Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Izzykebab.pl Kebab Białystok (Katalog catering)

Miniaturka domeny www.izzykebab.pl4 lat/aSEO

Otwórz www.izzykebab.pl

Kebab Białystok

Zapraszamy na pysznego kebaba w Białymstoku Bazujemy wyłącznie na produktach pochodzących bezpośrednio od podlaskich producentów co pozwala na utrzymywanie wysokiej jakości sprzedawanych kebabów.

W naszej ofercie między innymi:

kebab Białystok

 • tortilla

 • pyszny kebab Białystok dowóz przy zamówieniu powyżej 30 zł

 • najlepsze zapiekanki

Ostatnie opinie o naszych wyrobach:

Jeden z lepszych kekabów jakie jadłem w Białymstoku!

-- Marcin

Zapraszamy na www.izzykebab.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Witam oto opis mojej pierwszej i ostatniej przygody z lokalem izzy kebab. Po nocnej zmianie ok. godz.11 wpadam do lokalu głodny jak wilk, za ,,barem" stoi całkiem ładna kobieta. Na pierwszy rzut oka nie wyglądała na pracownicę. Odpowiedzi na moje dzień dobry nie usłyszałem jak też pani nie zapytała po co przyszedłem a najlepiej to by było jakbym sobie juz poszedł. No nic myślę sobie, zamawiamy. Minęła chwila zanim pani w rozpuszczonych włosach przystąpiła do robienia ,,kebaba". O dziwo odezwała się pytając o rodzaj sosu. Mięsko kusząco kręciło się na gazowym ruszcie, lecz niestety miła pani nie miała zamiaru nic z nim robic. Do mojego ,,kebaba'' trafiło odgrzewane ( ciekawe sprzed ilu dni) ,,mięsko". Łudziłem się że jest świeże lecz niestety skwierczący dźwięk rozwiał moje złudzenia. Śliczna pani spakowała danie na wynos doliczając na moją prośbę hoop cole która była jednym napojem gazowanym w lokalu. Po pierwszym kęsie nie dało się nic wyczuć, sos zupełnie zdominował wszystko, po drugim czuć było że mięso pierwszą świeżość ma już dawno za sobą i lepiej zając się samą bułką. Trzeci kęs wydawał się bardzo dziwny, coś długiego, cienkiego bardzo mnie zaniepokoiło i przyprawiło o mdłości. Włos który wydobyłem z ust idealnie pasował do długości i koloru rozpuszczonych włosów ślicznej pani o różowych paznokietkach. ,,Kebab" poleciał do kosza, chcąc zabić niesmak jaki pozostawił po sobie flagowy produkt izzy kebab sięgnąłem po hoop cole zakupioną w owym lokalu lecz niestety cola była kompletnie bez gazu nie nadawała się do picia.W sumie PRZETERMINOWANY napój ma prawo taki być.
Podsumowując, serdecznie odradzam lokal w którym obsługa o bhp wie tyle że potrafi jedynie rozwinąć skrót, sprzedawane są przeterminowane produkty oraz wielokrotnie odgrzewane mięso.Utwierdziłem się w przekonaniu że jak kebab to tylko w promyku pks lub upalna.
rav, 2014.02.10

No nie jestem zbytnio przekonany do mięsa chyba że ktoś lubi kebaba z ŁOPATKI Adi, 2013.10.23

Skomentuj www.izzykebab.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące kebab Białystok lub dowóz kebab Białystok, czy też dobry kebab Białystok na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Izzykebab.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com