Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Firmy rodzinne A. Blikle - przywództwo (Katalog ciekawe strony w…)

Miniaturka domeny www.moznainaczej.com.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.moznainaczej.com.pl

Andrzej Blikle prowadzi interesujące konwersatorium oraz wykłady na uczelniach wyższych z tematyki TQM, czyli zarządzania kompleksową jakością. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty z marketingu, a także psychologii zarządzania. Warto sięgnąć po pozycje książkowe, spore artykuły czy wypowiedzi, udzielone w wywiadach, przygotowane przez profesora zwyczajnego nauk matematycznych, Andrzeja Bliklego, specjalizującego się zwłaszcza w matematycznych podstawach informatyki. Spore osiągnięcia m.in.

za utworzenie polskiej szkoły matematycznych podstaw informatyki, pozostały nagrodzone pokaźnymi wyróżnieniami. Profesor został doceniony Człowiekiem Roku Jakości 2010. Jest członkiem istotnych instytucji, w tym Europejskiej Akademii Nauk, Rady Fundacji Centrum im.

Adama Smitha oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W roku 2012 zajął czwarte miejsce w zrealizowanym przez magazyn Thinktank razem z Instytutem Monitorowania Mediów i firmą Google rankingu "Kogo słuchają polscy liderzy " w kategorii "Doradcy biznesu" po Jacku Santorskim, Witoldzie Orłowskim i Adrianie Furgalskim. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.moznainaczej.com.pl teraz!

Skomentuj www.moznainaczej.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Motywacja i lojalność pracowników Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi podwyższania motywacji oraz lojalności pracowników. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży.
 • Wyszukiwarka szkoleń ISO 9001 w Warszawie W naszym portalu porównasz ofertę kilkunastu firm organizujących szkoleń ISO 14001 i ISO 9001 w Warszawie. Prezentujemy również informacje o jakościowych konferencjach i wydarzeniach w stolicy. Chcesz uzyskać informacje na temat ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, szkoleń GIODO i ABI, odwiedź nasz serwis koniecznie.
 • Szkolenia w zakresie premiowania pracowników Serwis premiowanie.pl prowadzony jest przez specjalistów z dziedziny premiowania, motywacji, komunikacji, systemów wynagradzania oraz zarządzanie przez cele.
 • Coaching dla organizacji - Ewa Adamska-Drgas Doświadczony coach zaprasza na sesje treningu osobistego w Bydgoszczy. Nie wiesz, co to jest coaching? Nic nie szkodzi! Dzięki treningowi prywatnemu spełnisz cele, jakie przed sobą zbudowałeś i zapoznasz swoje mocne strony, które możesz wykorzystać w codziennym życiu i pracy.
 • Szkolenia zarządzanie czasem W ramach naszych usług zapewniamy przygotowanie oryginalnych, w pełni autorskich oraz skutecznych szkoleń dla biznesu. W ramach naszych działań zajmujemy się tworzeniem oraz realizowaniem szkoleń z zakresu sprzedaży, rozwoju osobistego oraz przywództwa.
 • Produkcja, jakość, mechanika i automatyka - Superfabryka Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu liderów, którzy od lat związani są z optymalizacją procesów produkcyjnych, zarządzaniem jakością i automatyzacją.
 • Szkolenia dla administracji firma szloleniowo - doradcza, która dedykuje swoje szkolenia administracji publicznej z zakresu prawa i nowelizacji prawnych, zarządzania i przywództwa, marketingu i PR, umiejętności interpersonalnych, systemów zarządzania jakością.
 • Platforma wsparcia jakości - Reklamator Reklamator - platforma wsparcia jakości to przyjazna i łatwo dostępna sieciowa aplikacja do obsługi reklamacji. Reklamator umożliwia dostęp do najlepszych rozwiązań w zakresie zarządzania reklamacjami szerokiemu gronu odbiorców - producentów, dystrybutorów, ale także i pośredników sprzedaży oraz małym i średnim firmom. Aplikacja wspiera budowanie marki rzetelnej i przyjaznej firmy, zarządzanie jakością produktów oraz relacji z Klientami oraz partnerami.
 • Szkolenia zarządzanie zespołem Instytut Projektów Personalnych to znakomity pomysł na szkolenia. Ta firma to z dużym doświadczeniem trenerzy oraz konsultanci. Realizują szkolenia jak zarządzanie zespołem, negocjacje handlowe.
 • Motywacja komandosa Najskuteczniejsze techniki motywacyjne używane od lat przez amerykańskich komandosów i rząd USA, zostały ZDRADZONE. Po tym czego się za chwilę dowiesz, już nigdy nie będziesz miał problemów z motywacją.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Moznainaczej.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com