Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Astrozakupy.pl Astrozakupy.pl (Katalog astronomia)

Miniaturka domeny www.astrozakupy.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.astrozakupy.pl

Witamy w firmie ASTROCLASSIC, która od 1998 roku dostarcza zaawansowany sprzęt optyczny dla miłośników podziwiania obiektów nieba, myśliwych i miłośników natury, użytkowników profesjonalnych i półprofesjonalnych, wojska a od roku 2012 także broń i amunicję.

ASTROCLASSIC jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce marki BRESSER, FUJINON, EXPLORE SCIENTIFIC, SAGITTARIUS, WEAVER, REDFIELD i SIMMONS oraz dystrybutorem sprzętu optycznego marek: MEADE, CORONADO, VIXEN, GSO, PENTAFLEX, SWAROVSKI.

ASTROCLASSIC bierze udział w największych projektach obserwatoriów w kraju. Będąc autoryzowanym reprezentantem amerykańskiej firmy MEADE i japońskiej VIXEN dostarczamy zaawansowane rozwiązania optyczne do obserwacji astronomicznych, CORONADO- do obserwacji Słońca, GSO - do amatorskich obserwacji nieba, BRESSER, SAGITTARIUS - sprzęt amatorski i edukacyjny: teleskopy, lunety, lornetki przyrodnicze i żeglarskie, mikroskopy i lupy.

Jako wyłączny przedstawiciel japońskiej marki FUJINON w Polsce zapewniamy najjaśniejsze na rynku lornetki zmierzchowe, o nienagannych właściwościach optycznych i trwałości, do zastosowań myśliwskich i morskich. Lornetki tej firmy znajdują zastosowanie w policji i wojsku, spełniają restykcyjne wymagania NATO i są używane w wielu armiach świata. Oferta ASTROCLASSIC mieści w sobie modele o różnych zastosowaniach, aż po największą na świecie nocną lornetkę 40x150ED. W sektorze lornetek ze stabilizacją obrazu oraz lornetek ze wzmacniaczami światła resztowego prymat wiedzie marka FUJINON.

Będąc wyłącznym reprezentantem amerykańskiej marki WEAVER w Polsce, dostarczamy sprawdzoną optykę myśliwską tej firmy: lunety, kolimatory, montaże, lornetki i dalmierze. Celowniki optyczne tej firmy stosowane są przez armie wielu państw. W ofercie znajdują się również montaże do mocowania lunet na broni marki REDFIELD i SIMMONS.

Współpracujemy z licznymi sklepami w kraju oraz wieloma sklepami internetowymi i agencjami reklamowymi, stanowiąc dla nich bazę dostawczą.

Zapraszamy także do sklepów stacjonarnych z urozmaiconą ekspozycją - w Tarnobrzegu i Poznaniu.

Oferujemy również SERWIS SPRZĘTU OPTYCZNEGO, a nasi eksperci wspierają w doborze sprzętu.

Pełna oferta artykułów optycznych znajduje się w sklepie internetowym www.astrozakupy.pl

Zapraszamy !!!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Sklep w sumie jak każdy inny, choć nie mogę się do niczego przyczepić. Mirek, 2014.04.03

Gorąco polecam ten sklep. Mocną stroną jest tutaj na pewno obsługa klienta. Monika, 2014.03.11

Gorąco polecam ten sklep! Momzt, 2013.10.29

Sklep warty odwiedzenia i zrobienia w nim zakupów. Kupiłem u nich już parę razy teleskop i jak na razie wszystko było w porządku. marco, 2013.10.24

Skomentuj www.astrozakupy.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Broń myśliwska i sportowa - AstroClassic Jako firma Astroclassic zajmujemy się sprzedażą broni myśliwskiej i sportowej oraz akcesoriów: lornetki, lunety, amunicja, noktowizory, dalmierze czy montaże do lunet. Posiadamy rozległą ofertę szerokiej gamy sprzętu od najbardziej uznanych i szanowanych producentów z całego świata.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Astrozakupy.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com