Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zurawina.net Żurawina (Katalog ogrody)

Miniaturka domeny zurawina.net3 lat/aSMS

Otwórz zurawina.net

Niezwykła żurawina

Żurawina jest bardzo interesującą rośliną, z długą historią użycia zarówno w kulinariach jak i w tradycyjnym lecznictwie. Stosowana była od wieków przez rdzenne ludy Ameryki Północnej jako lek, składnik żywności zapewniający długą trwałość produktów oraz źródło barwnika.

Zdrowie z żurawiny

Współczesne badania dowiodły niezwykle bogatego składu substancji czynnych zawartych w żurawinie wielkoowocowej. Zidentyfikowano w niej m.in. takie związki jak proantocyjany, biowlafonoidy, polifenole, liczne antyoksydanty, oraz szeroki zakres soli mineralnych oraz witamin. W lecznictwie żurawina jest zwłaszcza ceniona za swoje zasługi w profilaktyce zakażeń dróg moczowych, ograniczaniu paradontozy, chorób przyzębia i wrzodów żołądka.

Uprawa żurawiny

Amerykańska żurawina wielkoowocowa jest bliską "kuzynką" wystęującej w Europie żurawiny błotnej, ale w odróżnieniu od niej z sukcesem poddała się udomowieniu i dziś jest jedną z popularniejszych uprawianych tam roślin. Odpowiednie warunki do uprawy żurawiny występują także w Polsce, a jedne z największych w Europie plantacji znajdują się u naszych sąsiadów - na Litwie i w Białorusi.

Sadzonki żurawiny

Żurawina Wielkoowocowa tak jak inne rośliny sadownicze jest rozmnażana wegetatywnie za pomocą sadzonek. Jako specjalistyczna szkółka żurawiny wielkoowocowej zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sadzonek żurawiny kilku najpopularniejszych w Polsce odmian.

Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się więcej informacji dotyczących uprawy, możliwości kulinarnego wykorzystania żurawiny oraz jej właściwości leczniczych.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz zurawina.net teraz!

Skomentuj zurawina.net

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Jagody Goji Nasz sklep sprzedaje wyszukane bakalie, pochodzące z różnych stron świata. Oferta zawiera różnorodne rodzaje orzechów brazylijskich, chipsów jabłkowych, jagód Goji, migdałów, owoców kandyzowanych i suszonych. Z owoców zdrowa jest żurawina suszona i figi, śliwki. Suszone owoce posiadają dużo witaminy A i C, są również bogatym źródłem soli mineralnych oraz antyoksydantów. Żurawina suszona ma pozytywne działanie na układ pokarmowy i jamę ustną.
 • Badania naukowe żywności Zdrowa żywność, suplementy i witaminy oraz ich właściwości przedstawione na podstawie badań naukowych. Dowiedz się czy czerwona herbata odchudza i czy warto brać witaminy. Bądź świadomym konsumentem.
 • Borówka Borówka wysoka, borówka amerykańska znajdują się w asortymencie Gospodarstwa Szkółkarsko-Sadowniczego Krzysztof Soska. Gospodarstwo oferuje tylko wysokiej jakości krzewy borówkowe.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Zurawina.net w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com