Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dr-architektura.pl Nowoczesne biuro projektowe (Katalog architektura)

Miniaturka domeny dr-architektura.pl3 lat/aSEO

Otwórz dr-architektura.pl

Jeżeli potrzebny jest Tobie projekt architektoniczny w celu realizacji inwestycji budowlanej na potrzeby firmy lub indywidualny projekt domu jednorodzinnego, który będzie Twoim wymarzonym miejscem do mieszkania, to skorzystaj z oferty nowoczesnego biura architektonicznego DR-Architektura z Wołomina.

Firmę cechuje świeże spojrzenie na obowiązujące w architekturze trendy projektowania. Architekci z pracowni projektowej DR-Architektura do prac projektowych podchodzą z inwencją i świetnymi pomysłami, skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach klienta. Dzięki temu powstają oryginalne projekty budynków, tak mieszkalnych, jak i obiektów firmowych (powierzchni biurowych, magazynów, lokali z przeznaczeniem do prowadzenia handlu i usług).

Projekty tworzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania dostępnego na rynku, a klient może przed przystąpieniem do prac budowlanych zapoznać się z wizualizacjami pokazującymi przyszły wygląd obiektu. Realistyczne wizualizacje 3D oddadzą kolorystykę, fakturę i faktyczne wymiary wszystkich zaprojektowanych elementów, tak że klient może wręcz poczuć się jakby już był w zaprojektowanych pomieszczeniach.

Wieloletnie doświadczenie, poparte referencjami zadowolonych klientów, stanowi mocny atut firmy i jest gwarantem satysfakcji z nawiązanej współpracy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, DR-Architektura oferuje nie tylko wykonanie atrakcyjnego, wyjątkowego projektu nowego budynku czy przebudowy już istniejącej budowli. Jej pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę do przeprowadzenia klienta przez cały proces inwestycji budowlanej, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Obok najczęstszych prac wykonywanych przez biuro, jak:

 • projektowanie architektoniczno-budowlane

 • projektowanie konstrukcyjne

 • projekty remontów

 • inwentaryzacje architektoniczno-budowlane

 • adaptacje projektów typowych

 • opinie i ekspertyzy techniczne

 • indywidualne projekty zagospodarowania terenu

 • kosztorysowanie

 • koncepcje projektowe

 • wizualizacje

 • kolorystyki

dodać można także wyspecjalizowane usługi, których przeprowadzenie wymaga specjalistycznej wiedzy i stosownych uprawnień:

 • nadzory budowlane

 • nadzory autorskie

 • kontrole roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych

 • odbiory obiektów budowlanych

 • obsługa inwestorska

 • projekty rozbiórek

 • świadectwa charakterystyki energetycznej.

Główny obszar działalności firmy stanowi teren Warszawy i centralna część województwa mazowieckiego, z uwzględnieniem głównie powiatów położonych na północy i wschodzie od stolicy, tj.: powiat miński, wołomiński, wyszkowski i legionowski.

Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do firmy znajdziesz na stronie biura architektonicznego: www.DR-Architektura.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo uczciwa i rzetelna Firma, szczerze polecam z całego serca! Jadwiga, 2015.04.08

Ładne realizacje. firmy, 2013.08.02

Skomentuj dr-architektura.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Architektoniczne biuro projektowe Firma funkcjonuje na rynku architektonicznym od 1992 roku zapewniając profesjonalne usługi przy wykonywaniu projektów architektonicznych ekskluzywnych domów, rezydencji oraz willi, które realizowane są w klasycznym jak też nowoczesnym stylu z zapewnieniem autorskiego nadzoru nad inwestycjami. Zapoznaj się ze szczegółami!
 • Porady budowlane ObiektBudowlany.pl - Blog budowlany stworzony przez ekspertów w dziedzinie architektury oraz budownictwa. Jako właściciele firmy projektowej oferujemy porady budowlane pisane przez naszych ekspertów. Nasza strona posiada dział pytań w którym staramy się odpowiadać na każde pytanie internautów. Tworzymy internetowy dziennik budowy, składający się z wielu przydatnych artykułów budowlanych podzielonych na wiele kategorii. Posiadamy internetowy katalog firm budowlanych. Katalog jest moderowany oraz...
 • Informacje o architekturze Polski serwis poświęcony nowoczesnej architekturze. Działa nieprzerwanie już od 2001 roku śledząc najwybitniejsze dokonania polskiej i światowej architektury. Skierowany do architektów, studentów architektury, pasjonatów oraz miłośników tematu.
 • Gotowe projekty domów jednorodzinnych Pracownia "Dom na czasie " oferuje Państwu duży wybór gotowych i nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych . Nasza firma mieści się w Łodzi lecz nasze pole działania to cała Polska .Na naszej stronie znajduje się kilkanaście projektów domów odpowiadającym najnowszym standardom i nasza oferta jest stale powiększana . W naszym serwisie znajdziecie Panstwo :projekty domów z poddaszem użytkowym , projekty domów z garażem , projekty domów parterowych . Jeśl mają Państwo jakieś pytania - zapraszamy !
 • Architekt wnętrz Poznań Od 2001 roku zajmujemy się wykonawstwem projektów architektonicznych na zlecenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz firm deweloperskich. Pracownia Kondrad Idaszewski Architekt mieści się w Poznaniu. Oferujemy projekty wielobranżowe, koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Wykonujemy również projekty wnętrz. Dbamy o to, aby budynki były energooszczędne, spełniały wymogi certyfikatów LEED i BREEAM oraz wpisywały się stylistyką w nowoczesne trendy architektoniczne.
 • Strona Architekta z Białegostoku MJ Projekty to biuro projektowe w Białymstoku. Biuro specjalizuje się projektach domów, w tym projekty domów jednorodzinnych oraz adaptacji projektów.
 • Biura architektoniczne Pruszków Nasza pracownia architektoniczna zajmuje się między innymi projektowaniem budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, szkół, a też obiektów sportowych. Nasza siedziba mieści się Warszawie. Jesteśmy firmą rodzinną posiadająca wieloletnie, rozległe doświadczenie. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, w związku z tym jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie. Nasze projekty prowadzimy od początku do końca - zawsze jesteśmy obecni na budowie.
 • projekty domów jednorodzinnych Sosnowiec Pracownia Projektowa MY IP Kamil Janas, to przedsiębiorstwo z powyżej 10 letnim doświadczeniem funkcjonujące na rynku ogólnopolskim od 2001 roku. Nasza obowiązująca specjalność obejmuje projektowanie budynków mieszkalnych oraz jednorodzinnych, a także obiektów budowlanych i ich modernizacje. Pracownia Projektowa MY IP to zespół wykwalifikowanych architektów, jacy wspólną pracą osiągają niespotykane efekty.
 • Adaptacje poddaszy Wrocław - architekt Wrocław We Wrocławiu mieści się główna siedziba biura architektonicznego prowadzonego przez Mieczysława Ciesielskiego. Nasza oferta zawiera projekty domów mieszkalnych, opracowania ośrodków wypoczynkowych oraz domków turystycznych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie oraz pragniemy szczegółowo poznać jego oczekiwania, aby móc się jak najbardziej do nich dopasować.
 • Projekty budowlane - projekty wnętrz Ags-studio projektowe to pracownia wykonująca projekty dotyczące szeroko pojętej architektury. Projektujemy budynki jedno i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, usługowe oraz przemysłowe. Zajmujemy się również architekturą istniejącą. Sporządzamy inwentaryzacje budowlane, opinie oraz ekspertyzy techniczne. Projektowanie i aranżacja również znajduje się w naszej ofercie. Zapraszamy na stronę aby poznać pełen katalog usług.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dr-architektura.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com