Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zulzdrowie.pl Zakład Usług Lekarskich "Zdrowie" Jelenia Góra (Katalog szpitale i centr…)

Miniaturka domeny zulzdrowie.pl3 lat/aSMS

Otwórz zulzdrowie.pl

Przychodnia ZDROWIE

Zakład Usług Lekarskich ZDROWIE sp. z o.o.

jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, działającym na terenie Jeleniej Góry od 1987 r. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, z uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosowaniu właściwych metod diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Świadczymy usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w ramach której realizowane są świadczenia zdrowotne profilaktyczne, diagnostyczne, lecznicze, rehabilitacyjne oraz pielęgnacyjne z zakresu medycyny ogólnej, rodzinnej i pediatrii, udzielane w ramach ambulatoryjnej opieki zdrowotnej. Świadczenia w POZ udzielane są osobom, które dokonały wyboru lekarza, pielęgniarki oraz położnej POZ.

Zakład Usług Lekarskich ZDROWIE Sp. z o.o. kładzie szczególny nacisk na kompleksową opiekę profilaktyczną z zakresu Medycyny Pracy dla zakładów pracy, osób indywidualnych, dla uczniów i studentów, a także kierowców wszystkich kategorii.

W naszej przychodni w trosce o kompleksowość świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej nasi pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych usług medycznych, zakontraktowanych w ramach umowy z NFZ, które obejmują:

 • opiekę lekarza internisty,

 • opiekę lekarza pediatry,

 • punkt szczepień,

 • gabinet zabiegowy.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz zulzdrowie.pl teraz!

Skomentuj zulzdrowie.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Klimatyzacja Lubań i klimatyzacja Zgorzelec Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Nowech z siedzibą w Lubaniu, która na rynku chłodnictwa oraz klimatyzacji działa nieprzerwanie od 1996 roku. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostarczania oraz instalowania systemów klimatyzacji w domach, biurach oraz dużych obiektach przemysłowych. Zapeniamy przeglądy oraz obsługę serwisową zamontowanych przez nas urządzeń.
 • Profilaktyka zdrowia i zdrowego odżywiania Celem kampanii społecznej "Wylecz się zdrowiem" Ogólnopolskiego centrum medycznego jest edukowanie społeczeństwa 50 + jak istotna jest profilaktyka zdrowia.
 • Terapie Psychospołeczne oraz Coaching przez Internet Oficjalna witryna pedagoga resocjalizatora, terapeuty psychospołecznego, prezesa Polskiego Towarzystwa Psychopedagogicznego Dawida Karola Kołodziej. Na stronie zawarte są informacja na temat zawodu, wykonywanej pracy oraz oferty usług. Terapia Psychospołeczna, Terapia Pedagogiczna, Poradnictwo pedagogiczne, Life, Business i Finanse Coaching, Szkolenia, warsztaty i kursy, Diagnozy psychospołeczne, pedagogiczne i zaświadczenia oraz Mediacje społeczne to tylko część z gamy usług.
 • Dreryk - urządzenia fiskalne i oprogramowanie Biuro Usług Informatycznych Krzysztof Sulich specjalizuje się w zapewnianiu swoim klientom najwyższej klasy obsługi informatycznej, zawierającej zarówno odpowiedni sprzęt, jak też montaż, serwis, i rozległy wybór innych usług. Swoją działalność prowadzi od 1999 roku, na terenie całej zachodniej Polski. Istnieje także możliwość korzystania ze wsparcia zdalnego, za pośrednictwem Internetu. Nastawienie na nieustanny rozwój, kompleksowość, oraz współpraca jedynie ze sprawdzonymi wytwórcami.
 • Badania USG Prywatna przychodnia lekarska oferująca profesjonalne zabiegi USG w Warszawie obecna jest od ponad 20 lat. Gabinet USG dysponuje dobrą załogą i fachowymi, doświadczonymi lekarzami, dla których leczenie jest nie tylko zawodem, ale i pasją. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta możliwe jest uzyskanie odpowiednich wyników pozwalających na dalsze kroki w leczeniu. Gabinet USG w Warszawie oferuje USG jamy brzusznej, USG serca, USC piersi, USG ortopedyczne i wiele innych.
 • Meritum centrum medyczne wkładka Gynefix Meritum centrum medyczne to placówka z siedzibą przy ul. Kopernika 28 w Kamieniu Pomorskim. Pacjenci znajdą tutaj specjalistyczną przychodnię lekarską, szpitalny oddział chirurgiczny, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. W przychodni przyjmuje chirurg, ortopeda, kardiolog, endokrynolog, neurolog, dermatolog, ginekolog położnik, dermatolog, dietetyk, urolog. W placówce wykonywane są także liczne badania laboratoryjne oraz badania USG.
 • Centrum Kompresjoterapii - obrzęki żylne W Centrum Kompresjoterapii w Warszawie każdy pacjent uzyska specjalistyczną poradę oraz skorzysta z najnowocześniejszych form terapii. Do Państwa dyspozycji oddajemy Poradnię Chorób Kończyn, Poradnię Fizjoterapii oraz Poradnię Ortopedyczno-Ortotyczną. W tej ostatniej pomagamy pacjentom z problemami związanymi z narządem ruchu a jednocześnie oferujemy najwyższej jakości zaopatrzenie ortopedyczne, który wykonywane jest również na miarę.
 • Usługi księgowo-podatkowe Biuro Rachunkowe jelenia góra "Mar-Tax" to pełen zakres profesjonalnych usług księgowych i kadrowo-płacowych. Obsługujemy księgowania: PKPiR, pełną księgowość, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, kartę podatkową. Oferujemy bezpłatne doradztwo przy zakładaniu działalności gospodarczej. Zapraszamy do współpracy!
 • Kursy języka angielskiego jelenia góra oraz matura Centrum Języka Angielskiego Libris oferuje kursy języka angielskiego w Jeleniej Górze, kursy maturalne, kursy angielskiego dla dzieci, natłumaczy z języka polskiego, tłumaczenia z języka angielskiego, kursy języka polskiego w Jeleniej Górze oraz konwersacje angielskiego jelenia góra. Wejdź teraz!
 • Neonatolog Potrzebujesz pomocy medycznej ginekologa położnika, pediatry, czy neonatologa? Jeśli tak, zapraszamy do naszego centrum medycznego. Sprawdź zakres naszych usług.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Zulzdrowie.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com