Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Uczymymuzyki.com.pl Nauka gry na gitarze Poznań i Grunwald (Katalog nauczyciele)

Miniaturka domeny www.uczymymuzyki.com.pl4 lat/aMini

Otwórz www.uczymymuzyki.com.pl

Na lekcje gry na gitarze zapraszają:

Robert Kordylewski

W jego grze i aranżacjach utworów można usłyszeć blues, jazz, latino, country a także rockabilly. Laureat I nagrody w kategorii gitary na festiwalu bluesowym „Zaczarowany świat harmonijki” w Poznaniu (1990), otrzymał także wyróżnienie na festiwalu gitarzystów jazzowych Guitar City w Warszawie (1996).

W sierpniu 2011 roku nagrał i wydał swoją pierwszą, autorską, instrumentalną płytę CD „Świat na zewnątrz” z gitarą fingerstyle w roli głównej (dystr. Absonic). Współorganizator festiwalu gitarowego T.Burton Fingerstyle Festiwal w Poznaniu (2009, 2010). Uczy gry na gitarze również w formie warsztatów gitarowych m.in. na Przystanku Woodstock (tzw. Frikolekcje na ASP) oraz na T.Burton Fingerstyle Festival.

Występuje solo lub w kameralnych składach, zapraszając muzyków grających na harmonijce, instrumentach perkusyjnych, czy skrzypcach. Na koncertach można usłyszeć autorskie kompozycje Roberta oraz utwory bluesowe, jazzowe, fingerstyle, latino czy rockabilly w jego własnych aranżacjach.

"Uczenie gry na gitarze na warsztatach gitarowych oraz udział w prywatnych inicjatywach edukacyjnych jako wykładowca, pozwoliło mi wypracować własny, skuteczny sposób przekazywania wiedzy gitarzystom.

Samodzielnie uczyłem się grać na gitarze, wiem zatem, co jest potrzebne, aby skutecznie rozwijać swoje umiejętności i dobrze odnaleźć się w gatunkach muzycznych, jakie preferuję. Minimum teorii, zero nut, naturalny przekaz informacji i cenne wskazówki doświadczonego gitarzysty - tego możecie spodziewać się na moich lekcjach gry na gitarze."

Paweł Czeryba

Wielospecjalnościowy pedagog oraz kreator wolnego czasu z wykształcenia i z zainteresowania. Nauczyciel gry na gitarze akustycznej i elektrycznej.

Swoje działania muzyczne rozpoczął w 1995 roku w Związku Harcerstwa Polskiego. Obecnie pełni w nim funkcję instruktora. Wygrywał liczne festiwale muzyki turystycznej oraz poetyckiej, organizował imprezy artystyczne, jam session, a także grał w kilku zespołach.

Osoba z wieloma pasjami, pisze muzykę, teksty piosenek, a także wiersze - uczestnik kilku konkursów poetyckich. Aranżer oraz kompozytor wielu utworów na jeden i kilka instrumentów. W swojej karierze uczył gry na gitarze na warsztatach gitarowych dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych i seniorów. Udzielał lekcji osobom niepełnosprawnym. Działacz społeczny i naukowy.

Podczas studiów współpracował z akademickimi nauczycielami muzyki i muzykoterapii, fotografii oraz plastyki, co pozwoliło mu zrozumieć naukowy punkt widzenia artyzmu. Od lat miłośnik mocnego brzmienia, a z drugiej strony wielbiciel akustycznego jazzu. Swoją emocjonalność najlepiej wyraża poprzez gitarę akustyczną.

W grze na gitarze, prócz dokładności i głębi brzmienia, docenia i stosuje łączony z nią, kontrolowany śpiew. Jak mówi: „to sposób na lepsze zrozumienie muzyki”. W prowadzonych przez siebie lekcjach gry na gitarze stawia na pozytywny kontakt z uczniem i stopniowy jego rozwój. W nauczaniu gitary preferuje pomoc w odnalezieniu przez ucznia własnego stylu gry.

Uczniowie o Pawle:

"Nabrałam więcej umiejętności i kreatywności do grania na gitarze czegoś od siebie, a nie tylko coverowania piosenek" - Natalia K.

"Według mnie Paweł potrafi przekazać wiedzę innym osobom, a także zachęcić innych do większej pracy nad swoimi umiejętnościami gry na gitarze" - Adam Omozik

"Lekcje gry na gitarze z Pawłem otworzyły mnie i przezwyciężyły moją tremę, którą miałam przed każdym wyjściem przed publiczność" - Monika G.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.uczymymuzyki.com.pl teraz!

Skomentuj www.uczymymuzyki.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące nauka gitara klasyczna lub nauka gitara elektryczna, czy też nauka gitara akustyczna na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Uczymymuzyki.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com