Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Detektyw-sektor.pl Biuro detektywistyczne Poznań (Katalog ochrona i opieka)

Miniaturka domeny detektyw-sektor.pl3 lat/aSMS

Otwórz detektyw-sektor.pl

Biuro detektywistyczne Sektor

działa w Poznaniu już od kilkunastu lat i zdążyło przez ten czas zapracować na dobrą opinię wśród swoich klientów. Silną stroną agencji Sektor jest to, że są w niej zatrudnieni doświadczeni detektywi, którzy mają za sobą służbę w poznańskiej policji, co daje nie tylko szersze pole manewru, bo podczas rozwiązywania zleceń detektywi mogą konsultować się ze znajomymi z Komendy Miejskiej i tym samym prowadzić swoje dochodzenie równolegle do działań policji, co bardzo pozytywnie wpływa na szybkość realizacji zlecenia, ale także przekłada się to na doświadczenie w pracy operacyjno-śledczej.

Biuro detektywistyczne Sektor, działa przede wszystkim na terenie Poznania, ale nie tylko, bo część zleceń pochodzi spoza tego miasta, ale jeszcze w obrębie województwa wielkopolskiego.

Aby jeszcze bardziej usprawnić swoje działanie, biuro detektywistyczne Sektor podzieliło zakres usług na ofertę dla osób prywatnych i dla przedsiębiorców.

 • Oferta dla przedsiębiorców,

obejmuje między innymi przeprowadzanie wywiadu gospodarczego, prześwietlanie pracowników firmy zleceniodawcy, czy sprawdzenie partnera biznesowego, którego zachowanie budzi niepokój w kliencie. Oczywiście nie jest to pełen zakres usług, bo warto wspomnieć chociażby o tym, że Sektor oferuje również możliwość skorzystania z usług tak zwanego tajemniczego klienta, który sprawdzi dla zleceniodawcy jakość pracy zatrudnionych przez niego osób.

 • Oferta dla osób prywatnych, przewiduje między innymi możliwość odnalezienia osób, które zerwały kontakt z rodziną, opuściły Poznań, albo były świadkami zdarzeń drogowych, ale do tej pory nie złożyły swoich zeznań. Oprócz tego Sektor oferuje również sprawdzenie powodu, dla którego dziecko zachowuje się inaczej niż dotychczas, czy nie padło ofiarą przemocy fizycznej lub psychicznej. A ponadto w ofercie biura detektywistycznego Sektor znaleźć można również windykację należności, nawet tych, których nie udało się wyegzekwować w postępowaniu komorniczym.

Ponadto agencja detektywistyczna Sektor oferuje swoim klientom pomoc psychologiczną, jeżeli jest to konieczne, a także zapewnia wsparcie w sądzie w postaci prawnika współpracującego z biurem detektywistycznym.

Poznań to miasto, w którym znaleźć można więcej niż jedno biuro detektywistyczne, niemniej jednak warto zauważyć, że Sektor należy do ścisłej czołówki. Jeżeli szukają Państwo prywatnego detektywa, albo zastanawiają się Państwo, które biuro detektywistyczne wybrać, to zachęcamy do kontaktu z agencją Sektor, która każde zlecenie rozpatruje indywidualnie i przy współpracy ze specjalistami z niemal każdej dziedziny.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do bezpłatnej, dobrej reklamy w naszym serwisie :) Bezpłatne ogłoszenia, 2014.01.13

Polecam tą Agencje - jest Świetna!! Dawid, 2013.11.08

Skomentuj detektyw-sektor.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Usługi detektywistyczne Prywatny detektyw Tropiciel z Lublina oferuje usługi z zakresu windykacji i detektywistyki, m.in.: wykrywanie podsłuchów, monitoring GPS, ochrona przed nieuczciwą konkurencją, ujawnianie majątku, odzyskiwanie długów. Biuro detektywistyczne Tropiciel zajmuje się także udowadnianiem zdrady małżeńskiej, ściąganiem długów od dłużnika, ustalaniem majątku dłużnika, obserwacją i tropieniem osób, odzyskiwaniem danych z kart SIM i dysków twardych, wywiadem gospodarczym na potrzeby postępowania egzekucyjnego.
 • Usługi detektywistyczne Na należącej do biura detektywistycznego stronie www.asvalia.pl można znaleźć wielu użytecznych informacji. M.in. jego ofertę, referencje oraz cennik usług. Ta agencja detektywistyczna podejmie się analizy wiarygodności osób i firm; przeprowadzi wywiad gospodarczy, badania DNA, śledztwo spadkowe; ustali stan majątkowy; pomoże w odnalezieniu osoby zaginionej, poszukiwaniu majątku, windykacji długów oraz wykryciu podsłuchów. To biuro detektywistyczne istniej na rynku od 1997 roku.
 • Usługi detektywistyczne Biuro detektywistyczne to biuro zajmujące się wszelkimi trudnymi przypadkami, z którymi nie radzi sobie ani policja, ani osoby prywatne. agencja detektywistyczna często kojarzy się ze wścibstwem, jednak w rzeczywistości jej działanie okazuje się pomocne w niejednym przypadku. Dobre biuro detektywistyczne oferuje profesjonalne podejście oraz pełną dyskrecję, która pozwala na skuteczne i nieskrępowane działanie dążące do rozwiązania problematycznej sprawy.
 • Usługi detektywistyczne w Poznaniu i kraju Renomowane biuro detektywistyczne PiT Detektywi współpracuje ze specjalistami z branży detektywistycznej oraz kancelariami prawnymi, aby móc oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. W ofercie m.in. wykrywanie podsłuchów, sprawdzanie danych kontrahentów, namierzanie sprawców kradzieży i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.
 • Usługi detektewistyczne „AKOR” to w pełni uprawniona agencja detektywistyczna, działająca na terenie Polski i poza jej granicami, w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu zdrady małżeńskie, wykrywanie podsłuchów oraz wielu innych usług, zarówno dla osób prywatnych jak i dla klientów biznesowych. Zespół tworzący Agencję AKOR to kadra będących do Państwa dyspozycji odpowiedzialnych osób, mających właściwe doświadczenie.
 • Usługi detektywistyczne Detektyw Paweł Król jest właścicielem prywatnego biura Invigla, które wykonuje usługi detektywistyczne na terenie Warszawy i całej Polski.
 • Detekwty Poznań W Poznaniu działa specjalizujący się w pomocy w zbieraniu dowodów z zakresu prawa rodzinnego, karnego oraz gospodarczego detektyw. Poznań nie jest jednak jedynym miejscem, w którym można skorzystać z usług wielkopolskiego detektywa.
 • Usługi detektywistyczne w Warszawie i Płocku Usługi detektywistyczne Warszawa, Płock, Ostrołęka, Ciechanów, Płońsk. Oferujemy usługi detektywistyczne: sprawy rozwodowe, kontrola partnera/ki w czasie wyjazdów służbowych, wakacji etc., sprawy rodzinne (alimentacyjne, opiekuńcze itp.), sprawy spadkowe, obserwacje detektywistyczne, wywiady i ustalenia, poszukiwanie osób zaginionych, ukrywających się i rzeczy, ujawnianie źródeł dochodu oraz ukrytego majątku, ustalenie miejsca zamieszkania i pobytu, ustalenie miejsca pracy i historii zatrudnienia.
 • Wywiadownia gospodarcza Funkcjonujemy jako pewna i godna zaufania wywiadownia gospodarcza. Dlatego też przyjmujemy zlecenia zebrania kompletu informacji dotyczących dowolnego podmiotu gospodarczego dostępnych w granicach prawa.
 • Detektyw Warszawa Usługi detektywistyczne - profesjonalna obsługa oraz duża skuteczność. W ofercie firmy audyty, wywiady gospodarcze oraz śledztwa gospodarcze.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Detektyw-sektor.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com