Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Katpol24.pl Blog - Honda, pisany prosto z Poznania (Katalog aktualności moto…)

Miniaturka domeny katpol24.pl3 lat/aSMS

Otwórz katpol24.pl

Blogi motoryzacyjne

mają to do siebie, że skupiają się na wąskiej dziedzinie, której dotyczą. Zupełnie inaczej jest z blogiem Katpol24, na którym można znaleźć przeważnie wpisy bezpośrednio wiążące się z branżą motoryzacyjną, ale oprócz tego, autor w swoich wpisach zawiera także rozważania mające skłonić do myślenia i uświadomienia kierowcom, że bez względu na to, jak pewnie czują się za kierownicą i na to, jakie systemy bezpieczeństwa posiadają zamontowane ich pojazdy, to właśnie od nich zależy bezpieczeństwo na drodze. Tematem przewodnim dla blogera są samochody japońskiego producenta - Hondy, a w szczególności Hondy Civic. Blog Katpol24, choć ściśle wiąże się ze wspomnianą branżą motoryzacyjną, wyróżnia się na tle innych blogów także tym, że wpisy przykuwają uwagę i w zasadzie trudno się od nich oderwać, jeśli się już zaczęło czytać, a są przy tym treściwe i każdy fan motoryzacji, nie tylko miłośnik Hondy, znajdzie w nich coś dla siebie.

Ponadto wszelkie informacje podawane są w sposób przystępny dla każdego, więc nawet mniej doświadczeni kierowcy, będą potrafili odnaleźć się pośród wielu konkretnych informacji udzielanych przez blogera.

Dzięki regularnemu czytaniu bloga Katpol24 można nie tylko nabrać pewności, że motoryzacja wcale nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, ale także zaznajomić się z rzeczami, o których dotąd być może w ogóle byśmy nie pomyśleli. Każdy wpis przedstawia zagadnienie, którego dotyczy z różnych perspektyw, biorąc pod uwagę każdy, albo niemal każdy punkt widzenia, dzięki czemu opinie wyrażane w kolejnych publikacjach stają się bardziej wartościowe, bo zyskują obiektywizm.

Choć autor bloga najbardziej ceni sobie pojazdy mechaniczne firmy Honda, nie zapomina również o innych uznanych markach, nie krytykuje, nie odradza, a jedynie porównuje wykazując wady i zalety obu porównywanych samochodów. Katpol24 można uznać za blog Hondy, bo ta marka przoduje w ilości wpisów, ale można też poczytać o pasach bezpieczeństwa, czy, oczywiście w kontekście motoryzacyjnym, o Poznaniu, z którego pochodzi autor bloga. Ponadto każdy wpis zawiera w sobie odrobinę humoru, co sprawia, że czyta się tego bloga lekko i przyjemnie, a przy tym dowiaduje się czasami zupełnie nowych rzeczy.

Jednak o tym, jakie zdanie o Hondzie, Poznaniu, kierowcach, innych samochodach i ogólnie o motoryzacji ma bloger z Katpol24 można przekonać się w jeden tylko sposób - odwiedzając wspomnianego bloga, do czego jak najbardziej zachęcamy nie tylko miłośników motoryzacji, ale wszystkich, bo być może dla kogoś, kto do tej pory nie prowadził auta, będzie to bodziec, który spowoduje, że zechce usiąść za kierownicą swojego pojazdu. Być może nawet marki Honda, choć nakłanianie i marketing nie leży u podstaw działań blogera z Poznania.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz katpol24.pl teraz!

Skomentuj katpol24.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące Honda blog lub czytaj nowości o hondzie, czy też blog o motoryzacji na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Katpol24.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com