Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Testportal.pl Testy internetowe (Katalog testy, egzaminy)

Miniaturka domeny www.testportal.pl4 lat/aMini

Otwórz www.testportal.pl

W edukacji często do zbadania poziomu wiedzy uczniów organizuje się testy. Świat daje coraz to nowe narzędzia. między innymi testy online. Można je samodzielnie stworzyć, a następnie rozesłać wybranym osobom.

Jeszcze nigdy tworzenie testów na komputerze nie było tak przyjemne i szybkie. Aplikacja ta ma wiele zalet, jak choćby automatyczne i ręczne tworzenie zestawów testowych. Stworzone w programie egzaminy można z powodzeniem drukować na papierze.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.testportal.pl teraz!

Skomentuj www.testportal.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Certyfikowane kursy i terapia psychospołeczna Oficjalna witryna Polskiego Towarzystwa Psychopedagogicznego zainicjowanego w 2015 roku przez pedagoga, terapeutę Dawida Karola Kołodziej. PTPP wspiera społeczeństwo w działaniach edukacyjnych, terapeutycznych. Oferuje pomoc i wsparcie osobom potrzebującym, pozwala rozwijać się zawodowo i gwarantuje rozwój osobisty. Współpracuje z wieloma specjalistami i firmami oferując profesjonalne certyfikowane kursy oraz inne usługi w wybranych punktach i placówkach.
 • Staże i praktyki zagraniczne, szkolenia - języki Serwis oferuje staże i praktyki zagraniczne, wolontariat, konferencje, wyjazdy, szkolenia zagraniczne, darmowe szkolenia online, wsparcie dla młodych ludzi w budowaniu ich kariery zawodowej, szybka i efektywna nauka języków obcych online, potężna dawka wiedzy i porad, tak aby rozkręcić własny biznes, praktyczne wskazówki, jak zarabiać na własną rękę, artykuły i filmy z zakresu: rozwój osobisty, kreatywność, motywacja, budowanie własnej marki. Organizujemy eventy studenckie, motywujemy do działania,
 • Szkolenia Bureauveritas Bureau Veritas oferuje bogatą ofertę szkoleń z zakresu jakości. Są to m.in. szkolenia na temat: pełnomocnik ds. zintegrowanego systemu zarządzania, audytor wiodący ISO 9001:2008, audytor wewnętrzny ISO 9001:2008, audytor wewnętrzny systemów zintegrowanych, doskonalenie systemu zarządzania jakością w oparciu o wytyczne nowej normy ISO 9004 i wiele innych. Pełna oferta szkoleń dostępna jest na stronie firmy.
 • Nazywowsieci.pl - konferencje online Realizujemy profesjonalne transmisje do Internetu z takich wydarzeń jak koncerty, konferencje, wszelakiego rodzaju szkolenia bądź spotkania. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz realizacjami.
 • Szkolenia i kursy on-line - Infolia.pl - dzielimy się wiedzą. Co odpowiada za skuteczną sprzedaż w ebiznesie? Dobre przedstawienie produktu to połowa sukcesu. Mamy dla Ciebie kursy on-line dzięki którym poznasz techniki copywritingu i stworzysz dobrą ofertę, a także przygotujesz świetną prezentajcę produktu. Photoshop już nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. Jednak to nie wszystko. Wejdź na infolia.pl i sprawdź pełną ofertę szkoleń – grywalizacja, copywriting, social media, marketing, efektywna sprzedaż, słowem – e-commerce od A do Z. Infolia.pl – dzielimy się...
 • Platforma e-learningowa Potrzebujesz szkolenia w swojej firmie? Zrób je online! Nasza firma oferuje usługi związane z e-learningiem, który jest nowoczesną metodą nauki. Oszczędza czas oraz pozwala na lepsze przyswojenie wiedzy. Gwarantujemy pełne tworzenie szkoleń od scenariuszy, przez grafiki i animacje do materiałów merytorycznych. Posiadamy własną platformę e-learningową z wieloma modułami, dzięki którym można dostosować szkolenie do realiów. Zapraszamy na stronę.
 • Kursy internetowe, online - NetAkademia Netakademia.pl specjalizuje się w kursach internetowych np. biznesowe, personalne, językowe, NLP, pierwszej pomocy i wiele innych.
 • szkolenia online, kursy przez internet, e-learning Nowoczesna edukacja w formie e-learning. Szeroki wybór e-kursów, e-szkoleń. Postaw na rozwój zawodowy i osobisty. Zwiększ swoje szanse na rynku pracy poprzez szkolenia i kursy online.
 • Adam Gnych. Szkolenia NLP, biznesowe, rozwojowe. Szkolenia biznesowe, rozwojowe i NLP. Pierwsza w Polsce Platforma Testów i kwestionariuszy psychologicznych online. Rock Your Life! & Roll Your Business!
 • Weryfikacja biznesplanów Celem ATF Consulting jest ułatwienie dostępu do specjalistycznej wiedzy z zakresu rynków kapitałowych. Ponadto serwis oferuje usługi z zakresu: sporządzanie wycen i analiz, prognozy finansowe, sporządzanie i weryfikacja biznesplanów, analiza...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Testportal.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com