Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pravnik.pl Testy na aplikacje (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.pravnik.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.pravnik.pl

Testy na aplikacje

System nauki i powtórek on-line Pravnik to interaktywna platforma edukacyjna wspomagająca naukę do egzaminu na aplikację radcowską, adwokacką i notarialną.

Odkąd egzamin wstępny na aplikację ma formę testową, testy na aplikacje on-line cieszą się niesłabnącą popularnością absolwentów wydziałów prawa i wydają się najskuteczniejszą formą przygotowania do egzaminu.

Wśród wielu dostępnych na rynku rozwiązań szczególnie warto zwrócić uwagę na najstarszy tego typu serwis w Polsce, a mianowicie na serwis Pravnik.

Dzięki systemowi Pravnik bez problemu dostałam się na wymarzoną aplikację, zdobywając dużo więcej punktów niż wymagane minimum. Wystarczyło przerobić wszystkie pytania z bazy Pravnika. Szczerze wszystkim polecam ten serwis!

-- Ania

Podobne opinie wyrażają corocznie dziesiątki użytkowników systemu Pravnik, co stanowi najlepsze potwierdzenie jego skuteczności.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.pravnik.pl teraz!

Skomentuj www.pravnik.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Bezpłatne testy online na publikacje - Study43.pl Strona internetowa zawierająca darmowe testy dla studentów, aplikantów i prawników. Z nami nauczysz się do egzaminów na aplikacje, pomagamy tez studentom utrwalić swoją wiedzę przed egzaminami. Baza naszych pytań jest stworzona przez ekspertów i stale aktualizowana. Z naszymi testami na aplikacje nauka będzie łatwiejsza i skuteczniejsza.
 • Nauka do egzaminy na aplikację Portal prawniczo edukacyjny Ipso-Iure przygotowany jest z myślą o tych osobach, które muszą powiększyć swoją wiedzę z zakresu prawa. Na naszej witrynie można znaleźć zarówno testy na aplikację radcowską, jak i wygodne w użyciu teksty online aktów prawnych.
 • Nauka do testów na aplikację online Portal Ipso-Iuro udostępnia testy na aplikację 2012, ustawy oraz akty prawne. Dzięki takiemu rozwiązaniu studenci oraz aplikanci mogą dobrze przygotować się do egzaminów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pravnik.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com