Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Hrmanagement.com.pl HR Management Doradztwo Personalne i Szkolenia Biznesowe (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny hrmanagement.com.pl5 lat/aSEO

Otwórz hrmanagement.com.pl

HR Management dla firm MiŚ

Dostarczamy kompleksowych, a równocześnie zindywidualizowanych rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego , dzięki którym firmy mogą zwiększać swoją przewagę konkurencyjną. W długiej perspektywie warto postawić na rekrutację utalentowanych kandydatów, rozwijać ich kompetencje, motywować i angażować w prowadzenie różnorodnych projektów, oceniać efektywność i tworzyć wizerunek dobrego pracodawcy. To się opłaci !

Spójne, proste i praktyczne programy personalne, nie tylko, potwierdzają dbałość o kapitał intelektualny firmy, ale także, pomagają w zaspokojeniu biznesowych planów firm !

Sprawdź jak działamy:

 • Zastanów się,

 • Skontaktuj się z HR Management , aby otrzymać ofertę,

 • Umów się na konsultacje ;-)

Zewnętrzna opinia:

„ ... świetnie łączy dwie bardzo ważne cechy HR: wiedzę i praktyczne stosowanie prawa pracy oraz świetny zmysł obserwacji i interpretacji rzeczywistości w firmie, który pomaga zrozumieć pracowników (motywacja, demotywacja), kulturę organizacji, a w konsekwencji umożliwia dobranie i budowę efektywnego systemu HR działającego w firmie!”

-- Maciej Mikotowicz, Production Manager, NGK Ceramics Polska Sp. z o. o.

"Liderzy wpatrują się w horyzont, a nie w najbliższy punkt." - Warren G. Bennis :-)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz hrmanagement.com.pl teraz!

Skomentuj hrmanagement.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Human resources Szukasz odpowiedniego kierowcy kategorii C+E? Firma Werker przeprowadzi dla Ciebie kompleksową rekrutację, dopasowaną do Twoich potrzeb! Specjalnie dla Twojej firmy sporządzamy profile kompetencji kandydatów, których Państwo oczekują. Dopasowujemy nasze działania do Państwa firmy i razem znajdziemy kandydata idealnego. Zapraszamy!
 • doradztwo personalne doradztwo personalne HR Executive jest firmą doradczą, specjalizującą się w pomocy małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Jesteśmy zespołem konsultantów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy. Naszym priorytetem jest jakość i zadowolenie naszych klientów, dlatego też gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu i omówienia warunków współpracy.
 • Obsługa procesów biznesowych, BPO Impel Business Solutions to grupa spółek specjalizująca się w profesjonalnym doradztwie z zakresu wysoko przetworzonych usług outsourcingowych. Zajmujemy się obsługą procesów biznesowych w następujących obszarach: księgowość, kadry i płace, podatki. Świadczymy outsourcing usług BPO na systemach ERP. Ponadto realizujemy: doradztwo procesowe i personalne. Słowem… eksperci do usług.
 • Inspira HR Consulting Center Na prezentowanej stronie znajdziemy informacje o usługach, które dotyczą kształcenia pracowników. Firma oferuje doskonalenie kompetencji zatrudnionych osób, dzięki czemu firma klienta stanie się bardziej konkurencyjna na rynku.
 • System do rekrutacji TalfitHire W procesie rekrutacji należy zwrócić szczególną uwagę na dopasowanie kandydatów do stylu pracy przełożonego oraz reszty zespołu. Pomoże Wam w tym TalfitHire – profesjonalne narzędzie wspierające rekrutację, dzięki któremu uzyskasz wiele informacji na temat czynników motywujących kandydatów, ich dopasowania do kluczowych organizacji. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego bloga, na którym znajdziecie cenne porady ekspertów HR.
 • Development Center 4bp to profesjonalne usługi doradcze oraz przeprowadzenie badań dzięki nowoczesnym programom (m.in. Ocena 360) na temat efektywności pracy w firmie.
 • Moorgate Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca usługi rekrutacyjna na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarze IT. Firma posiada doświadczenie we współpracy z wiodącymi firmami na rynku.
 • Szkolenia otwarte Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego i zapoznania się z ofertą naszej firmy. Oferujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte, a także pomoc przy rekrutacji pracowników. Zapraszamy!
 • Outplacement Outplacement realizowany przez firmę doradztwa personalnego BIGRAM to najwyższy poziom świadczonych usług outplacementu. Zapraszamy do skorzystania z outplacmentu indywidualnego oraz grupowego.
 • CTER - doradztwo personalne Firma pozyskuje menadżerów, dzięki którym przedsiębiorstwa stają się silniejsze i lepsze. Profesjonalne doradztwo personalne i pomoc przy rekrutacji.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Hrmanagement.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com