Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dr-architektura.pl Nowoczesne biuro projektowe (Katalog architektura)

Miniaturka domeny dr-architektura.pl4 lat/aSEO

Otwórz dr-architektura.pl

Jeżeli potrzebny jest Tobie projekt architektoniczny w celu realizacji inwestycji budowlanej na potrzeby firmy lub indywidualny projekt domu jednorodzinnego, który będzie Twoim wymarzonym miejscem do mieszkania, to skorzystaj z oferty nowoczesnego biura architektonicznego DR-Architektura z Wołomina.

Firmę cechuje świeże spojrzenie na obowiązujące w architekturze trendy projektowania. Architekci z pracowni projektowej DR-Architektura do prac projektowych podchodzą z inwencją i świetnymi pomysłami, skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach klienta. Dzięki temu powstają oryginalne projekty budynków, tak mieszkalnych, jak i obiektów firmowych (powierzchni biurowych, magazynów, lokali z przeznaczeniem do prowadzenia handlu i usług).

Projekty tworzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania dostępnego na rynku, a klient może przed przystąpieniem do prac budowlanych zapoznać się z wizualizacjami pokazującymi przyszły wygląd obiektu. Realistyczne wizualizacje 3D oddadzą kolorystykę, fakturę i faktyczne wymiary wszystkich zaprojektowanych elementów, tak że klient może wręcz poczuć się jakby już był w zaprojektowanych pomieszczeniach.

Wieloletnie doświadczenie, poparte referencjami zadowolonych klientów, stanowi mocny atut firmy i jest gwarantem satysfakcji z nawiązanej współpracy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, DR-Architektura oferuje nie tylko wykonanie atrakcyjnego, wyjątkowego projektu nowego budynku czy przebudowy już istniejącej budowli. Jej pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę do przeprowadzenia klienta przez cały proces inwestycji budowlanej, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Obok najczęstszych prac wykonywanych przez biuro, jak:

 • projektowanie architektoniczno-budowlane

 • projektowanie konstrukcyjne

 • projekty remontów

 • inwentaryzacje architektoniczno-budowlane

 • adaptacje projektów typowych

 • opinie i ekspertyzy techniczne

 • indywidualne projekty zagospodarowania terenu

 • kosztorysowanie

 • koncepcje projektowe

 • wizualizacje

 • kolorystyki

dodać można także wyspecjalizowane usługi, których przeprowadzenie wymaga specjalistycznej wiedzy i stosownych uprawnień:

 • nadzory budowlane

 • nadzory autorskie

 • kontrole roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych

 • odbiory obiektów budowlanych

 • obsługa inwestorska

 • projekty rozbiórek

 • świadectwa charakterystyki energetycznej.

Główny obszar działalności firmy stanowi teren Warszawy i centralna część województwa mazowieckiego, z uwzględnieniem głównie powiatów położonych na północy i wschodzie od stolicy, tj.: powiat miński, wołomiński, wyszkowski i legionowski.

Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do firmy znajdziesz na stronie biura architektonicznego: www.DR-Architektura.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo uczciwa i rzetelna Firma, szczerze polecam z całego serca! Jadwiga, 2015.04.08

Ładne realizacje. firmy, 2013.08.02

Skomentuj dr-architektura.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • projekty domów Od 10 lat firma Studio Krajobrazy zajmuje się realizacja projektów domów. Nasi profesjonalni architekci przygotowali do Państwa dyspozycji dużą bazę gotowych już planów, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Podczas przygotowywania projektu domu nasza grupa stara się wdrożyć wszelkie twoje prośby i zalecenia. Służyć też będzie skuteczną radą i pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy i do tworzenia z nami wymarzonego domu!
 • Architekt Wrocław Korbasiewicz Korbasiewicz Pracownia Architektury zajmuje się wykonywaniem projektów architektonicznych, a także doradztwem budowlanym. Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin, a ponadto aktualizujemy swoją wiedzę związaną między innymi z architekturą, inżynierią, prawem i korzystamy też z profesjonalnego oprogramowania. Wszystko po to by kompleksowo i profesjonalnie realizować każde zlecenie.
 • Biura architektoniczne Warszawa W firmie „My Big Box” zamówicie Państwo projekty wielkopowierzchniowe, oraz projekty wnętrz prywatnych łącznie z dopasowaniem materiałów budowlanych, dokładnym kosztorysem, nadzorem autorskim nad pracami wykończeniowymi. Mamy kontakty do profesjonalnych pracowników branży budowlanej. Dobieramy wszystkie elementy wykończenia wnętrza, ustalamy harmonogram prac, uczestniczymy w pozyskaniu pozwoleń budowlanych.
 • Projektowanie wnętrz Atutem biura projektowego Lofft jest rzetelne i kreatywne wykonywanie zleceń. Opisywana firma zapewnia fachowe usługi obejmujące projektowanie oraz kompletną realizację inwestycji budowlanych. Obsługa obejmuje działanie od stanu surowego do zakończenia budowy i wykończenia. Firma zatrudnia wyłącznie najlepszych wykonawców.
 • Projektowanie wnętrz Powstaliśmy w 2008 roku. Prowadzona przez nas pracownia projektowa zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i biurowych. Mieliśmy okazję projektować wnętrza nowoczesne z naciskiem na minimalizm i prostotę firmy, wnętrza kolorowe i energetyczne oraz te w barokowym stylu. Dla nas liczy się dobra współpraca, świetne porozumienie z klientem, solidnie wykonana praca i zadowalający efekt. Zapraszamy.
 • Architekt projekt 44 240 Jesteśmy zespołem młodych, otwartych na wyzwania inżynierów i architektów, którzy realizują różne formy architektoniczne i urbanistyczne. Dbamy o to, by nasze realizacje były doskonałą odpowiedzią na potrzeby naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami, gwarantujemy, że będzie to naprawdę doskonała decyzja dla każdego – sprawdź.
 • Architekt Poznań Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem inwestycji. Koordynujemy zespół specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę, uprawnienia i doświadczenie zawodowe gwarantujące najwyższą jakość usług projektowych oraz fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji.
 • projekty domów drewnianych Szukasz projektu, na mocy którego stanie Twój wymarzony dom jednorodzinny? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź stronę internetową nowydom.pl/, gdzie znajduje się precyzyjna wyszukiwarka, która oferuje wiele różnych propozycji projektowych, które mogą Cię zachwycić i co najważniejsze - spełnić Twoje oczekiwania. Zakupione tutaj projekty są zgodne z najnowszymi rozporządzeniami.
 • Architektoniczne biuro projektowe Firma funkcjonuje na rynku architektonicznym od 1992 roku zapewniając profesjonalne usługi przy wykonywaniu projektów architektonicznych ekskluzywnych domów, rezydencji oraz willi, które realizowane są w klasycznym jak też nowoczesnym stylu z zapewnieniem autorskiego nadzoru nad inwestycjami. Zapoznaj się ze szczegółami!
 • Porady budowlane ObiektBudowlany.pl - Blog budowlany stworzony przez ekspertów w dziedzinie architektury oraz budownictwa. Jako właściciele firmy projektowej oferujemy porady budowlane pisane przez naszych ekspertów. Nasza strona posiada dział pytań w którym staramy się odpowiadać na każde pytanie internautów. Tworzymy internetowy dziennik budowy, składający się z wielu przydatnych artykułów budowlanych podzielonych na wiele kategorii. Posiadamy internetowy katalog firm budowlanych. Katalog jest moderowany oraz...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dr-architektura.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com