Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zgłoszenie Zgłoszenie robót budowlanych nie wymagających PnB (Katalog prawo)

Miniaturka domeny porady.zadziwiamy.pl4 lat/aSEO

Otwórz porady.zadziwiamy.pl

Strona ma za zadanie pomóc w załatwianiu spraw administracyjnych szczególnie w sprawach mieszkaniowych i budowlanych. Przede wszystkim pomogą właściwie formułować pisma w tych sprawach, zrozumieć stan postępowania oraz zrozumieć zarówno zamiary organu administracji jak i własne prawa i obowiązki w tych sprawach.

Na portalu tym znajdują się i będą sukcesywnie rozszerzane opracowania z zakresu:

 • porad i wyjaśnień różnych zagadnień związanych z budownictwem i mieszkaniami (jak np. to że ścianki działowe w mieszkaniu można zmieniać "bez niczego" i jak postępować w sytuacji gdy naszą nieruchomością zainteresuje się PINB);

 • porad w sytuacji postępowań administracyjnych ze szczególnym opisem sytuacji w których organy lubią nadużywać uprawnień czy inaczej łamać prawo.

 • porad i komentarzy związanych z właściwym formułowaniem i NAZYWANIEM rzeczy będących przedmiotem postępowania, gdyż to w znacznej mierze nazwanie ich determinuje zastosowane przepisy i dalsze konsekwencje.

Stan wiedzy na te tematy w społeczeństwie jest katastrofalny. Sami „fachowcy” i „budowlańcy”, czyli osoby, które jak się może wydawać dysponują wiedzą, wygłaszają z przekonaniem porady zasługujące wyłącznie na określenie „BZDURY” i tym samym wpędzają wielu inwestorów w bardzo poważne kłopoty. Najczęściej czynią tak z niewiedzy, ale znane są przypadki w których robią to celowo, aby mieć na inwestora „haka” gdyby ten zbyt skrupulatnie chciał weryfikować wykonane prace czy stan robót. Zgodnie bowiem z Prawem budowlanym całą odpowiedzialność ponosi inwestor.

W dodatku instytucje i uznane autorytety takie jak Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, czy specjaliści piszący komentarze do Prawa budowlanego zamiast wyjaśniać sami gmatwają i zaciemniają sprawy. Z drugiej strony organy administracji wcale nie garną się do pomocy inwestorom często wykorzystując ich nieznajomość prawa przeciwko nim. To powoduje, że osoba zamierzająca podjąć jakieś działania budowlane stoi obecnie w Polsce na bardzo złej pozycji.

Unikalną cechą przedstawianych tu opracowań jest przedstawienie rzeczywistych zachowań organów administracji, które niestety bardzo często traktują obywateli jak intruzów i podejmują działania na ich szkodę. Dlatego wiele miejsca poświęcono na konfrontację tych zachowań administracji z przepisami obowiązującego prawa i wskazanie dlaczego są one niezgodne z prawem. Wiele porad związanych jest z tym, jak w takiej sytuacji właściwie zadbać o swoje interesy oraz pomimo wrogiego zachowania administracji zmierzać do załatwienia swojej sprawy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz porady.zadziwiamy.pl teraz!

Skomentuj porady.zadziwiamy.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Przetargi Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego portalu, który powstał, aby każdemu umożliwić znalezienie idealnych przetargów. Dysponujemy bardzo bogatą bazą ogłoszeń, które dotyczą między innymi robót budowlanych czy też dostawy. Znajdują się u nas ogłoszenia dotyczące takich miejscowości jak Katowice, Poznań, Suchy Dąb czy też wielu innych. Dzięki nam każdy znajdzie przetarg pozwalający mu zarobić.
 • Usługi koparką i prace ziemne, budowlane Warszawa Oferujemy państwu usługi koparką, prace ziemne budowlane Warszawa! Firma "Koparka Warszawa" oferuje Państwu kompleksowe usługi koparką przy robotach budowlanych, koparko-ładowarką, usługi związane z wynajęciem koparki, pracami ziemnymi, niwelacją terenu, przygotowaniem terenu pod inwestycję, układaniem kostki na terenie Warszawy i okolic. Więcej informacji pod numerem tel.: 602 221 519 lub na stronie internetowej firmy budowlanej "koparka Warszawa": koparka-warszawa.pl
 • Zamówienia publiczne, przetargi Rzeszów oraz radca Oferujemy firmom usługi eksperta (radcy prawnego) ds. zamówień publicznych z 20-letnim doświadczeniem, specjalisty od zamówień publicznych, przetargów, doradztwa w zamówieniach publicznych, szkolenia z prawa zamówień publicznych, przetargów na Roboty budowlane, weryfikacji ofert, opinii prawnych. Więcej na stronie: WWW.pzp-przetargi.pl lub: tel.: +48 513-351-513 lub e-mail: [email protected]
 • Roboty budowlane Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Marbud z siedzibą w Łodzi zaprasza do korzystania ze swoich usług. Od 1983 roku specjalizujemy się w prowadzeniu budów oraz robót budowlanych jako kierownik i inspektor nadzoru. Wykonujemy również: kosztorysy budowlane, oceny stanu technicznego budynków, oceny stanu elementów zawierających azbest, przeglądy budowlane stanu technicznego budynków - półroczne, roczne czy pięcioletnie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
 • Eko-Dachwiór - pokrycia dachowe wiórem osikowym Świadcząca swoje usługi na terenie całego kraju jak również unii Europejskiej firma Eko-Dachwiór zajmuje się konstrukcją dachów z wióra osikowego które wykonywane są w nowoczesnej technologii krycia z zastosowaniem narzędzi pneumatycznych. Świadczy usługi w zakresie pokryć dachowych wiórem, budowy domów drewnianych w systemie szkieletowym – styl kanadyjski, budowy budynków mieszkalnych czy altan lub studni.
 • Usługi brukarskie Firma "PFLASTER - PROFIS" działa na rynku już od 7 września 1993 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w usługach brukarskich i małej architekturze wokół budynków. Nasza firma zaprasza przede wszystkim Klientów ze Śląska oraz południowej Polski. Obsługujemy miasta takie jak: Bytom, Chorzów, Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Mikołów, Radzionków, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze oraz wiele innych.
 • Szczecineckie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Kaz-Bud Kaz-Bud jest firmą budowlaną, która od ponad 15 lat daje satysfakcję i zadowolenie swoim klientom. Bagaż doświadczeń, który zdobyliśmy przez te lata, stawia nas w czołówce firm budowlanych. Kaz-Bud zajmuje się wszelkiego rodzaju robotami budowlanymi, termomodernizacjami, wykończeniem wnętrz, konstrukcjami...
 • Roboty budowlane i adaptacje pomieszczeń - Collector Electric Collector Electric z siedzibą w Dąbrowie Górniczej to firma zajmująca się robotami budowlanymi, adaptacją pomieszczeń biurowych, ociepleniami, a także stykami elektrycznymi na terenie województwa śląskiego...
 • Karolina Zalas - radca prawny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą doświadczonego radcy prawnego Pani Karoliny Zalas. Pani Karolina mieszka i wykonuje swoją pracę w Poznaniu.
 • Polskazakolkiem.pl - blog motoryzacyjny Blog poświęcony nowinkom i ciekawostkom motoryzacyjnym. Poza tym mamy sporo informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych - na tym znamy się najlepiej.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Porady.zadziwiamy.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com