Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Rachunkowebiuro.rzeszow.pl Kancelaria Podatkowa Sterling (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny rachunkowebiuro.rzeszow.pl4 lat/aMini

Otwórz rachunkowebiuro.rzeszow.pl

Obsługa wdrożenia oprogramowania księgowego

 • czy firma informatyczna wystarczy?

Firmy stają często przed wyzwaniem wdrożenia oprogramowania księgowego. Zarówno zmiana oprogramowania z „dosowego” na programy okienkowe, jak i rozbudowa dotychczasowego systemu z powodu niewystarczającej wydajności, stanowi spore wyzwanie dla działu księgowego.

Firmy wdrażające, często mimo początkowych zapewnień na etapie prezentacji programu, przy samym wdrożeniu skupiają się głównie na dostarczeniu swojego produktu w najmniej zmodyfikowanej wersji, pomijając przy tym często szczegółowość specyfiki danego przedsiębiorstwa. Efektem takich działań jest niedostosowanie otrzymanego produktu do wymagań firm, w których wykonywane jest wdrożenie.

Naszym zadaniem jest „przetłumaczenie” starego systemu księgowego na nowy w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić przyszłą pracę działu księgowego. Następnie reprezentujemy firmę przy podpisywaniu umowy wdrożenia, wcześniej ją analizując, pod kątem maksymalnego zabezpieczenia interesów naszych klientów. Podczas wdrożenia egzekwujemy szczegółowo wcześniejsze ustalenia, z czym, jak wynika z naszych doświadczeń, bywa najczęściej problem.

Działanie takie pozwala zaoszczędzić firmie dodatkowych kosztów dostosowywania oprogramowania po etapie wdrożenia, gdy te usługi są już płatne dodatkowo ponieważ nie obejmuje ich umowa wdrożenia.

Wdrożenie w naszej ocenie ma przebiegać nie „jak najszybciej” lecz „jak najlepiej”.

Dodatkowe korzyści

Osoby szkolące pracowników działów księgowych z ramienia firm wdrażających to często informatycy, doskonali specjaliści w swojej dziedzinie, lecz nieznający specyfiki pracy działu księgowego u podstaw. Mimo poświęconego czasu, po takim szkoleniu pracownicy działów księgowych mają często problem ze zrozumieniem zasad działania nowego oprogramowania. Oferujemy szczegółowe szkolenia pracy na nowym oprogramowaniu, pod kątem pracy działu księgowego, po którym pracownicy będą w stanie skutecznie wykonywać swoje obowiązki.

Nasi specjaliści mają doświadczenie w oprogramowaniu czołowych polskich firm dostarczających oprogramowanie jak: CDN (Optima), Sage (Symfonia), ComSoft, Insert, Etobres oraz inne systemy ERP. Ze względu na nasze doświadczenie jesteśmy w stanie wspierać wdrożenie każdego oprogramowania dostępnego na rynku.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz rachunkowebiuro.rzeszow.pl teraz!

Skomentuj rachunkowebiuro.rzeszow.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Szkolenia DataAnalytics to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w wysokiej klasy szkolenia, warsztaty dotyczące wdrażania systemów do wizualizacji oraz analizy danych. Oferujemy Państwu między innymi analizę danych proponowaną przez Tableau Software. Więcej informacji o nas i naszej ofercie znajdziecie Państwo na stronie internetowej dataanalytics.pl. Zapraszamy Serdecznie.
 • wdrożenia Presta Shop W dziedzinie tworzenia sklepów internetowych mamy około dziesięciu lat doświadczenia. Zaczynaliśmy więc gdy rynek e-commerce dopiero stawiał pierwsze kroki w polskim internecie. Przez ten czas przeszliśmy długą drogę, doskonaliliśmy się i testowaliśmy różne metody oraz rozwiązania. Dlatego dziś możemy zaoferować solidne, przemyślane, skuteczne usługi dla twojego biznesu internetowego.
 • wdrożenia SAP Firma Soft Team zajmuje się wdrożeniem zintegrowanego systemu klasy ERP, w szczególności systemu ERP z prawdziwego zdarzenia jakim jest SAP Business. One to oprogramowanie, które prawdopodobnie stanie się jedną z najlepszych inwestycji jaką możesz zrealizować w Twojej firmie. System zintegrowany SAP Business One zapewnia połączenie wszystkich kluczowych procesów biznesowych w firmie.
 • Strona biznesowa Sirius PRO oferuje na rynku B2B profesjonalne rozwiązania informatyczne. Specjalizuje się w usługach SEO, oferuje wdrożenie systemów B2B, platform e-commerce oraz tworzenie i projektowanie stron internetowych. Sirius PRO realizuje dla firm szkolenia z SEO, WordPressa oraz e-bezpieczeństwa.
 • wdrożenia business intelligence Nasza oferta składa się głównie z wdrożeniem modułów Business Intelligence w firmach, gdzie występuje ogromna baza danych do przetworzenia. Tworzymy również oprogramowanie firmowe wraz z pełną dokumentacją i szkoleniami kadry. Obejmujemy Państwa ostatecznie opieką serwisową w obszarze systemów raportujących. Korzystacie Państwo z marki o prawie dwudziestoletnim doświadczeniu.
 • Szkolenia, gry i platformy e-learningowe ETechnologie oferuje swoje usługi zarówno firmom, jak i instytucjom i organizacjom. Naszym atutem jest przede wszystkim umiejętność wychodzenia poza schematy. Projektujemy i tworzymy interaktywne szkolenia oraz gry e-learningowe skierowane do różnorodnych odbiorców. Nasi klienci mogą również korzystać z naszej platformy e-learningowej. Zajmujemy się także projektowaniem stron i portali internetowych w technologii responsive web design (naszą specjalizacją jest Wordpress). Chętnie dzielimy się naszą wiedzą.
 • Wdrożenie Syteline Grupę BPX tworzą starsi konsultanci i kierownicy SAP, którzy mają duże doświadczenie w projektach polskich i międzynarodowych. Zajmujemy się wdrożeniami systemów usprawniających pracę firmy.
 • Microsoft Office 365 MS Office 365 jest usługą kierowaną do firm małych, średnich oraz dużych. Zawiera zintegrowany pakiet narzędzi biurowych z rodziny Office oraz usługi dodatkowe, jak Exchange Online, Share Point, Lync Online, OneDrive, Office Web Apps, Office on Demand, SharePoint Online, Office 365 Pro Plus. Oferujemy wdrożenia Microsoft Office 365, dzięki którym praca firmy będzie przebiegać sprawniej. Poznaj szczegóły naszej oferty i wybierz pakiet najlepszy dla Twojej firmy!
 • Zarządzanie IT W naszej firmie od samego początku działalności realizujemy usługi związane z zarządzaniem projektami informatycznymi w tym dużymi portalami, sklepami internetowymi.
 • oprogramowanie księgowe, program do rachunkowości oprogramowanie księgowe Bizmaster to produkcja firma Pabloware. Podczas tworzenia tego programu położono szczególny nacisk na jego wielofunkcyjność, dzięki której można go wykorzystywać podczas wykonywania różnych zadań z zakresu rachunkowości.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com