Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Esme.pl CRM online (Katalog finanse)

Miniaturka domeny esme.pl4 lat/aSMS

Otwórz esme.pl

CRM online

esme to bezpieczny system internetowy do prowadzenia i zarządzania firmą oraz relacjami z klientami, zarządzania projektami, zarządzania czasem pracy. Funkcjonalny kalendarz pomoże w organizacji czasu. System esme CRM jest stworzony przez praktyków, znających twoje potrzeby.

Zalety:

 • Bezpieczeństwo Twoich danych w CRM online jest naszym priorytetem.

-Wierzymy, że tylko prosty w obsłudze program naprawdę pomoże Ci w pracy;

 • CRM esme wspiera pracę zespołową, pozwalając na szybki wgląd w dokumenty tworzone przez innych członków grupy.

Wdrożenie crm online esme usprawnia i przyśpiesza pracę biura , umozliwia pracę z większą ilości klientów bez obawy o obniżenie jakości obsługi.

Przeczytaj opinie naszych uzytkowników:

"System esme ułatwił codzienną pracę mojej kancelarii oraz usprawnił obsługę klientów, stając się niezastąpionym narzędziem dla całego personelu."

-- Agnieszka Rzepecka, Opus Trust Sp. z o.o

"System jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Gorąco polecam wszystkim chcącym prowadzić biuro na miarę XXI wieku"

-- Jarosław Zając, Faktor 3Designer sp. z o.o.

"Dzięki crm online esme wzrosła efektywność pracy zespołu, a klienci chwalą profesjonalną obsługę"

-- Jean-Thomas Malphettes, ControlSys.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz esme.pl teraz!

Skomentuj esme.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Przyjazny program CRM w chmurze Oprogramowanie CRM dla firm w modelu SaaS (on-line). W ofercie są różne pakiety od darmowego dla firm jednoosobowych do rozbudowanego ze wsparciem technicznym. Program w polskiej wersji językowej. Pomaga w zwiększeniu skuteczności sprzedaży, odszukaniu cennych informacji o klientach, wysyłce maili oraz planowaniu zadań sprzedażowych. Dostępne moduły to m. in.: firmy, kontakty, potencjalne kontakty, szanse sprzedaży, spotkania, rozmowy, zadania, kalendarz, sprawy, wiadomości, dokumenty, kampanie...
 • System CRM Działamy w naszej firmie na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wdrażania systemów do komunikowania się w firmach a także do skutecznego planowania czy zarządzania. Nasza firma oferuje między innymi indywidualnie dopasowane systemy CRM. Jednocześnie oferujemy programy, które kierowane są do handlowców, kadry zarządzającej a także dla handlowców.
 • Firmao crm online Przygotowaliśmy system crm online, który pozwoli wygodnie zarządzać wszystkimi zadaniami w firmie. System Firmao idealnie dopasuje się do procesów zachodzących w konkretnym przedsiębiorstwie. Wśród podstawowych funkcjonalności znalazł się moduł zarządzania relacjami z klientem, program magazynowy, ewidencja czasu pracy, zarządzanie projektami, ewidencja środków trwałych, faktury online. System pozwala także wygodnie prowadzić księgowość oraz kadry i płace.
 • crm online Oferujemy naszym klientom sprawdzone rozwiązania z zakresu CRM. Nasze oprogramowanie jest dostępne dla naszych klientów za pośrednictwem Internetu z dostępem przez całą dobę. Nasza firma zapewnia klientom również profesjonalne doradztwo, całodobowe wsparcie w zakresie obsługiwania systemu oraz nadzór administracyjny. Na indywidualne zamówienie realizujemy również funkcje dostosowane do potrzeb naszych klientów.
 • Oprogramowanie dla firm Deda.pl to blog, który należy do Ageno z Bielska-Białej. Został stworzony po to, by młodzi i początkujący przedsiębiorcy mogli czerpać wskazówki i czytać porady związane z prowadzeniem firmy. Blog ten ma przyczynić się do zwiększenia ich wiedzy w zakresie zakładania firmy, jej rozwoju i jednocześnie zarządzania firmą. Tu przedsiębiorcy dowiedzą się jak zbudować silną markę i tym samym wizerunek firmy.
 • crm online Nasza firma oferuje prostą w obsłudze, intuicyjną a zarazem niezawodną i niezastąpioną aplikację miniCRM. System usprawnia działanie każdej firmy. Wymiana informacji między pracownikami, relacje ze spotkań, planowanie kolejnych działań, to tylko niektóre rzeczy, jakie możesz przechowywać na aplikacji. Aplikacja miniCRM wspiera codzienne działanie małych i średnich firm. Umożliwia kontrolowanie postępów, dzięki czemu Ty, jako przełożony zawsze jesteś na bieżąco.
 • System CRM Orbizer. Zarządzanie projektami i crm online. Wszystko w jednym miejscu. Zarządzaj swoją firmą łatwo i efektywnie. Twórz i współdziel projekty, oraz zadania. Z Orbizerem jesteś zawsze przygotowany!
 • CRM Bogata oferta CRM dla firm i przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie może zostać wykorzystane m.in. w dziale marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy obsługi posprzedażowej.
 • crm online Esme to oprogramowanie, które posiada moduł do rejestracji czasu pracy w oparciu o indywidualny kalendarz prowadzony przez każdego pracownika. Sposób funkcjonowania oprogramowania jest bardzo prosty.
 • Storio - backup online, archiwizacja, odzyskiwanie danych Pomagamy naszym Klientom wykorzystać w pełni wszystkie zalety technologii. Nasze usługi: archiwizacja, odzyskiwanie danych, kopia bezpieczeństwa, backup, crm online, mozy, mozypro, salesforce.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Esme.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com