Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Wojsko 5 BSP Przemyśl (Katalog administracja pu…)

Miniaturka domeny 5bsp.wp.mil.pl4 lat/aMini

Otwórz 5bsp.wp.mil.pl

W wyniku zmian etatowych w 2001 r. na podstawie rozkazu Dowódcy 2 KZ Nr PF z dnia 27 sierpnia 2001 r. dokonano zmiany nazwy jednostki na 5 batalion zmechanizowany.

W roku 2010, w wyniku reorganizacji struktur organizacyjnych 21 Brygady Strzelców Podhalańskich 5 batalion strzelców podhalańskich (Jednostka Wojskowa 3928) powstał z likwidowanych jednostek wojskowych, tj. 5 batalionu zmechanizowanego w Rzeszowie oraz polsko – ukraińskiego batalionu sił pokojowych i 14 batalionu zmechanizowanego w Przemyślu. Sformowany został do dnia 30.09.2010 roku na podstawie Rozkazu Dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich Nr Pf – 31 z dnia 17 marca 2010 roku w sprawie reorganizacji 21 Brygady Strzelców Podhalańskich oraz „Harmonogramu reorganizacji 21 Brygady Strzelców Podhalańskich”. Miejsce dyslokacji – Przemyśl.

5 batalion strzelców podhalańskich jest pododdziałem posiadającym stały skład organizacyjny, kompanię dowodzenia, 4 kompanie zmechanizowane, kompanię wsparcia, kompanię logistyczną oraz Zespół Zabezpieczenia Medycznego. Batalion wchodzi w skład 21 Brygady Strzelców Podhalańskich i jest podporządkowany bezpośrednio Dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Przeznaczony jest do wykonywania zadań jako podstawowy moduł bojowy WLąd w etatowym składzie lub wzmocniony w ramach brygady lub samodzielnie. Działania bojowe prowadzi w warunkach normalnych lub ograniczonej widoczności, w strefach klimatycznych do których jest szkolony i przygotowywan)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz 5bsp.wp.mil.pl teraz!

Skomentuj 5bsp.wp.mil.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące 5 bsp lub 5 batalion, czy też www.5bsp.wp.mil.pl na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  5bsp.wp.mil.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com