Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Jjfashion.pl Moda dziecięca - JJ Fashion (Katalog sklepy)

Miniaturka domeny jjfashion.pl5 lat/aMini

Otwórz jjfashion.pl

Zadbaj o modny gust swojego dziecka już od najmłodszych lat!

http://jjfashion.pl/

JJ Fashion - jest to ekskluzywna marka odzieżowa stworzona z zamiłowania do mody, kolorów, tkanin, a przede wszystkim z miłości do dzieci. Tworzona odzież ogranicza się do bardzo limitowanej ilości, a oznacza to, że każdy projekt dostępny jest jedynie w kilku sztukach. W efekcie odzież JJ Fashion kreuje się na markę luksusową, gwarantującą niepowtarzalność i podążającą za obecnymi trendami, jak i na wyznaczaniu nowych kierunków w modzie dziecięcej. Istotnym walorem wyróżniającym ubranka naszej marki jest obecność artystycznych, ręcznie wykonanych detali na szydełku. Połączenie staropolskiej tradycji szydełkowania wraz z nurtem nowoczesnego designu odzieżowego tworzy wyróżniającą się markę w nietypowym, oryginalnym stylu.

Joanna Jasik

Nazwa marki odzieżowej "JJ Fashion" kryje się pod inicjałami autorki projektów i wytworzonych ubrań. Fascynacja gustownym i modnym ubiorem u niej rozpoczęła się już od najmłodszych lat. Zainteresowanie rozpoczęło się od dobierania odpowiednich outfitów dla lalek, a z czasem projektowania dla nich ubranek. Szersze umiejętności krawieckie i designerski pojawiły się wraz z wiekiem szkolnym. Zdobycie takich kwalifikacji było skutkiem ograniczonej ilości ubrań na sklepowych półkach w tamtych czasach, a przede wszystkim z braku dostępności modnej odzieży. Joanna Jasik nosiła co prawda bardziej kreatywne ubrania od swoich rówieśniczek dzięki swojej mamie, która wykonywała dla niej ubrania na domowej maszynie. Były one jednak zawsze za duże z myślą o ciągłym wzroście małego dziecka oraz nie odzwierciedlały idealnie wizji Joanny. Z tego powodu odzież traciła fason i urok. Tak zaczynała, a teraz sama o swojej działalności mówi tak:

"Stworzyłam swoją własną markę odzieżową przede wszystkim z miłości do mody i dzieci. Uświadomiłam sobie, że rynek dziecięcy w tej branży jest słabo rozwinięty, więc postanowiłam spróbować swoich sił i kreowania ubrań z metką zawierającą moje inicjały. Za cel postawiłam sobie projektowanie pięknej, modnej i o wyróżniającym się w stylu odzieży dziecięcej, która będzie zarówno funkcjonalna, jak i komfortowa w noszeniu. Ubrania odzwierciedlają moje podejście do życia pełne humoru, optymizmu i miłości. Swoje projekty adresuję do osób lubiących oryginalność, niepowtarzalność, wygodę i piękno. Moje projekty różnią się diametralnie od masowych propozycji dostępnych w sieciowych sklepach."

Zapraszam

Joanna Jasik

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz jjfashion.pl teraz!

Skomentuj jjfashion.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące moda dla dzieci lub moda dziecieca, czy też luksusowa odziez dla dzieci na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Jjfashion.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com