Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Obslugaklienta.com Obsługa klienta - szkolenia, konsultacje, doradztwo (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.obslugaklienta.com16 lat/a Mini

Otwórz www.obslugaklienta.com

Wielostopniowe szkolenia z zakresu obsługi klienta, konsultacje, rekrutacje do działów handlowych,biur obsługi klienta, recepcji,sekretariatów. Szkolenie: gwarancja i rękojmia. Trudny klient – sposoby postępowania. Reakcja na reklamację, skargę
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.obslugaklienta.com teraz!

Skomentuj www.obslugaklienta.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Obslugaklienta.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.obslugaklienta.com Odśwież zrzut strony

  Obsługa klienta - szkolenia, konsultacje, doradztwo (strona www.obslugaklienta.com - Obslugaklienta.com)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Pro Optima Sp. z o.o. Oferta szkoleń otwartych realizowanych w Krakowie: sprzedaż, prezentacja, diagnozowanie potrzeb, negocjacje, obsługa trudnego klienta, zarządzanie zespołem, menedżer coachem oraz standard obsługi klienta.
  2. Podkarpackie Biuro Analiz Podatkowych Krzysztof Pysz - Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Na stronie znajdą Państwo naszą ofertę, a także autorskie interpretacje przepisów prawa podatkowego.
  3. Dermokonsultacje, dermokonsultantka i jej praca Szukasz pracy jako dermokonsultantka? Oferujesz szkolenia, prezentacje lub pracę? Prowadzisz aptekę i szukasz dermokonsultantki? Sprawdź ogłoszenia w bezpłatnym serwisie branżowym.
  4. Doradztwo, konsultacje i szkolenia - AMI Michał Imiołek Specjalizujemy się w pracy z programami Symfonia - Start, Premium, Forte. Prowadzimy doradztwo, szkolenia, instalacje i wdrożenia programów: Symfonia Kadry i Płace, Płace, Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Handel oraz pozostałych z grupy. W szerszym zakresie zajmujemy się budowaniem dedykowanych rozwiązań informatycznych w dziedzinie zarządzania sieciami informatycznymi, systemami operacyjnymi i serwerami. Prowadzimy stałą obsługę informatyczną sprzętową i programową dla firm.
  5. szkolenia - sprzedaż 3T Train the Traders jest specjalistyczną i ekspercką marką szkoleń dedykowanych wyłącznie handlowcom i ich menedżerom. Opieramy się na własnej bazie eksperckiej wiedzy o sprzedaży i zarządzaniu nią, psychologii społecznej,psychologii zachowań rynkowych konsument i klientów, komunikacji interpersonalnej, teorii i praktyki negocjacji.
  6. szkolenia menedżerskie i handlowe Oferujemy szkolenia menedżerskie i handlowe, m.in. z zakresu: zarządzania zasobami ludzkimi, motywowania, budowania autorytetu, sprzedaży, NLP, oraz zajmujemy się doradztwem dla firm. Zajmujemy się organizacją szkoleń zamkniętych jak i otwartych, projekty realizujemy na terenie całej polski. Firmę tworzy grupa trenerów-praktyków z dużym doświadczeniem - na rynku istniejemy od 2002 roku.
  7. Outsourcing sprzedaży i marketingu Firma Blue Idea Sp. z.o.o. specjalizuje się w outsourcingu sprzedaży i marketingu. Na potrzeby naszych Klientów analizujemy ich dotychczasową działalność oraz rynek, na którym działają. Tworzymy zespoły sprzedażowe i zarządzamy nimi, wprowadzamy na rynek nowe produkty lub modyfikujemy ich aktualny wizerunek. Wdrażamy przygotowaną strategię oraz plan marketingowy, a następnie monitorujemy procesy sprzedażowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług Blue Idea na stronie internetowej WWW.blueidea.pl
  8. Psychoterapia, szkolenia SENS i psychoedukacja Jeżeli potrzebujesz pomocy, czy wsparcia albo lepszego zrozumienia siebie i otaczającego świata, chcesz wyzwolić się z krepujących Cię przyzwyczajeń i okoliczności, pragniesz zmian, to zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne i rozmowy w gabinecie we Wrocławiu na Psychoterapię, psychoedukację, szkolenia SENS. Oferuję konsultacje psychologiczne, warsztaty psychoedukacyjne, psychoterapię indywidualna, Psychoterapię par, szkolenia. Telefon: 510-298-565 kontakt@psychoterapia-sens.pl
  9. Obsługa informatyczna Zapewniamy naszym klientom realizowanie usług informatycznych, które w naszej firmie wykonywane są przez zarówno klientów indywidualnych a także biznesowych. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić zarówno usługi dotyczące dostarczania sprzętu komputerowego, jak też kompleksowej obsługi informatycznej, która obsługiwana jest w ramach outsourcingu IT. W naszej firmie gwarantujemy usługi wykonywane przez doświadczonych specjalistów.
  10. Szkolenie pilates - REHA-FIT Gliwice Studio ruchu, rehabilitacji i pilates "REHA-FIT" w Gliwicach zaprasza na szkolenie pilates - podstawy dla instruktorów fitness, rehabilitantów, absolwentów AWF i nauczycieli wychowania fizycznego.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com