Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Hipocrates.pl Aparatura Medyczna Hipocrates (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny hipocrates.pl3 lat/aSEO

Otwórz hipocrates.pl

HIPOCRATES - Aparatura Medyczna

Pragniemy przedstawić się jako bezpośredni dystrybutor sprzętu medycznego renomowanych polskich producentów (m.in. ASPEL, FARUM, EMTEL, ITAM) W naszej ofercie znajdują się Aparaty EKG, Holtery EKG, Holtery RR, zestawy do prób wysiłkowych a także defibrylatory, kardiomonitory oraz spirometry i akcesoria. Jako cel wyznaczyliśmy sobie bezpośrednią obsługę gabinetów i przychodni.Służymy Państwu pomocą w zakresie, wyboru odpowiedniego sprzętu, dostarczeniu go a w razie potrzeby także przeszkoleniu z obsługi.

Działamy w systemie bezpośredniej współpracy z klientem dzięki czemu możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Sprzęt i akcesoria będące w naszym katalogu produktów możecie Państwo nabyć z atrakcyjnymi rabatami.

    Pełen katalog produktów znajduje się na stronie internetowej: [www.hipocrates.pl](http://hipocrates.pl/) Aby otrzymać ofertę na konkretny sprzęt wystarczy do nas napisać lub zadzwonić i wówczas przygotujemy specjalnie dla Państwa indywidualną ofertę.

ZADAJ PYTANIE:

[email protected]

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz hipocrates.pl teraz!

Skomentuj hipocrates.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • aparaty EKG Zapraszamy do odwiedzenia www.medyczny.pl. Znaleźć mogą u nas Państwo aparaturę medyczną w najniższych cenach w sieci. Do zobaczenia!
 • Kardiolog dziecięcy Warszawa - kardiologia dziecięca Konsultacje kardiologiczne dzieci, konsultacje pediatryczne, EKG, holter - EKG oraz badanie echo serca dzieci. Doktor nauk medycznych, kardiolog Elżbieta Szymaniak (Warszawa) jest autorką licznych doniesień i publikacji z dziedziny zaburzeń rytmu serca u dzieci oraz kardiologii dziecięcej i leczenia stałą stymulacją serca u dzieci. Autorka rozdziału "Choroba węzła zatokowego" w podręczniku "Zaburzenia rytmu serca u dzieci". Kardiolog dziecięcy w Warszawie zaprasza!
 • Próba wysiłkowa Firma Margot Medical prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Zajmuje się wprowadzaniem sprzętu medycznego najświeższej generacji. Margot Medical nawiązała współpracę z najlepszymi producentami.
 • Wyposażenie medyczne i rehabilitacyjne GoldMedic to sklep internetowy ze sprzętem do rehabilitacji oraz sprzętem fitness i do obiektów SPA. Polecamy m.in. spirometry, sprzęt do masażu uciskowego, lampy zabiegowe, inhalatory, ssaki medyczne.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Hipocrates.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com