Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Termoprodukt.com.pl Termoprodukt - rejestratory temperatury i termometry (Katalog elektronika)

Miniaturka domeny www.termoprodukt.com.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.termoprodukt.com.pl

Termoprodukt - rejestratory

Termoprodukt - zajmujemy się produkcją i sprzedażą termometrów elektronicznych, rejestratorów temperatury i wilgotności.

 • rejestratory temperatury

O FIRMIE Termoprodukt

Firma Termoprodukt została założona w 1996 roku, zajmujemy się produkcją urządzeń pomiarowych. Na początku przyrządów do pomiaru temperatury, w późniejszym okresie także i wilgotności.

Produkowane urządzenia pomiarowe to termometry elektroniczne do zastosowania w przemyśle i laboratoriach. Termometry przystosowane do pracy w ciężkich warunkach, takich jak duża wilgotność, charakteryzujące się różnymi zakresami pomiarowymi oraz sondami przystosowanymi do potrzeb klientów, zarówno kształtem jak i wytrzymałością mechaniczną czy temperaturową.

Dokładność produkowanych przez nas termometrów została potwierdzona przez niezależne Laboratoria Akredytowane. Najprecyzyjniejszy termometr potrafi mierzyć temperaturę z dokładnością 0,03°C i ma bardzo mały dryf temperaturowy w czasie, dlatego doskonale sprawdza się w laboratoriach oraz przemyśle gdzie wymagane są coraz dokładniejsze pomiary.

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji sond pomiarowych do produkcji naszych przyrządów. Produkujemy sondy z czujnikami PT100, PT1000, Termopary typu K w zakresach pomiarowych od-100 do 850°C. Sondy posiadają różne typy przewodów przyłączeniowych odpornych temperaturowo i mechanicznie, co dodatkowo pozytywnie wpływa na pracę całego urządzenia – termometru.

Od co najmniej 10 lat wzbogacamy naszą ofertę o nowe wyroby, rozpoczęliśmy produkcję rejestratorów temperatury oraz temperatury i wilgotności. Zastosowane czujniki umożliwiają dokładny pomiar zarówno temperatury jak i wilgotności. Aktualnie w produkowanych rejestratorach temperatury i wilgotności stosujemy dokładne czujniki SHT15 Szwajcarskiej firmy Sensirion.

Wdrażamy do produkcji nowe urządzenia. Aktualnie wyprodukowaliśmy rejestrator temperatury, który umożliwia pomiar i zapisanie dokonanych pomiarów z dokładnością większą niż 0,1°C na zdalnym czujniku. Rejestrator o nazwie TERMIO 25 posiada bardzo dużą dokładność pomiaru, unikalny sposób przechowywania danych w pamięci oraz przystępną cenę.

W najbliższej przyszłości planujemy produkcję naszych urządzeń z procesorami z architekturą ARM. Zastosowanie nowych procesorów da większe możliwości w rozbudowie naszych urządzeń o nowe funkcje jak np. komunikacja bezprzewodowa czy kolorowe wyświetlacze.

Produkowane przez nas termometry, higrometry, rejestratory temperatury i wilgotności, posiadają Świadectwa Wzorcowania wydane przez nasze laboratorium. Każdy produkowany przez nas przyrząd jest dokładnie sprawdzany. Klienci ze względu na rosnące wymogi często zlecają ponowne sprawdzenie urządzeń w laboratorium akredytowanym, które potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.termoprodukt.com.pl teraz!

Skomentuj www.termoprodukt.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Bezprzewodowe rejestratory temperatury Oferujemy bezprzewodowe rejestratory temperatury, wilgotności, stężenia tlenu, dwutlenku węgla, ciśnienia i innych wielkości fizycznych, w tym 2/4-20mA i 0-1C. Pełne wsparcie metrologiczne.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Termoprodukt.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com