Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Umowy darowizny Notariusz Wrocław pl. Grunwaldzki (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny www.rejent.wroclaw.pl3 lat/aMini

Otwórz www.rejent.wroclaw.pl

Notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialna A. Matuszewska i M. Pudło-Rokita znajduje się przy ul. Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu**

Dokonuje czynności notarialnych z zakresu:

umowy sprzedaży,

umowy darowizny, testamenty, spadki, poswiadczenie dziedziczenia, umowy spółki, dział spadku, ustanowienie służebności gruntowych.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach

9:00-16:00 oraz w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, również poza powyższymi godzinami pracy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.rejent.wroclaw.pl teraz!

Skomentuj www.rejent.wroclaw.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kancelaria Notarialna Simona Krukowska Strona kancelarii notarialnej z Wrocławia. Udzielamy bezpłatnych wskazówek dotyczących czynności notarialnych. Przyjmujemy klientów przez cały tydzień. Wystarczy tylko wcześniejsza rezerwacja. Kancelaria sporządza oświadczenia, spisuje protokoły, przechowuje pieniądze i inne dobra, tworzy umowy wykorzystywane w obrocie gospodarczym, sporządza akty notarialne.
 • Usługi notarialne Kancelaria Notarialna Agata Tyc oraz Julita Jastrzębska-Kurdziel zapewnia rzetelną, sprawną i kompleksową obsługę w obrębie czynności notarialnych. Świadczymy usługi najwyższej jakości, do każdego klienta podchodząc indywidualnie.
 • Poświadczenie dziedziczenia Wrocław We Wrocławiu mieści się Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze. Jej aktywność została zapoczątkowana w 1993 roku. Od tego momentu przyjmuje klientów i prowadzi wszelkie czynności przedstawione w ustawie Prawo o notariacie. Przed rozpoczęciem każdej z czynności wolno zasięgnąć u notariusza wiedzy dotyczącej kosztów oraz czasu, jaki jest wymagany do jej zrealizowania. Do wszelkiej czynności są również potrzebne adekwatne dokumenty oraz dane.
 • Darowizna i protesty weksli Rzeszów Kancelaria Notarialna Monika Tardajko-Zuzmak została założona w Rzeszowie i to tutaj oferuje swoim klientom pełną obsługę w zakresie czynności wyznaczonych przez prawo o notariacie. Zapewnia przy tym indywidualne podejście do każdego z klientów, rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Zakres świadczonych usług notarialnych jest zaprezentowany na stronie internetowej kancelarii. Zapraszamy serdecznie zainteresowanych!
 • Biuro notarialne Wrocław Poszukujesz notariusza? Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Kancelarii Notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski z Wrocławia. Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów Stron oraz innych osób, dla których czynność ta może sprawiać skutki prawne. Notariusz jest obowiązany udzielać Stronom niezbędnych objaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej.
 • Notariusz we Wrocławiu Zajmujemy się świadczeniem usług notarialnych. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam zapewnić naszym klientom bezpieczne usługi ze strony notariusza. Gwarantujemy szybkie wykonanie wszystkich usług realizowanych przez notariusza, w tym takich jak sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów, informacja w zakresie dokonywanych czynności, sporządzanie protestów, weksli i czeków.
 • Wrocław kancelarie notarialne Notariusz Danuta Fesz-Grubała prowadzi kancelarię notarialną, której siedzibą jest Wrocław. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie, dokonuje czynności notarialnych takich jak: sporządzanie aktów notarialnych i poświadczenia dziedziczenia, a także spisywanie protokołów, doręczanie oświadczenia, przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, sporządzanie wpisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów, sporządzanie projektów aktów.
 • Notariusz Paweł Kilian - kancelaria notarialna Kancelaria w Rzeszowie założona przez Notariusza Pawła Kiliana oferuje wszystkie czynności notarialne Kancelaria obejmująca swoją działalnością pełen zakres usług notarialnych. Do Kancelarii można zgłosić się także po poradę i wskazówki.
 • notariusz Wrocław Strona internetowa Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu, która mieści się przy ulicy Ruskiej 2 w samym centrum Wrocławia w odległości 200 metrów od Rynku. Lokalizacja Kancelarii sprawia, że dotarcie do niej jest proste zarówno dla osób poruszających się samochodem jak i komunikacją miejską. W okolicy Kancelarii położonych jest kilka parkingów strzeżonych, które może dla Państwa zarezerwować personel kancelarii po uprzednim ustaleniu terminu.
 • Kancelaria Notarialna A. Borzemska-Wiliczkiewicz M. Muszyńska Posiadająca swoją siedzibę w Wrocławiu Kancelaria Notarialna Anna Borzemska - Wiliczkiewicz, Małgorzata Muszyńska Spółka Cywilna z siedzibą we Wrocławiu przedstawia swoją propozycję. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Rejent.wroclaw.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com