Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

King-spaw.pl King Spaw - instalacje kwasoodporne (Katalog chemia)

Miniaturka domeny king-spaw.pl4 lat/aMini

Otwórz king-spaw.pl

Firma KING-SPAW powstała w 1990 roku. Jej posiadaczem jest Paweł Górczyński z w Czerwonaku obok Poznania, a warsztat w Kicinie niedaleko Poznania.

Firma realizuje głównie instalacje kwasoodporne dla przemysłu: spożywczego, kosmetycznego oraz oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się robieniem pojemników ze stali kwasoodpornych izolowanych, które posiadają wężownice służące do podgrzewania oraz studzenia obrabianego produktu. Medium do podgrzewania może być para też woda.

Każdy pojemnik wykonywany jest na specjalne zlecenie wedle potrzeb klienta. Zasobniki zaopatrywane są w mieszadła wolnoobrotowe jak i mieszadła z regulacją obrotów za pomocą falowników. Jesteśmy wyspecjalizowani w syropiarniach, do których realizujemy projekty techniczne wraz z przetwarzaniem cukru oraz jego przekazywaniem do dalszej produkcji.

Realizujemy filtry do oczyszczania syropów oraz wszelakich płynów, jakie muszą być oczyszczone przed rozlaniem do butelek. Instalacje przemysłowe sporządzone w oczyszczalni ścieków to profesjonalnie zrobione rurociągi przy których każdy spaw został prześwietlony RTG.

W firmach kosmetycznych zrobiliśmy całą instalację technologiczną wraz z przyjęciem spirytusu oraz jego kierowaniem do produkcji z gramową szczegółowością na poszczególne pojemniki mieszalnikowi. Wszystko sterowane komputerowo z pomieszczenia kierowania surowcami.

Wykonujemy też instalacje wentylacyjne, w których kanały są wykonywane z blachy ko.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Ciekawa oferta spawalnicza. Badania nieniszczące, 2014.02.07

Skomentuj king-spaw.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  King-spaw.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com