Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Hodowla-rewolucja.pl.tl Hodowla Border Collie - Rewolucja (Katalog zwierzęta)

Miniaturka domeny hodowla-rewolucja.pl.tl5 lat/aSEO

Otwórz hodowla-rewolucja.pl.tl

Hodowla Border Collie

Zdjęcia i informacje o tym jak powinny wyglądać szczeniaki. Wystawa psów, obedience i pasterstwo owiec są dziedzinami, w których Bordery odnoszą sukcesy. Polecamy dział z informacjami o najpopularniejszych psich sportach: frisbee i agility. Do pobrania rodowód reproduktora i suki.

Border collie zadziwia pasją pracy, sposobem poruszania się, hipnotycznym spojrzeniem. Posiada ogromną inteligencję, siłę i precyzję.

To pies o kolosalnej energii, żywiołowy, bystry i aktywny. Pogodny, ruchliwy, towarzyski, przyjacielski i serdeczny wobec ludzi.

Hodowla Border Collie - Rewolucja

Agresja w stosunku do człowieka jest mu obca. Jest bezwarunkowo oddany człowiekowi.

Jest najlepszym na świecie pasterzem owiec, ale w Polsce najbardziej sprawdził się w wielu sportach kynologicznych. Odnosi wielkie sukcesy w frisbee („latające talerze”), agility (pokonywanie przeszkód na czas), flyball („latająca piłka”), dog-dancing (taniec z psem) i innych. Znakomicie sprawdza się w obedience („posłuszeństwo sportowe”).

Border collie doskonale spełniają się również w bardzo ważnej roli – służbie socjalnej. Pracują z inwalidami poruszającymi się na wózkach, z niewidomymi, niesłyszącymi, a także z ludźmi niepełnosprawnymi umysłowo. Świetnie sprawdzają się również, jako psy gruzowiskowe, terenowe i tropiące. To również rewelacyjni tropiciele. Jest to rasa, która chce i musi pracować. Dlatego border collie nie nadaje się dla ludzi, którzy nie mają czasu i którzy nie rozumieją jego potrzeb, a także dla tych, których irytuje wylewność psa w okazywaniu uczuć i jego chęć ciągłego przebywania z właścicielem.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeń, w którym mogą Państwo dodać ogłoszenie za darmo, a także bez rejestracji. Szybka i skuteczna bezpłatna reklama Państwa usług. zwierzęta, 2013.05.15

Skomentuj hodowla-rewolucja.pl.tl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • border collie border collie - Hodowla Trzy Światy. Na stronie znajdziesz: ciekawe informacje o tej niesamowitej rasie psów, galerię zdjęć, a także informacje o planowanych szczeniętach border collie. Zapraszamy.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Hodowla-rewolucja.pl.tl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com