Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

User experience UX Watch (Katalog tworzenie stron …)

Miniaturka domeny uxwatch.pl5 lat/aMini

Otwórz uxwatch.pl

UX Watch - blog u użyteczności i UX

Blog u użyteczności i User Experience. Prowadzący: Adrian Dampc, specjalista ds. projektowania serwisów w Wirtualnej Polsce.

Z projektowaniem interfejsów związany jestem od podstawówki - wtedy wraz z kolegą stworzyłem swoją pierwszą stronę. Od tamtego czasu, z mniejszymi i większymi przerwami, zajmowałem się tworzeniem produktów interaktywnych.

Od lata 2011 roku pracuję w Wirtualnej Polsce jako specjalista ds. ergonomii interfejsów, a ostatnio jako specjalista ds. projektowania serwisów. Zajmuję się zarówno tworzeniem nowych produktów, redesignem istniejących oraz weryfikacją użyteczności i UX.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz uxwatch.pl teraz!

Skomentuj uxwatch.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Platforma testowania oprogramowania Chciałbyś zostać testerem? Nic bardziej trudnego. Firma testuj.pl oprócz testowania oprogramowania zajmuje się również szkoleniem testerów. Oferujemy praktyki po których najlepsi testerzy otrzymują ciekawe oferty pracy. Organizujemy też szkolenia, po których uczestnicy mogą przystąpić do egzaminu na certyfikat ISTQB Foundation Level (jest to najbardziej rozpoznawalny międzynarodowy certyfikat z zakresu testowania oprogramowania).
 • makiety architektoniczne Zajmujemy się tworzeniem makiet. Są to makiety przemysłowe, deweloperskie oraz monochromatyczne. makiety monochromatyczne z przeznaczeniem dla projektantów oraz architektów przeważnie na konkursy. makiety deweloperskie to wizytówka na targach mieszkaniowych. Możecie pokazać wtedy nie tylko broszurki z projektem, ale cały gotowy projekt. makiety przemysłowe sprawdzają się doskonale, gdy trzeba pokazać linię produkcyjną, cały zakład czy też produkt.
 • Agencja interaktywna Warszawa Zespół agencji marketingu zintegrowanego Emocni.pl łączy kompetencje z obszaru marketingu, PRu i biznesowego know how. Na bazie kilkunastoletniego doświadczenia planuje i skutecznie wdraża projekty internetowe i rozwiązania marketingowe. Zapraszamy do współpracy.
 • makiety architektoniczne, makiety edukacyjne i makiety multimedia "Model-Art" to pracownia zajmująca się tworzeniem profesjonalnych makiet architektonicznych. Dzięki zaawansowanej technice, wyspecjalizowanej kadrze i ponad trzydziestoletnim doświadczeniu realizujemy najbardziej skomplikowane i najnowocześniejsze projekty. Cechuje nas precyzja, pomysłowość i umiejętność sprostania najwyższym wymaganiom klientów. Wszystko to sprawia, że nasze makiety cieszą się uznaniem w Polsce jak i w krajach Europy Zachodniej.
 • Figury reklamowe, figury dekoracyjne Sklep internetowy oferujący ręcznie wykonane i malowane figury reklamowe i figury dekoracyjne przeznaczone wspomagania działań promocyjnych oraz marketingowych firm. W ofercie figury lodów, kucharzy i zwierząt...
 • Blog modelarski Blog modelarski. Wszystko o modelarstwie kolejowym i plastikowym. Kalendarz imprez modelarskich, nowości modelarskie, techniki modelarskie. Dla amatorów i pasjonatów modelarstwa.
 • Hive 3D - makiety i prototypy 3D Zapraszamy na strony firmy Hive 3D. Zajmujemy się szeroko pojętym drukiem 3D w technologii rapid prototyping. Wykonujemy różne rodzaje modeli - od makiet architektonicznych do modeli koncepcyjnych.
 • Architekt Pracownie Virtual City zapewniająca kompleksowe usługi z dziedziny projektowania budowlanego. Każdy architekt pracujący w firmie oferuje pomoc i doradztwo podczas tworzenia poszczególnych projektów.
 • makiety Szukasz dobrych makiet domów, mieszkań i biurowców? Lepiej trafić nie mogłeś! Wykonujemy makiety w każdej skali, według indywidualnych potrzeb naszych klientów.
 • 3D Lab - Drukarki 3D, makiety Arch., Prototypy Autoryzowany dystrybutor drukarek 3D marki Zcorp. Usługowo wykonujemy makiety Architektoniczne, Prototypy w technologii druku przestrzennego. www.3d-lab.pl
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Uxwatch.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com