Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Biznespunks.pl Biznespunk - Waldemar Ariel Gala (Katalog firmy - internet…)

Miniaturka domeny biznespunks.pl3 lat/aMini

Otwórz biznespunks.pl

Vollblutunternehmer KG jest korporacją, skupiającą się na kreowaniu, wprowadzaniu oraz wdrażania na rynek projektów informatycznych czy także aplikacji. Pracownicy to sumienni oraz obeznani programiści. Korzystają oni następujących języków programowania: Ruby / Ruby on Rails / PHP / PostgreSQL / MySQL / MongoDB / AngulaJS/ JQuery / JavaScript / CoffeeScript / HTML5 / CSS3 / Sass & Bootstrap. Ponadto programiści mają kwalifikacje w obsłudze programów open source takich jak: phonegap (aplikacje na iOS, Android & Windows) jak też obsługa oraz design Magento, Wordpress, Joomla i Typo3.

Co również wyróżnia spółkę na tle konkurencji to małe ceny w stosunku do przeprowadzonej pracy, ponadto wykorzystujemy web software przez co praca jest nie tylko przejrzysta ale oraz dostępna dla konsumenta o każdej porze dnia, tak ażeby kontrahent mógł się poczuć jakoby komputerowcy pracowali u niego w domu. nie ograniczamy się tylko do jednego środowiska pracy. Jesteśmy wielofunkcyjni.

W naszej ofercie można również zauważyć reklamowanie jednostki bądź strony w Internecie. Bez trafnej reklamy żadna jednostka nie zaistnieje na rynku. Właścicielem firmyjest Waldemar Gala, który zadecydował otworzyć się zarówno na rynek polski jak i niemiecki..

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz biznespunks.pl teraz!

Skomentuj biznespunks.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Waldemar Gala vollblutunternehmer KG to polsko niemiecka firma stworzona przez Ariela Waldemara Gale. vollblutunternehmer KG posiada wieloletnie doświadczenie w bootstrapingu, tzn. wspomaga mniejsze firmy z interesującym biznesplanem. Firma posiada doświadczony team programistów, który tylko czeka na oryginalne wyzwania, jakimi niewątpliwie jest stworzenie nowatorskich aplikacji lub stron internetowych. Ponadto firma udostępnia klientom korzystanie z ich siedzib co-workingu oraz doświadczonego doradztwa.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Biznespunks.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com