Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bud-term.pl Antykorozja, termoizolacje, zwyżka i piaskowanie - Bud-Term (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny www.bud-term.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.bud-term.pl

Firma BudTerm:

Firma Bud-Term istnieje na rynku od roku 1995.

Specjalizujemy się w wykonywaniu robót budowlanych z zakresu:

- Antykorozja konstrukcji i elementów stalowych:

 • Zbiorniki kriogeniczne O2 , N2 , Ar, CO2

  • z płaszczem ocynkowanym i aluminiowym
 • Rurociągi

 • Przewody wentylacyjne, kominy

 • Słupy, stężenia, belki, wiązary

 • Zbiorniki, zasobniki, silosy

 • Suwnice, estakady

- Przygotowanie powierzchni do malowania:

 • Czyszczenie

  • strumieniowo ścierne ( piaskowanie )

  • Ręczne

  • Mechaniczne

- Termoizolacja

 • Izolacje ciepłochronne i zimnochronne

  • Zbiorniki

  • Rurociągi, armatura

  • Urządzenia przemysłowe

- Malowanie wszystkimi zestawami malarskimi, w tym zestawami ogniochronnymi.

- Wynajmujemy podnośniki koszowe ( zwyżka )

Świadczone przez nas usługi cechuje wysoki profesjonalizm, konkurencyjność oraz szybki termin realizacji. Nasz duża dyspozycyjność oraz mobilność pozwala nam, oferowany przez nas zakres robót, wykonywać na terenie całego kraju.

Dzięki bogatemu zapleczu materiałowemu jesteśmy wstanie dostosować ofertę do potrzeb każdego klienta.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów.

Zapraszamy do współpracy

Firma Bud-Term

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Szanowni Państwo, Budowlane Exclusive to promocyjna witryna grupująca strony internetowe z branży budowlanej. Użytkownikom internetu umożliwia dotarcie do tych najciekawszych i najbardziej popularnych, a skupionym tu serwisom zapewnia właściwą promocję. Zyskajcie za darmo reklamę swojej witryny. Wstawcie link, dodajcie opis, zostawcie baner. Za darmo. Na zawsze. Bądźcie widoczni. Reklamy w sieci nigdy dosyć. Proszę odwiedzić TopListę Budowlane Exclusive i jak najszybciej umieścić na niej wpis Waszej strony internetowej. Nie generuje to żadnych kosztów dla Państwa ani dla Waszej Firmy. Ani teraz, ani w przyszłości. Zapraszam! Exclusive Budowlane, 2013.04.11

Skomentuj www.bud-term.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Usługi podnośnikiem koszowym Najbardziej znana we wszystkich miastach pewna firma Rent-expert jest liderem w dziale wynajmu podnośników koszowych razem z operatorem sprzętu. Wykonuje niezawodne zadania przy użyciu urządzeń transportu bliskiego takich, jak podesty ruchome, w tym prace na wysokościach, pielęgnowanie przyrody, naprawianie zużytych nakryć domów, podwieszanie tekstów reklamowych na centrach handlowych, banerów reklamowych i plakatów. Działalnością posiadające doświaczenie w tejże branży osoby, od lat. Bardzo gorąco zachęcam
 • Dźwigi, koparki, ładowarki i podnośniki - wynajem Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług dźwigowych, robotach budowlanych. Świadczone przez nas usługi obejmują: Usługi sprzętem ciężkim z obsługą: dźwigi, koparki, ładowarki, spychacze, podnośniki, ciągniki Naprawy wózków widłowych z przygotowaniem pod odbiór UDT Transport specjalistyczny Roboty wyburzeniowe W naszej ofercie znajdziecie Państwo żurawie samojezdne z udźwigiem do 40 ton, podnośniki koszowe o wysokości pracy do 18m, koparki , ładowarki i specjalistyczny sprzęt do transportu.
 • Wynajem podnośników, dźwigów i żurawi Firma REGAN oferuje profesjonalne usługi wynajmu dźwigów, podnośników koszowych oraz żurawi budowlanych wraz z obsługą operatora.
 • Katalog firm dźwigowych Serwis DZWIGI.info.pl zawiera katalog firm dźwigowych oraz źródło wiedzy o tematyce dźwigowej (przydatne poradniki, informacje o targach dźwigowych).
 • Wynajem podnośnika koszowego, usługi zwyżką Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem, usługi do 22metrów wysokości. Dbamy o bezpieczeństwo.Oferujemy wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem. zwyżka sięga do 22metrów wysokości. Zaletami podnośnika są bardzo kompaktowe wymiary oraz masa całkowita do 3,5t - pozwala to na dojazd do trudno dostępnych miejsc czy też wjazd na chodniki i kostkę brukową. Usługi wykonujemy dla osób prywatnych, firm i urzędów na terenie woj. Opolskiego i sąsiednich.
 • Usługi dźwigowe - wynajem maszyn. Jeżeli potrzebujesz na placu budów specjalistyczne jak również najnowszej technologii dźwigi, to bezwzględnie musisz pomyśleć nad poznaniem witryny firmowej www.dzwigi.tdnet.pl, na której można zaznajomić się z przydatnymi informacjami tyczącymi najmu tego typu sprzętów.
 • Żurawie i podnośniki koszowe - ich wynajem Niejednokrotnie się zdarza, że na placach budowy bądź też w pewnych sytuacjach niezbędne Ci będą urządzenia wysokościowe bądź takie, przy pomocy których będziesz mógł transportować masywne towary. Jeśli chcesz stawiać na wynajem maszyn, to świetnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie witryna – zurawie-wynajem.portabilo.pl.
 • Usługi dźwigowe Łódź - Multimatic Multimatic Sp. z o.o. oferuje usługi dźwigowe w Łodzi i okolicach. W ofercie wynajem sprzętu ciężkiego w tym: podnośniki samochodowe, dźwigi i żurawie. Ponadto firma posiadając własny plac manewrowy i zapewnia transport i przeładunki ładunków.
 • Podnośnik koszowy Ostrów Wlkp. - wynajem Firma specjalizuje się w wynajmowaniu podnośników koszowych od 18 do 21 m przeznaczonych do różnego rodzaju prac wysokościowych. Obszar działania to Ostrów Wielkopolski, a także Kalisz, Kępno, Odolanów i okolice.
 • Wynajem koparki i podnośnika - P.P.H.U. Edmet W ofercie wynajem koparko-ładowarki TEREX 860sx i wynajem podnośnika koszowego. Koparka w pełni wyposażona w potrzebne łyżki. Wykonujemy prace typu: wykopy pod fundamenty, rekultywacja, niwelacje terenu, wykopy pod przyłącza do sieci kanalizacji, elektrycznej czy wodociągowej. - Podnośnik (zwyżka) na podwoziu Ford Transit o masie do 3,5 tony, wysokość 20m, udźwig do 220kg, wyposażony w wciągarkę . Idealny do wszelkich prac na wysokościach np.: montaż reklam, wycinka drzew, odśnieżanie dachów, malowanie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bud-term.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com