Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dook.pl Internet Software House (Katalog komputery i inte…)

Miniaturka domeny dook.pl9 lat/a SMS

Otwórz dook.pl

Aplikacje mobilne

Swoją pracę skupiają na trzech, następujących po sobie fazach:

 • analizie,

 • projektowaniu procesu,

 • produkcji.

Prowadzą także własne inicjatywy i pomagają w start-upach. W DOOK pracują osoby z pasją. To świetni programiści, analitycy, graficy, projektanci i project managerowie, budujący faktyczny zespół. Do każdego zadania podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem, wystrzegając się banalnych koncepcji.

Zrealizowali już ponad 60 projektów zarówno dla klientów z Polski, jak i z Holandii, Włoch czy USA.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz dook.pl teraz!

Skomentuj dook.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dook.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu dook.pl Odśwież zrzut strony

  Internet Software House (strona dook.pl - Dook.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. IF Research Polska Jesteśmy firmą informatyczną z Gdańska oferującą usługi programistyczne. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, aplikacji na urządzenia PDA (iPhone i Android), świadczymy usługi hostingowe.
  2. Aplikacje internetowe W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania autorskiego oprogramowania. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów z branży IT, które zdobywali swoje umiejętności w ramach wiodących agencji reklamowych. Zapewniamy naszym klientom wykonanie oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych trendów oraz rozwiązań technologicznych. Oferujemy również kompleksowe wsparcie informatyczne.
  3. Aplikacje na zamówienie - Mobile It Mobile It jest firmą, która specjalizuje się w projektowaniu oprogramowania realizowanego na zamówienie. Naszą specjalizacją są wszelkiego rodzaju aplikacje mobilne oraz aplikacje dedykowane.
  4. Gratka Technologie - Nowatorskie rozwiązania IT Specjalizacją firmy Gratka Technologie jest tworzenie serwisów społecznościowych, ogłoszeniowych, informacyjnych i e-commerce, aplikacji typu CMS, DMS i CRM oraz usługi SEO i SEM.
  5. ClickCommunity - aplikacje na facebook Clickcommunity to zespół doświadczonych copywriterów, grafików, programistów oraz kontent developerów, którzy stworzą dla Ciebie spójną i efektywną kampanię w social media.
  6. Sagra Technology Sp. z o.o. - aplikacje mobilne Firma jest wiodącym na polskim rynku dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających mobilną sprzedaż, obsługę klienta i marketing.
  7. aplikacje mobilne Android wykonujemy - YarMobile Tworzymy aplikacje mobilne Android na zamówienie: rozrywkowe, biznesowe, mobilne wersje serwisów i inne. Specjalizujemy się w środ. Android. Mamy zadowolonych klientów. Zapraszamy!
  8. Aplikacje dedykowane Od 2005 roku działamy na rynku rozwiązań informatycznych skupiając się na realizacji projektów wymagających zaawansowanych technologii. W naszej strukturze stworzyliśmy cztery dedykowane działy.
  9. Tworzenie Aplikacji na Facebooka Jeżeli posiadasz firmę warto zadbać o obecność na Facebooku. Proponujemy Ci tworzenie aplikacji na Facebooka, które pozwalają uzyskać wzrost rozpoznawalności Twojej firmy.
  10. Agencja Interaktywna Wywar Interactive Wywar Interactive to agencja marketingu internetowego. Zajmujemy się pozycjonowaniem. Tworzymy kampanie w Google. Działamy też w social media, kreując kampanie reklamowe na Facebook.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com