Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kursy angielskiego Nauka angielskiego z Native Speaker (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny www.english-by-phone.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.english-by-phone.pl

Nauka angielskiego z Native Speaker

Najskuteczniejsza metoda nauki angielskiego. Zobaczysz efekty już po kilku lekcjach Twój Native Speaker ze szkoły English-by-phone dołoży wszelkich starań aby podciągnąć Twój poziom wiedzy, dzięki niemu złapiesz również akcent i poznasz język branżowy, który Cię interesuje.

To szansa na rozwój i szansa poznania ciekawej osoby i jego bogactwa kultury - nasi Native Speaker's to osoby mieszkające w różnych miejscach na ziemi dla których angielski jest językiem ojczystym.

Dzięki nauce angielskiego z Native Speaker masz szansę:

 • złapać akcent

 • mówić płynnie

 • nie bać się podejmować konwersacji

 • chwalić się poziomem języka przed znajomymi a nawet przed pracodawcą

 • podciągnąć oceny w szkole

 • poznać zwroty branżowe

 • poznać naszych nauczycieli

Tak naszych nauczycieli oceniają uczniowie:

Faktycznie mówi poprawnie i chętnie tłumaczy różnice językowe w wymowie. Polecam!

-- Julita

Miałem problemy z pisownią. Jego techniki okazały się być skuteczne. Polecam!

-- Marcin

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.english-by-phone.pl teraz!

Skomentuj www.english-by-phone.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Bukva - lekcje języka rosyjskiego Bukva oferuje lekcje z języka rosyjskiego z native speakerem z Moskwy. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania i różne profile (język ogólny, język biznesu, język naukowy, przygotowanie do egzaminów, konwersacje). Lekcje prowadzi profesjonalny lektor z dużym doświadczeniem. Zajęcia są prowadzone na Gocławiu i Pradze Południe. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Oferowane są również zdalne zajęcia przez Skype, oszczędzające czas i pieniądze. Zapewniam ciekawą naukę i szybki rezultat.
 • Nauka angielskiego Realizujemy naukę języka angielskiego na terenie Warszawy już od 1993 roku. Zapewniamy naukę języka angielskiego zarówno dla uczniów szkół, dzieci w wieku przedszkolny, jak też oferujemy usługi dla firm. Posiadamy zespół doświadczonych lektorów, nauczycieli oraz native speakerów, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom nauczania realizowany na podstawie autorskich programów nauczania w oparciu o wiele ciekawych i niestandardowych zajęć.
 • Lemon-field - biuro tłumaczeń w Warszawie Biuro tłumaczeń świadczące usługi dla Klientów biznesowych i prywatnych. Najważniejsza jest dla nas najwyższa jakość przekładu, dlatego tłumaczą dla nas tylko i wyłącznie native speakers. Oferujemy następujące pary językowe: Niemiecki - Polski – Angielski. Elastyczne podejście i bogate doświadczenie. Wąska specjalizacja i bezpośredni kontakt z tłumaczem.
 • angielski przez skype - Fresh-English Fresh-English.pl to szkoła angielskiego online, Dzięki naszym zajęciom zyskasz ogromną pewność siebie w mówieniu w obcym języku i rozwiniesz umiejętności konwersacyjne, bardzo potrzebne w dzisiejszym świecie zarówno w kontekstach zawodowych jak i prywatnych.
 • The English Factory - angielski przez skype Jesteśmy firmą edukacyjną, która zajmuje się nauczaniem Języka angielskiego online. Wszystkie lekcje prowadzone są „na żywo” z lektorem, przy wykorzystaniu komunikatora Skype oraz interaktywnej tablicy.
 • Korepetycje z angielskiego przez Skype Strona www serwisu angielski-skype.com będącego liderem w dziedzinie nauczania języka angielskiego przez Internet z wykorzystaniem komunikatora Skype.
 • Angielski przez Internet Polishenglish4u.com proponuje naukę języka angielskiego wykorzystując Internet dla klientów z całego świata. Nauka angielskiego możliwa jest poprzez używanie komunikatora internetowego Skype.
 • Szkoła Języka Angielskiego w Warszawie Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają dopasowanie treści zajęć do potrzeb słuchaczy. Zapraszamy!
 • Angielski online przez Skype - nauka, korepetycje Szkoła Językowa QWERTY - kompleksowa nauka języka angielskiego przez Skype z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi internetowych. Ucz się bez wychodzenia z domu z wykwalifikowanymi nauczycielami. Nie trać czasu na dojazdy.
 • Tłumaczenie - rosyjski, ukraiński Pochodzący z byłego Związku Radzieckiego tłumacze naszej firmy doskonale orientują się w zawiłościach tłumaczenia w obrębie trzech bardzo różnych, aczkolwiek spokrewnionych słowiańskich języków.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  English-by-phone.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com