Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Benhauer Marketing automation (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny www.benhauer.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.benhauer.pl

Przy klasycznym e-mailingu 80% ofert nie trafia w potrzebę zakupową klienta. W odróżnieniu od CRM, w Marketing Automation chodzi o usprawnienie pracy sprzedaży poprzez udostępnienie unikalnych informacji oraz umożliwienie działowi marketingu pracy nad konwertowaniem leadów. System ten pozwala zatem na monitorowanie i zachowanie użytkowników na stronie www, dzięki czemu oszczędza pracę handlowcom.

Zawiera także szereg modułów, które pozwalają np. zintegrować salesmanago z systemami CRM.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.benhauer.pl teraz!

Skomentuj www.benhauer.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • E-marketing Platforma marketingowa SocialOn pozwala zwiększyć skuteczność działania przedsiębiorców, wspomagać pracę agencji oraz daje wiele możliwości klientom indywidualnym. Przedsiębiorcy mogą tworzyć kampanie marketingowe oraz trafiać do odbiorców i budować sieć kontrahentów. Agencje mogą badać i analizować potrzeby klientów a klienci indywidualni mogą mieć dostęp do interesujących sklepów, zakupów grupowych i witryn internetowych.
 • Reklama internetowa, kampanie linków Adwords Nasza firma oferuje obsługę i realizację kampanii linków sponsorowanych przez systemy adwords. Specjalizujemy się w reklamie kontekstowej. Wykorzystujemy metody targetowania przez słowa kluczowe, targetownaie behawioralne oraz remarketing. Przeprowadzamy kampanie content marketing oraz email marketing przez najnowsze narzędzia jakie są dostępne na rynku. Wiedza i doświadczenie nas wyróżniają i zobowiązują. Chcesz być widoczny w internecie Sprawdź nasze możliwości
 • Piotr Morko - doradztwo marketingowe Białystok Zajmuję się e-marketingiem od 7 lat. Doświadczenie zbierałem w agencji interaktywnej, a także prowadząc sprawy ponad 50 klientów z całej Polski. Współpracuję z najlepszymi specjalistami, którzy od lat pracują w agencjach interaktywnych, ogarniając zagadnienia z dziedziny Webdesignu, Webdeveloperki, DTP i copywritingu. W zależności od tego, czego potrzebujesz, jestem w stanie Ci doradzić i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Możliwość bezpłatnego spotkania na terenie Białegostoku.
 • Marketing automation Marketing automation powstał około 20 lat temu i opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, pozwalając dostosować ofertę do jego specyficznych potrzeb i preferencji.
 • Marketing automation Salesmanago.pl oferuje najbardziej wyspecjalizowany i innowacyjny pakiet narzędzi w obszarze automatyzacji marketingu. E-Maile wysyłane z SALESmanago mają 400% wyższą skuteczność (otwarcia i kliknięcia) niż tradycyjne newslettery i 300% wyższą konwersję sprzedażową.
 • Marketing automation System Salesmanago.pl buduje wartość firmy oraz zwiększa stopę zwrotu z inwestycji w marketing. Marketing automation to identyfikacja osób odwiedzających stronę www, segmentacja, automatyczne dialogi marketingowe oraz targetowanie behawioralne. Dzięki Marketing automation dział marketingu dostarcza działowi sprzedaży pełnowartościowe leady przegotowane do działań handlowców.
 • Profesjonalny e-mail marketing z Cafe Mail Platforma Cafe Mail umożliwia przeprowadzenie kampanii e-mail marketingu. Dzięki mailingowi możesz w szybki i łatwy sposób dotrzeć do swoich klientów. Mail marketing to nadal jedna z najpopularniejszych form komunikacji z klientami, pomaga utrzymać dobre relacje.
 • Narzędzie do e-mail marketingu - System Sare To dzięki zastosowaniu proponowanych przez nas rozwiązań mailing stanie się dużo łatwiejszy, a kampanie SMS efektywniejsze. Jako firma stawiamy, na jakość oraz wysoki poziom. Swoim klientom służymy także w pełni profesjonalnym doradztwem. Bez wątpienia nikt tak dobrze jak my nie jest w stanie sprostać wszystkim Twoim wymaganiom oraz oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu.
 • Fabryka pikseli - projektowanie stron www Firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem serwisów www i reklamą w internecie. Zespół tworzą wysokiej klasy programiści, graficy, a także specjaliści z dziedziny PR i fotografii.
 • Silvermail - prosty i skuteczny email marketing Silvermail - stabilna i niedroga platforma do email marketingu. Skuteczne wysyłanie maili. Efektywne mailingi. Dołącz do grona tych, którzy odnoszą sukces i korzyści z wysyłania mailingów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Benhauer.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com