Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Tarheelcap.com Inwestor dla firm (Katalog finanse)

Miniaturka domeny www.tarheelcap.com5 lat/aSMS

Otwórz www.tarheelcap.com

Tar Heel Capital zarządza funduszami Private Equity. Nasze zaangażowanie od ponad 10 lat pozwala firmom osiągać pozycje liderów na swoich rynkach i dostarcza inwestorom ponadprzeciętne stopy zwrotu. Wspieramy Zarządy w procesie strategicznego planowania rozwoju i pomagamy finansować inwestycje. Jesteśmy przedsiębiorcami - wiemy co decyduje o biznesowym sukcesie.

Firmy z naszego portfela mogą liczyć na aktywne wsparcie w praktycznie każdym obszarze działalności. Elastyczność i szybkość – decyzje inwestycyjne podejmujemy w Polsce – pozwalają nam na wykorzystywanie okazji inwestycyjnych wymagających dynamicznego działania. Skupiając się na inwestowaniu w firmy sektora MSP Tar Heel Capital dostarcza kapitału służącego rozwojowi firm, które w największym stopniu odpowiadają za innowacyjność gospodarki.

Inwestujemy w przedsiębiorstwa w transakcjach o wartości od 10 do 100 mln zł. Nasze doświadczenia pokazują, że zmotywowany Zarząd jest jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie każdej inwestycji. Poprzez programy akcyjne chcemy, aby menedżerowie naszych firm istotnie partycypowali we wzroście wartości zarządzanych firm.

.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.tarheelcap.com teraz!

Skomentuj www.tarheelcap.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Płynność finansowa Interesują Cię usługi związane z factoringiem? Jeśli tak – skontaktuj się już teraz z naszą firmą. Zapraszamy do współpracy z nami – obiecujemy przywrócić Ci płynność finansową.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Tarheelcap.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com