Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sala szkoleniowa Poznań Sale konferencyjne Poznań (Katalog usługi)

Miniaturka domeny sala29.pl4 lat/aSMS

Otwórz sala29.pl

Sala Szkoleniowa Poznań

W centrum Poznania znajdują się sale wykładowe, które potrafią pomieścićod kilkunastu do kilkudziesięciu szkolonych osób. To świetna opcja dla przedsiębiorstw, które nie mają odpowiednich pomieszczeń na terenie swojej firmy. Nasze sale są doskonale zaprojektowane i profesjonalnie wyposażone, aby zapewnić najwyższą jakość naszym klientom. Sale posiadają projektor multimedialny oraz ekran projekcyjny, dodatkowy laptop oraz dwie tablice.

Sale szkoleniowe poznań to komfort i wysoki standard szkolenia. Wszyscy uczestnicy mają zapewniony serwis z zimnymi i gorącymi napojami, jak również małym poczęstunkiem uatrakcyjniającym czas spędzony na szkoleniu. W bliskiej odległości od budynku z salamipowstała bogata baza hotelowa, która każdemu umożliwi nocleg podczas dłuższego okresu szkolenia.

Proponujemy kontakt z nami, aby uzyskać dodatkową ilość informacji na temat naszych usług. Nasza strona internetowa Sala29.pl została przygotowana z myślą o was.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny


Zapraszamy do bezpłatnej, dobrej reklamy w naszym serwisie :)

Ogłoszenia firm, 2014.01.19

Skomentuj sala29.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • REMES hotele pod Poznaniem Jest nam bardzo przyjemnie móc zaprezentować Państwu propozycję, którą przygotował Hotel Remes znajdujący się w Opalenicy na terenie województwa wielkopolskiego. Swoim gościom oferujemy ekskluzywnie urządzone pokoje i przestronne apartamenty. W naszym obiekcie mieszczą się dwie restauracje, klub oraz SPA&Wellness, w którym zaopiekują się Państwem doświadczeni kosmetolodzy, terapeuci oraz instruktorzy fitness. Oprócz tego organizujemy spotkania biznesowe, konferencje, eventy oraz imprezy rodzinne lub wesela.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sala29.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com