Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Nadzorcze.edu.pl Kurs i egzamin do rad nadzorczych (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny nadzorcze.edu.pl4 lat/aSMS

Otwórz nadzorcze.edu.pl

Kurs do rad nadzorczych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą kurs do rad nadzorczych przygotowującego do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa. Do tej pory pomogliśmy w zdobyciu uprawnień do zasiadania w radzie nadzorczej ponad 150 osobom, a poznawalność za pierwszym podejściem wśród naszych kursantów to ponad 95 %. Duża część naszych klientów obecnie zasiada w radach nadzorczych wielu spółek, bądź kieruje nimi jako prezesi zarządów.

Egzamin dla rad nadzorczych jest głównie przeznaczony dla:

 • kandydatów na członków rad nadzorczych spółek prawa handlowego,

 • kadry zarządzającej przedsiębiorstwami i urzędami administracji publicznej,

 • przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz związków zawodowych,

 • a także wszystkich osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać potwierdzenie swojej wiedzy z zakresu prawa cywilnego, upadłościowego, działalności spółek prawa handlowego, rachunkowości i marketingu.

Egzaminy dla kandydatów na członków rad nadzorczych przeprowadza komisja, powołana przez Ministra Skarbu Państwa, w siedzibie Ministerstwa Skarbu Państwa - Warszawa, ul. Krucza 36 / Wspólna 6.

Egzamin odbywa się przeciętnie co dwa tygodnie i składa się z testu oraz części ustnej.

Test jest wielokrotnego wyboru. W teście mamy 150 pytań na 150 minut na nanoszenie odpoiwedzi. Za prawidłową odpowiedź otrzymujemy 1 punkt, za błędną odpowiedź bądź jej brak 0 punków. Zalicza uzyskanie co najmniej 100 punktów.

Po zaliczeniu testu podchodzimy do części ustnej podczas której jest sprawdzana wiedza i predyspozycja. Ustny odbywa się w ten sam dzień co test.

Opłata egzaminacyjna wynosi 850 zł.

Po złożeniu egzaminu otrzymujemy dyplom poświadczający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Na egzamin dopuszczane są osoby z wykształceniem średnim, bądź wyższym.

Więcej informacji o egzaminie do rad nadzorczych

Więcej o kursie dla rad nadzorczych

"Pierwsze i zarazem najistotniejsze moje stwierdzenie już po zdanym za pierwszym podejściem egzaminie z wynikiem na teście może nie za wysokim bo 123 pkt który jednak okazał się jak usłyszałem na ustnym od komisji najlepszym wynikiem egzaminu jest takie że przygotowanie się z Pana pomocą gwarantuje sukces..." Artur

"Teraz po pozytywnym zakończeniu zmagania widzę, że uczestnictwo w kursie, z puntu widzenia sukcesu na egzaminie było nieporozumieniem. Wiele osób z kursu, który kończyłem niestety zakończyło zmagania porażką na egzaminie pisemnym. Szkoda, bo płacimy za szkolenia naprawdę spore pieniądze i okazuje się, że przygotowanie jest na niewystarczającym poziomie.Dziękuję za poświęcony czas. Mam świadomość sporej ilości pytań z mojej strony, dlatego też duże uznanie dla Pańskiej cierpliwości." Rafał

"Panie Marcinie, pomógł mi Pan przejść mój najtrudniejszy egzamin w życiu, a parę egzaminów typu na studiach licencjackich czy magisterskich już zaliczałem. Pana materiały są wspaniałe, Porównując je do tych z kursu, jestem rozczarowany kursem za który zapłaciłem aż 3400zł. Nawet przed samym egzaminem potwierdziłem w rozmowie z osobą, która zaliczyła tego dnia egzamin na 128 punktów, słusznie przez Pana podane wersje odpowiedzi rozbieżnych, do podanych przez kurs. Kurs podał mi złe odpowiedzi. Z pełną świadomością polecał będę Pana materiały jako wystarczające źródło wiedzy, potrzebnej do zaliczenia tego egzaminu. Tym bardziej, że są tak często aktualizowane w oparciu o kontakt ze zdającymi. Dziękuję za wszystko, te 400 zł to najlepiej wydane pieniądze, na to by osiągnąć sukces! Pozdrawiam Grzegorz z Płocka."

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz nadzorcze.edu.pl teraz!

Skomentuj nadzorcze.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące rada nadzorcza egzamin lub rada nadzorcza kurs, czy też kurs do rad nadzorczych na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Nadzorcze.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com