Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Parafiagomulin.pl Parafia rzymskokatolicka p.w. Świętego Mikołaja Biskupa w Gomulinie (Katalog religie)

Miniaturka domeny www.parafiagomulin.pl3 lat/aMini

Otwórz www.parafiagomulin.pl

Kościół stoi do dnia dzisiejszego, jest on murowany, również jednonawowy, z prezbiterium zamkniętym półkoliście, z wieżą na południe. Podczas I wojny światowej w 1916 r. w wyniku działań artylerii austro-węgierskiej został on uszkodzony przez pocisk i poważnie zniszczony. W 1917 r. poddano go gruntownej odnowie dzięki staraniom ówczesnego proboszcza ks. Romana Borowskiego.

W czasie trwania I wojny światowej austriaccy żołnierze skradli z kościoła relikwie św. Mikołaja. Jednak w 2000 r. za sprawą ks. prałata Mariana Wiewiórowskiego, proboszcza parafii Gomulin, sprowadzono z Barii we Włoszech do gomulińskiego kościoła relikwię św. Mikołaja Biskupa, patrona parafii.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.parafiagomulin.pl teraz!

Skomentuj www.parafiagomulin.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Muzea Lubelszczyzny dla osób niepełnosprawnych Głównym celem Informatora jest promocja dóbr kultury w województwie lubelskim wśród osób z niepełnosprawnością z jednoczesnym przedstawieniem dostępności poszczególnych obiektów muzealnych ze względu na rodzaj niepełnosprawności. Przedstawiona charakterystyka dostępności poinformuje w jakim zakresie oraz w jaki sposób osoba niepełnosprawna ma się przygotować do zwiedzania wybranego muzeum.
 • parafia Radzymin Inforadzymin to portal informacyjny dla miasta Radzymin. Znajdą tutaj Państwo aktualne ogłoszenia, informacje o wydarzeniach i komunikaty miejskie. Zapraszamy!
 • parafia w Wierszach Oficjalny serwis Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Wierszach. Zapraszamy wszystkich parafian i zainteresowane osoby do przeglądania witryny internetowej. Tutaj kościół opisywany jest w związku z ważnymi wydarzeniami, przeczytasz również o jego historii.
 • parafia Dobczyce Strona parafialna w Dobczycach. parafia pod wezwaniem Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Można znaleźć tutaj aktualne informacje z życia wspólnoty. Strona powstała w 2012.
 • Nowa Iwiczna - Oficjalna strona Sołectwa Strona prezentująca oficjalne wiadomości z życia sołectwa, a także przydatne informacje i druki w czasie załatwiania spraw w urzędzie gminy.
 • Oaza przy parafii W.N.M.P w Niegowici Strona oazy w Niegowici. Młodzież która chce służyć Bogu, pogłębiać swoją wiarę, formować ducha.
 • parafia Tomice Strona poświęcona Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Barbary w Tomicach. Znajdziecie u nas aktualności, historie parafii i kościoła, zdjęcia oraz inne ciekawostki z życia parafii.
 • parafia Wniebowzięcia NMP w Zachowicach Strona Parafii Rzymskokatolickiej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zachowicach, ul. Słoneczna 6, 55-080 Kąty Wrocławskie, tel.:071/ 316 87 72. Archidiecezja Wrocławska. Dekanat Sobótka.
 • Spycimierz - Boże Ciało Strona o małej miejscowości w pobliżu Uniejowa - Spycimierz, z tradycją układania kwietnych dywanów w Boże Ciało. Tradycja ta panuje już od ponad 200 lat i nadal jest kultywowana.
 • Łomnica - Gmina Olesno Łomnica to piękna wioska, położona w gminie Olesno, którą przecina, choć nie dzieli mieszkańców, trasa krajowa 11 oraz linia kolejowa.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Parafiagomulin.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com