Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Reszka.edu.pl Kurs i egzamin dla doradców inwestycyjnych (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny reszka.edu.pl4 lat/aSMS

Otwórz reszka.edu.pl

Innowacyjny i skuteczny kurs na doradcę inwestycyjnego. .Na stronie znajdziesz dużo bezpłatnych materiałów, informacji o egzaminie, licencji doradcy inwestycyjnego a także naszą skuteczną ofertę przygotowująca do I, II i III etapu egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Doradca inwestycyjny - tylko z nami. Zobacz nasze referencje !

"Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu." Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384.

"Serdecznie polecam materiały Marcina Reszki do nauki na Doradcę Inwestycyjnego. Wiedza podana w bardzo przyswajalny i przystępny sposób. Nie mniej cenne są konsultacje i indywidualne podejście do kursantów. Marcin jest osobą rzetelną i kompetentną, która widać, że robi to co lubi i wkłada w to wysiłek. Marcin jeszcze raz dzięki za Twoją pomoc, bez Ciebie nie poszło by tak gładko w zdobyciu licencji Doradcy Inwestycyjnego w pół roku..." Przemysław Bełzak, Doradca Inwestycyjny

"Zakup materiałów przygotowujących do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego od Marcina wydawał mi się od początku jedynym sensowym wyjściem. Przysłane materiały w 100% odpowiadały opisowi w ofercie. Bardzo przydały mi się w nauce do egzaminu i pomogły mi zaoszczędzić przynajmniej połowę czasu potrzebnego do nauki w przypadku ich braku. Wszystkie rozwiązania zostały szczegółowo opisane. Kontakt mailowy z Marcinem był bardzo sprawny, przyjacielski oraz pomocny i przekroczył wręcz moje oczekiwania. Zawsze można było na niego liczyć zarówno przy odpowiedziach na pytania, a także na pomoc w pisaniu odwołania. Udziela również wiele praktycznych wskazówek. Bardzo polecam i gdybym miał zdawać drugi raz ten egzamin, to nie wyobrażam sobie innej pomocy niż właśnie materiały od Marcina." Marek Straszak, Doradca Inwestycyjny

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz reszka.edu.pl teraz!

Skomentuj reszka.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Banki Potrzebujesz doskonałych rad? Czytaj stronę i dowiedz się od naszych doradców w co opłaca się teraz inwestować swoje pieniądze aby mieć bardzo wysoką stopę zwrotu a także czego się wystrzegać.
 • Serwis Edukacyjny Rynku Kapitałowego Maklers SERK Maklers specjalizuje się w przygotowaniach na egzamin maklerski, egzamin na doradcę inwestycyjnego i egzamin do rad nadzorczych. Oferuje m.in. kurs na maklera, pakiety do nauki, nauka online.
 • Praca na rynku kapitałowym/GPW - analityk, makler pracaGPW.pl - praca na rynku kapitałowym. Oferty pracy dla analityków inwestycyjnych, maklerów, doradców inwestycyjnych, specjalistów ds. fuzji i przejęć, corporate finance, M&A, IPO.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Reszka.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com