Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pomocdlaartura.jimdo.com Pomoc dla chorego Artura Powały z Gniezna (Katalog choroby)

Miniaturka domeny pomocdlaartura.jimdo.com3 lat/aMini

Otwórz pomocdlaartura.jimdo.com

Mój brat Artur Powała od 13-stego roku życia (obecnie ma 31 lat) choruje na ciężką odmianę Łuszczyczy, cierpi na jej trzy odmiany:

 • Łuszczyca Stawowa (Łuszczycowe Zapalenie Stawów)

 • Erytrodermia Łuszczycowa

 • Łuszczyca Pospolita

Brat, oprócz tej choroby cierpi także na padaczki pourazowe, po których miał krwiaka na mózgu. W 2003 roku z powodu gruźlicy przebywał 5 miesięcy w szpitalu.

Ta choroba uniemożliwia mojemu bratu normalne funkcjonowanie, utrudnia Mu życie we wszystkich sferach, nie mogąc podjąć żadnej pracy fizycznej ani umysłowej.

Nie jestem w stanie z mamą udzielić Mu większej pomocy dlatego bardzo PROSZĘ! ludzi dobrej woli o wszelką POMOC a przede wszystkim finansową,która tak bardzo jest potrzebna mojemu cierpiącemu bratu. Z góry bardzo wszystkim dziękuję! Jasteśmy bezradni i bezsilni ze względu na okoliczności w jakich sie znajdujemy. Choroba brata wykańcza zarówno Go jak i nas, czyli mnie i naszą mamę. Jeszcze raz bardzo PROSZĘ O POMOC,KTÓRA TAK BARDZO JEST NAM POTRZEBNA!!!

Poniżej jest podane konto osobiste, na które ludzie dobrej woli są w stanie nam pomóc i wpłacić jakąkolwiek kwotę, za każdą będziemy BARDZO WDZIĘCZNI!

PAN BÓG WAM TO WYNAGRODZI...

NR KONTA:

74 1940 1076 5828 6771 0000 0000

Credit Agricole Bank Polska S.A

Janina Powała

Ul. Łącznica 6/2

62-200 Gniezno

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz pomocdlaartura.jimdo.com teraz!

Skomentuj pomocdlaartura.jimdo.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Instalacje sanitarne Gniezno Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji wodnych i kanalizacyjnych oraz montażu systemów grzewczych i sanitarnych, ogrzewania podłogowego, kotłowni węglowych, olejowych i gazowych, kominków z płaszczem wodnym i wentylacji, rekuperacji oraz instalacji gazowych. Zajmujemy się również montażem kominów i wkładów kominowych ze stali nierdzewnej.
 • Palety Września Firma działa na rynku realizowania usług związanych z obrotem paletami, co realizowane jest z wykorzystaniem własnego transportu. Firma zapewnia sprawne i terminowe usługi a także najwyższej jakości palety wykonane z najwyższej jakości materiałów, solidnie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
 • Myjnia Września W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne a także kompleksowe usługi dotyczące pielęgnowania pojazdów pozwala nam zapewnić wykonanie zarówno sprawnych a także terminowych usług z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości środków . Jednocześnie naszym klientom możemy zapewnić również wykonanie pielęgnowania aut pozwalające na uzyskanie lepszej ochrony przed uszkodzeniami.
 • Opieka nad ludźmi w podeszłym wieku Prywatny Dom Seniora Conrado to placówka opiekuńcza dla osób starszych zlokalizowana w malowniczym otoczeniu jezior województwa kujawsko-pomorskiego, w pobliżu Gniezna. Oferuje komfortowe warunki pobytu dla osób starszych, w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych oraz całodobową profesjonalną opiekę
 • Fotografia ślubna - Gniezno Wasza wyjątkowa historia opowiedziana zatrzymanymi obrazami. Moim celem jest nie tylko zrobienie pamiątkowych zdjęć, ale także stworzenie fotograficznej opowieści z Wami w roli głównej.
 • Pozycjonowanie, projektowanie i tworzenie stron Na stronie znajduje się oferta handlowa interaktywnej agencji reklamowej PerfekArt.pl oraz: informacje o firmie, portfolio i dane kontaktowe. Zapraszamy serdecznie do zapozania się z naszą ofertą. Oferujemy darmową wycenę na wszystkie oferowane usługi maksymalnie do 48 godzin w dni pracujące.
 • Fotografia ślubna Studio migawka oferuje: Reportaż z dnia ślubu - profesjonalne zdjęcia z ceremonii zaślubin, przyjęcia weselnego oraz pleneru ślubnego, a także oryginalne kadry z przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia okolicznościowe - z dnia chrztu, I komunii świętej oraz imprez okolicznościowych. Fotografia dzieci - sesje organizowane specjalnie dla państwa pociech we wnętrzach lub w plenerze, to super zabawa dla dzieci oraz pamiątką w postaci oryginalnie wykonanych zdjęć. Artystyczne zdjęcia portretowe, akt
 • Naprawa komputerów Gniezno i strony WWW Gniezno Webstolica.pl świadczy usługi z zakresu napraw komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Dojazd do klienta na terenie miasta Gniezna wliczony w cenę usługi. Za brak wykonanej usługi nie pobieramy żadnych opłat. Najpopularniejsze usługi jakie wykonujemy to: • instalacje oprogramowania • wymiany elementów komputera • konfiguracje systemów • czyszczenie podzespołów
 • Drukarnia internetowa dla firm i osób prywatnych Drukarnia internetowa z bogatą ofertą obejmującą wizytówki, kalendarze, papier firmowy, koperty, ulotki i wiele innych produktów reklamowych dla firmy. Wysoka jakość wydruku, szybkie terminy realizacji, bezpieczny transport zamówionych produktów do klienta.
 • Usługi prawnicze w Poznaniu i Gnieźnie Strona internetowa Kancelarii Adwokackiej dr Iwony Sepioło w Poznaniu i Gnieźnie. Zespół Kancelarii świadczy usługi prawne dla osób fizycznych, a także przedsiębiorców i spółek. Adwokaci zapraszają do skorzystania mieszkańców województwa (Poznań, Gniezno i okolic) z usług prawniczych. Dr Iwona Sepioło - adwokat w Poznaniu i Gnieźnie prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego i cywilnego. Kancelaria oferuje także inne usługi prawnicze, jak negocjacje, opinie prawne, analizy umów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pomocdlaartura.jimdo.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com