Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zulzdrowie.pl Zakład Usług Lekarskich "Zdrowie" Jelenia Góra (Katalog szpitale i centr…)

Miniaturka domeny zulzdrowie.pl11 lat/a SMS

Otwórz zulzdrowie.pl

Przychodnia ZDROWIE

Zakład Usług Lekarskich ZDROWIE sp. z o.o.

jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, działającym na terenie Jeleniej Góry od 1987 r. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, z uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosowaniu właściwych metod diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Świadczymy usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w ramach której realizowane są świadczenia zdrowotne profilaktyczne, diagnostyczne, lecznicze, rehabilitacyjne oraz pielęgnacyjne z zakresu medycyny ogólnej, rodzinnej i pediatrii, udzielane w ramach ambulatoryjnej opieki zdrowotnej. Świadczenia w POZ udzielane są osobom, które dokonały wyboru lekarza, pielęgniarki oraz położnej POZ.

Zakład Usług Lekarskich ZDROWIE Sp. z o.o. kładzie szczególny nacisk na kompleksową opiekę profilaktyczną z zakresu Medycyny Pracy dla zakładów pracy, osób indywidualnych, dla uczniów i studentów, a także kierowców wszystkich kategorii.

W naszej przychodni w trosce o kompleksowość świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej nasi pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych usług medycznych, zakontraktowanych w ramach umowy z NFZ, które obejmują:

 • opiekę lekarza internisty,

 • opiekę lekarza pediatry,

 • punkt szczepień,

 • gabinet zabiegowy.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Opieka na wysokim poziomie smartfoil, 2024-07-10

Skomentuj zulzdrowie.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Zulzdrowie.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu zulzdrowie.pl Odśwież zrzut strony

  Zakład Usług Lekarskich "Zdrowie" Jelenia Góra (strona zulzdrowie.pl - Zulzdrowie.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. centrum medyczne Olmedica M.Olszewski centrum medyczne OLMEDICA posiada dwie placówki na terenie Łęczycy i Ozorkowa. Oferujemy szereg usług medycznych, nasi lekarze to cenieni specjaliści. Serdecznie zapraszamy!
  2. Lekarz rodzinny Poznań, Medycyna Pracy, Fortis Lekarz rodzinny Tadeusz Grześkowiak przyjmuje osoby ubezpieczone w Narodowym Funduszu Zdrowia. przychodnia Fortis Wieżowa 5 Poznań. Medycyna Pracy.
  3. Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. Podstawowe i specjalistyczne usługi medyczne dla osób ubezpieczonych w NFZ, dla klientów Medicover, Allianz, DantexMed, Cmp, Uniqa, MedicaPolska, PASM II oraz konsultacje i diagnostyka komercyjna.
  4. przychodnia Rzeszów centrum medyczne MEDICOR w oparciu o doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany personel medyczny świadczy kompleksowe usługi w zakresie specjalistycznej opieki zdrowotnej.
  5. Lekarz rodzinny Luboń przychodnia lekarza rodzinnego Lubmed zaprasza. Lekarz rodzinny oraz pediatra posiada odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje aby leczyć Państwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
  6. Medycyna pracy - Piastowska-Med W Częstochowie znajdziecie Państwo przychodnię lekarską Piastowska-Med. Pracują w niej lekarze wielu specjalności, takich m.in. jak: podstawowej opieki zdrowotnej, położnictwa i ginekologii, dermatologii i wenerologii, a także stomatologii, leczenia bólu, medycyny pracy oraz innych.
  7. Meritum centrum medyczne wkładka Gynefix Meritum centrum medyczne to placówka z siedzibą przy ul. Kopernika 28 w Kamieniu Pomorskim. Pacjenci znajdą tutaj specjalistyczną przychodnię lekarską, szpitalny oddział chirurgiczny, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. W przychodni przyjmuje chirurg, ortopeda, kardiolog, endokrynolog, neurolog, dermatolog, ginekolog położnik, dermatolog, dietetyk, urolog. W placówce wykonywane są także liczne badania laboratoryjne oraz badania USG.
  8. Lekarz rodzinny UNIMED Kraków Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą centrum medycznego Unimed. Jesteśmy przychodnią zdrowia, świadczącą usługi prywatne i w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia. U nas możesz liczyć nie tylko na pomoc lekarza rodzinnego, ale także takich specjalistów jak pulmonolog, psychiatra, pediatra czy skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego.
  9. przychodnia Szczecin Warszewo przychodnia Balticmed zlokalizowana m.in. w Szczecinie to miejsce podstawowej opieki zdrowotnej. Firma ta ma podpisany kontrakt z NFZ, jednak funkcjonuje na zasadach placówki niepublicznej. Jeżeli więc potrzebny jest lekarz rodzinny wystarczy posłużyć się odpowiednim hasłem, aby dotrzeć do strony przychodni, a następnie umówić się na wizytę. Wspomniane hasło to lekarz rodzinny Szczecin Słoneczne, pediatra Szczecin Słoneczne, czy przychodnia Szczecin Słoneczne.
  10. Opieka medyczna SIGNUM SIGNUM oferuje dostęp do kompleksowej opieki medycznej. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek i niekończących się wydatków na lekarzy. 900 placówek medycznych w całej Polsce.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com