Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Mapping 3d polska Mapping (Katalog architektura)

Miniaturka domeny www.modulor-mapping.com5 lat/aMini

Otwórz www.modulor-mapping.com

Video mapping to projekcje przestrzenne bezpośrednio rzutowane na dowolnym przedmiocie, zazwyczaj korzystające z jego geometrii oraz specyfiki. Ta nowoczesna technika, wykorzystuję strukturę płaszczyzny przedmiotu, na który rzutowana jest projekcja. Cele mappingu jest stworzenia iluzji doskonałego dopasowania treści projekcji do przedmiotu i zapewnienie widzowi niezapomnianych przeżyć. Jest to jedna z najbardziej widowiskowych form promocji marki, budynku, wydarzenia, która doskonale rozwija się na Zachodzie.

Do stworzenia widowiska, bazującego na tej technice potrzebny jest tylko projektor o odpowiedniej jasności oraz dany przedmiot

Projekcję video mappingu mogą być budowane w oparciu o róznorakie techniki:

-animacji 2D czyli płaskie animację, korzystające z dowolnych technik tworzenia ruchomych obrazów (linie podkreślające kontury, obrazy filmowe, grafiki, elementy wektorowe)

-animacji 3d – bardziej zaawansowanej formy tworzenia mappingów, dla której fundamentem jest stworzenia specjalnych modeli, które odpowiednio zaanimowane, są dołączane do projektu. Popularną praktyką (zwłaszcza w projekcjach architektonicznych) jest specjalna animacja wybranych elementów budynku np. kolumn, rzeźb, okien etc. , służąca do ich dalszej animacji (wyginanie kolumn, przestawienie obiektów architektonicznych w obrębie budynku)

-animacji niestandardowych – stosunkowo rzadko spotykane techniki, polegające na tworzeniu contentu mappingu na bazie technik takich jak animacja poklatkowa, rysowane elementy budynku, animację analogowe (plastelinowe, piaskowe)

  Usługa stworzenia animacji bazuję na takim opracowaniu danego przedmiotu, aby w jak największym stopniu wykorzystać specyfikę oraz geometrie danego budynku.

Trzy etapy pracy nad mappingiem:

 • zaadoptowanie masek danego przedmiotu/budynku (wysyłka w postaci zdjęć produktu, modelu 3D, projektu CAD) lub ich stworzenie (podłączenie projektora i obrysowanie takich masek na przedmiocie/budynku)

 • stworzenie animacji na podstawie storyboardu tj: ustalenie długości i techniki animacji, ustalenie ilości elementów 3d w projekcji, render i stworzenie finalnych plików do projekcji, finalne poprawki.

 • projekcja na przedmiocie (rozstawienie projektora i projekcja finalnego pliku z animacją, stworzenie video)

Na etapie wstępnych istnieje możliwość stworzenia wizualizacji 3D przykładowej instalacji (czyli tzw. mappingu pozornego) wraz z krótkim demem ukazującym możliwości tej techniki.

Współpraca z wieloma wypożyczalniami projektorów oraz sprzętu A/V – dopasowanie infrastruktury technicznej do każdego budżetu projektu.

Z uwagi na skupienie się głównie na procesie stworzenia animacji, tego typu współpraca skutkuję obniżeniem finalnych kosztów projektu niż w przypadku całościowego zlecenia projekcji wraz z wszelakimi kosztami technicznymi.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.modulor-mapping.com teraz!

Skomentuj www.modulor-mapping.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące mapping 3d polska lub mapping polska, czy też videomapping polska na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Modulor-mapping.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com