Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Tvelmed.com Przeglądy aparatury medycznej, norma IEC 62353 (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny www.tvelmed.com11 lat/a Mini

Otwórz www.tvelmed.com

Przeglądy aparatury medycznej, przeglądy sprzętu medycznego, norma PN/EN IEC 62353

Z O Z musi mieć, oprócz paszportu technicznego odpowiednią dokumentację serwisową dla każdego wyrobu medycznego . Dokumentacja ta musi zawierać informację dotyczącą wykonanych instalacji, napraw, konserwacji, działań serwisowych, aktualizacji oprogramowania, przeglądów, regulacji, kalibracji, wzorcowań, sprawdzeń i kontroli bezpieczeństwa aparatu medycznego oraz informacje wykonania wymienionych czynności. Niezbędnym elementem dokumentacji sa pełne dane o firmie/ serwisancie wykonującym usługi, a najważniejsze to imię i nazwisko. Dodatkiem do dokumentacji musi być wzmianka o uzyskanych wynikach z przeprowadzonych testów i takie takie uwagi dotyczące wyrobu.

Ustawy o wyrobach aparatach w służbie zdrowia nakładają na zakład opieki zdrowotnej przymus wyznaczania konkretnych dat następnych konserwacji serwisowych, przeglądów oraz regulacji oraz także kalibracji, sprawdzeń i wzorcowań, i oczywiście testu bezpieczeństw.

Firma tvelmed.com/przeglady.dwt.htm oferuje wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, laboratoryjnej i urządzeń rehabilitacyjnych w zakresie wymaganym przez ustawę z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych oraz zgodnie z normą IEC 62353.

Sprzęt poddawany jest bardzo wymagającym testom bezpieczeństwa elektrycznego i parametry takie jak funkcje życiowe pacjenta aparatury zostały są przez kalibrowane testery medyczne potwierdzone, co jest bezwzględnym wymogiem. Tvel Med ma uprawnienie specjalistyczna na wykonanie testów bezpieczeństwa aparatury medycznej.

Używaj go więc śmiało:

Firma Tvel Med wykonuje przeglądy aparatury medycznej z normą IEC 62353 bardzo szybko i tanio!

-- Jacek, Kraków

Firma sprzęt medyczny przeglady.dwt.htm wykonuje dobrą robotę i sprawdza sprzęt medyczny z pasją i doświadczeniem przestrzegając normy PN/EN 62353. Poolecam są bardzo szybcy i atrakcyjni cenowo!

-- ZOZ "Nadzieja", Warszawa

Wysoka kultura pracowników, wyspecjalizowani z uprawnieniami przeglądy sprzętu medycznego tylko z Tvel Med

-- NZOZ "Oaza", Oświęcim

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Proszę o przesłanie wszystkich dokumentów spełniających normę IEC 62353 ekomark.pl, 2013-12-03

Firma ta wykonuje bardzo dobrą robotę. Przeglądy w tvelmed się opłacają apartury medycznej i sprzętu medycznego. Dysponują sporym doświadczeniem przestrzegając normy PN/EN iec 62353. Polecam Karel, 2013-04-05

Skomentuj www.tvelmed.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Tvelmed.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.tvelmed.com Odśwież zrzut strony

  Przeglądy aparatury medycznej, norma IEC 62353 (strona www.tvelmed.com - Tvelmed.com)

  Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW! Odśwież listę stron

  1. Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące '.Przeglądy aparatury medycznej.' lub '.norma IEC 62353.', czy też '.sprzęt medyczny oresowy przegląd.' na pewno również się pojawią!
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com