Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Psychodynamiczna.org Gabinet psychoterapii Kraków (Katalog psychoterapia)

Miniaturka domeny psychodynamiczna.org6 lat/aMini

Otwórz psychodynamiczna.org

Witam serdecznie, nazywam się Henryk Nowacki i jestem psychoterapeutą psychodynamicznym prowadzącym praktykę na terenie Krakowa. Oferuję pomoc o obrębie nurtu psychoterapii psychodynamicznej. Oznaczy to, że zakładam obecność w życiu każdego człowieka pewnej powtarzalności w relacjach z otoczeniem i ważnymi bliskimi, która determinuje to jak układa się jego życie. Skupiam się na długoterminowej analizie wzorców relacji, które mogą zostać zmienione tak, iż klient będzie zdolny do czerpiania większej satysfakcji z tego jak układa swoje życie i większej kontroli nad nim.

Swoją pracę opieram na założeniu o istnieniu nieświadomości. Nieświadomość jest obszarem, w ramach którego procesy psychiczne znajdują się poza zasięgiem świadomości podmiotu. Procesy nieświadome są odrzucane w celu ochrony jednostki przed informacjami, które w jej subiektywnym przeżyciu mogą być odebrane jako zagrażające lub trudne.

Według omawianej teorii, gdy zawodzi struktura mająca na celu izolowanie materiału nieświadomego, może to spowodować wytworzenie się objawów patologicznych. Celem psychoterapii zatem jest współpraca z pacjentem w celu zmiany struktury osobowości w kierunku dojrzałego radzenia sobie z materiałem trudnym, który do tej pory był przyczyną objawów patologicznych. Takie podejście implikuje fakt, iż technika pracy nie skupia się na samym objawie i trudności, ale poszukuje przyczyn i rozwiązania problemu w nieświadomości, stosując w tym celu analizę materiału nieświadomego pojawiającego się w relacji pomiędzy terapeutą, a pacjentem.

Założenie, że celem pracy jest dojrzalsza struktura osobowości, pociąga za sobą całościową analizę i pracę, która może doprowadzić do poprawy w obszarach nie tylko związanych z objawem, ale także w zakresie problemów w relacjach z bliskimi, w życiu zawodowym, osobistymi dylematami i trudnościami w relacji ze samym sobą. Oznacza to, że skuteczna psychoterapia zmierza ku ogólnej poprawie dobrostanu, a nie tylko ku ustąpieniu objawów. Zajmuję się wszelkimi trudnościami natury psychologicznej, jakie mogą spotkać każdego człowieka, począwszy od depresji i lęków, skończywszy na problemach w radzeniu sobie z własną złością i w akceptacji własnej osoby. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie i staram się rozwiązać go wspólnie z klientem. Zapraszam na stronę internetową mojego gabinetu: www.psychodynamiczna.org.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz psychodynamiczna.org teraz!

Skomentuj psychodynamiczna.org

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Natasza Cholewa psychoterapia Kraków Psycholog Natasza Cholewa oferuje usługi psychoterapii oraz wsparcia psychologicznego. Oferta jest skierowana zarówno do osób młodych jak i starszych. Gabinet ulokowany jest w Krakowie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
 • Terapia psychologiczna Jako dobry psychoterapeuta i psycholog, Anna Krzysztofowicz-Wesołowska zajmuje się między innymi leczeniem depresji, zaburzeń lękowych, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych i zaburzeń osobowości. Jeśli zmagasz się z kryzysem emocjonalnym bądź czujesz, że potrzebna Ci jest profesjonalna psychoterapia lub pomoc psychologiczna – skontaktuj się z psychologiem Anną Krzysztofowicz-Wesołowską, prowadzącą swój gabinet psychologiczny w Krakowie na ul. Studenckiej 6/9.
 • Ofertę psychoterapii i konsultacji psychologicznej Psychoterapeuta, psycholog - Anna Affelska, oferuje w Krakowie psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży oraz dla par i małżeństw. Możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznej.
 • Ośrodek leczenia uzależnień Ośrodki leczenia uzależnień, w tym nasz w Krakowie zajmuje się leczeniem anoreksji oraz innymi uzależnieniami. W ofercie leczenie bulimii, terapia oraz odwyk i odtruwanie. W naszym ośrodku znajduje się również dobry psychiatra. Kraków to piękne miasto, w którym pokonasz swoje uzależnienie, a pomoże Ci w tym nasz terapeuta uzależnień. Zapraszamy także do naszego gabinetu psychoterapii.
 • Psychologia i psychiatria Poradnictwo psychologiczne, konsultacje psychiatryczne, warsztaty i treningi prowadzone przez wybitny zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Placówka zajmuje się psychoterapią indywidualną, psychoterapią par oraz psychoterapią grupową.
 • Psychoterapia Rodzinna i Indywidualna Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - usługi w zakresie psychoterapii w Krakowie. Psychoterapia rodzinna, małżeńska, par i dzieci.
 • Psychoterapeuta - Gabinet Gestalt W ofercie Gabinetu Psychoterapii Gestalt znajduje się szereg krótko jak też długoterminowych psychoterapii, prowadzonych przez mgr psychologii Magdalenę Załuską. Psychoterapia oferowana jest dla osób dorosłych, a także dla osób wchodzących w dorosłość. Psycholog w ramach prowadzonych zajęć pomaga osobom z różnymi problemami jak chociażby niska samoocena, dotyczące kłopotów z zatrudnieniem, a także innych.
 • Psychoterapia - psycholog z dofinansowania Fundacja Psychoterapii Rodzinnej oferuje dofinansowanie takich usług psychologicznych: psychoterapia rodzinna, psycholog dziecięcy, psycholog rodzinny czy poradnictwo psychologiczne.
 • Pracownia Terapii i Rozwoju Ewelina Kazieczko Zapraszamy! Pracownia Terapii i Rozwoju Ewelina Kazieczko oferuje pomoc psychologiczną oraz seksuologiczną, diagnozę psychologiczną oraz treningi EEG Biofeedback.
 • Psycholog, psychoterapeuta - Anna Rekel Usługi w zakresie psychoterapii i coachingu dla całej rodziny w Krakowie. Anna Rekel - psycholog, psychoterapeuta. Psychoterapia indywidualna, grupowa i wizyty domowe.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Psychodynamiczna.org w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com