Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Inspira.com.pl Inspira HR Consulting Center (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.inspira.com.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.inspira.com.pl

Inspira - HR Consulting Center

Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz doskonałej pomocy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Opisywana strona internetowa to propozycja, której nie można nie zauważyć. Na stronie każdy przeczyta wiele interesujących i użytecznych inspiracji, które pomogą w bieżącym prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Poza tym, warto z bliska zapoznać się z ofertą firmy Inspira.

Jest to świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią zostawić kluczowe zadania osobom odpowiednio doświadczonym, przygotowanym i profesjonalnym. Serdecznie polecamy firmę 'Inspira', z pewnością nie zawiodą się Państwo korzystając z jej usług!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.inspira.com.pl teraz!

Skomentuj www.inspira.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Resolutio - ocena kompetencji Oferta naszej firmy obejmuje tworzenie oraz rozwijanie systemów zarządzania kompetencjami. Zapewniamy między innymi wykorzystanie takich narzędzi jak ocena 360 stopni, ocena predyspozycji psychologicznych, development center. Zapewniamy między innymi wykonanie usług projektowania metodologii procesów AC/DC, dobór zadań i symulacji, dobór interpretacji testów psychologicznych, tworzenie i sprzedaż zadań symulacyjnych na potrzeby sesji realizowanych przez klienta. Zapraszamy!
 • HR Management Doradztwo Personalne i Szkolenia Biznesowe Dla małych i średnich firm dostarczamy rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi - kompleksową rekrutację, motywacyjne systemy wynagrodzeń oparte o zarządzanie przez efekty, a także szybkie i sprawne okresowe oceny pracowników wykonywane online i w wersji papierowej. Badamy kulturę organizacyjną firmy, zaangażowanie pracowników oraz ich kompetencje. Prowadzimy szkolenia biznesowe, w tym szkolenia z prawa pracy i komunikacji. Oferujemy funkcję Interim HR Managera, dzięki której firma oszczędza etat.
 • development center 4bp to profesjonalne usługi doradcze oraz przeprowadzenie badań dzięki nowoczesnym programom (m.in. Ocena 360) na temat efektywności pracy w firmie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Inspira.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com