Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lisek-urwisek.pl Przedszkole Swarzędz (Katalog szkoły)

Miniaturka domeny www.lisek-urwisek.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.lisek-urwisek.pl

Prywatne przedszkole Poznań

Polecamy Państwa uwadze ofertę niepublicznego przedszkola językowo- artystycznego Lisek Urwisek. Działamy w branży od 2006 roku, zatem bez ogródek możemy zaznaczyć, że za nami przemawia doświadczenie i piecza nad dobrem naszych przedszkolaków.Nad przedszkolem Lisek urwisek kontrolę sprawuje poznanskie Kuratorium Oświaty, a rozwijający program edukacyjny uwzględnia nie tylko odgórne zarządzenia, ale również obowiązujące zalecenia fachowców z zakresu pedagogiki oraz psychologii wieku przedszkolnego. dzięki takiemu wkładowi w prowadzenie placówki przedszkolnej, jesteśmy w stanie naszym milusińskim zagwarantować bogactwo zajęć, rozwijające zabawy, a co najważniejsze wyspecjalizowaną kadrę nauczycielską. Cały czas kształcimy się oraz ulepszamy naszą placówkę, by mieli Państwo pewność, że nasza placówka to najlepsze przedszkole w Swarzędzu.Kliknij i zobacz naszą ofertę..

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.lisek-urwisek.pl teraz!

Skomentuj www.lisek-urwisek.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Zapewniamy odpowiednią opiekę nad dziećmi Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski znajduję się w okolicy Swarzędza (Gruszczyn), szybki dojazd z okolic Poznania, Kobylnicy, Pobiedzisk i Kostrzyna. Nasze niepubliczne przedszkole zapewnia m.in.: - opiekę i edukację dla dzieci od 0 do 6 lat - doświadczoną kadrę - własną kuchnie - dziecko pod czujnym okiem rodzica - indywidualne podejście do dziecka - bogata oferta zajęć w abonamencie - nowy budynek, duży plac zabaw
 • Prywatne przedszkole oferuje opiekę nad dziećmi Wesołe Koziołki to prywatny żłobek, który oferuje opiekę nad dziećmi. W kontakcie z dziećmi działają zgodnie z pedagogiką M. Montessori, która pomaga im rozwinąć swoją twórczą stronę i kształtować własny charakter.
 • Publiczne przedszkole swarzędz Zachęcamy do poznania propozycji publicznej placówki przedszkolnej Jarzębinka, punktu mieszczącego się w Swarzędzu. Przyjmujemy dzieci nie tylko z samego Swarzędza, ale również okolic. Jarzębinka to dwa nowoczesne obiekty, zlokalizowane w Swarzędzu na ul. Kórnickiej oraz przy Pl. Niezłomnych. Obiekty te są w pełni wyposażone, spełniające wszelkie normy oraz przystosowane do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym.
 • Prywatny żłobek Poznań Nowoczesne przedszkole oraz żłobek dla dzieci w Poznaniu. Najwyższe standardy jakości, ciekawe zajęcia dydaktyczne i doświadczona kadra to największe atuty.
 • Angielski dla dzieci Jesteśmy profesjonalnym prywatnym przedszkolem anglojęzyczym w Poznaniu. Oprócz przedszkola prowadzimy system franczyzowy dla przedszkoli w całej Polsce z nauki angielskiego dla dzieci. Zapraszamy do szczegółowej oferty!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Lisek-urwisek.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com