Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Gitara.waw.pl Nauka gry na gitarze w Warszawie (Katalog muzycy)

Miniaturka domeny gitara.waw.pl5 lat/aSMS

Otwórz gitara.waw.pl

Nauka gry na gitarze

Lekcje gry na gitarze z profesjonalistą, Michałem Przerwą-Tetmajerem. Lekcje odbywają się w centrum Warszawy w pobliżu Ogrodu Saskiego. Zajęcia dotyczą wielu technik gry i gatunków muzycznych.

Możliwe instrumenty:

 • Gitara elektryczna

 • Gitara klasyczna

 • Gitara akustyczna

Opinia użytkowanika:

Zanim trafiłem do Michała chodziłem do różnych prywatnych szkół muzycznych. Jest duża różnica w poziomie profesjonalizmu tamtych nauczycieli i Michała. Przede wszystkim Michał ma ogromną wiedzę muzyczną i podchodzi do nauczania bardzo poważnie. Muzyka to jego pasja - bardzo dużo wie o jazzie (muzyka, która go chyba najbardziej interesuje), ale udziela też lekcji innych gatunków. Michał stale pogłębia swoją wiedzę - czego często brakowało mi u innych nauczycieli (którzy np. podchodzili do niektórych tematów "olewczo", myślę, że niestety często poziom prywatnych szkół muzycznych jest bardzo niski). Chodziłem też na prywatną Bednarską i muszę przyznać, że lekcje Michała podobają mi się bardziej niż tamte. Myślę, że wynika to z tego, że Michał jest bardzo otwartą osobą o dużej wiedzy, podczas gdy na Bednarskiej (przynajmniej prywatnej) czasami można się spotkać z pewnym rodzajem "skostnienia" (chociaż oczywiście nie chcę generalizować). Generalnie z tych wszystkich nauczycieli, o których pisałem, moim zdaniem Michał jest najbardziej profesjonalny, wszechstronny i najlepiej tłumaczy. Polecam.

__

Aleksander Machajek

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapisz się na lekcje już dziś. Studio Gitarowe Tetmajera, 2016.09.02

Skomentuj gitara.waw.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Blog muzyczny i nauka gry na gitarze Na tej stronie - blogu - znajdziecie różne ciekawostki na temat bycia muzykiem, a także sporo informacji i porad dotyczących nauki gry na gitarze. Będziecie też mogli posłuchać tworzonej przeze mnie muzyki oraz umówić się na lekcję.
 • Nauka gry na gitarze - Warszawa Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych. Zajęcia artystyczne, koncerty, warsztaty i wykłady. Profesjonalna kadra nauczycielska, wysoki poziom nauczania.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Gitara.waw.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com