Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Aferapzlmielec.pl Afera Mielecka - przebieg (Katalog informacje z reg…)

Miniaturka domeny www.aferapzlmielec.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.aferapzlmielec.pl

Przebieg afery mieleckiej

Afera mielecka to ogromnie znana sprawa, która została udostępniona w 1998 roku. Wtedy zostali złapani posądzeni w kwestii przejęcia szesnaście milionów złotych na krzywdę WSK PZL Mielec. Trzeba jednak pamiętać, że afera mielecka przebieg miała kilku-wątkowy.

Najważniejszym oskarżeniem było zagarnięcie opisanego mienia. Ale członkowie zakładu podejrzewani byli też o podrabianie dokumentów co miało umożliwić podjęcie udziałów wartych 59 mln złotych.

Proces toczył się niezwykle długo. Dopiero po upływie 5 lat był ujawniony akt oskarżenia. Józef Gaj skazany był pierwotnie w tym procesie. Był on pełnomocnikiem spółki. Razem z nim sąd podejrzewał kilkanaście osób. Lecz sąd oczyścił z zarzutów oskarżonych, a razem z nimi Józef Gaj uniewinniony został też.

Pomimo tego sąd wznowił sprawę, bowiem wyrok nie jest prawomocny.

Afera w Mielcu ma trzy najistotniejsze wątki: Antonowa, cargo i tytoniowy. We wszystkich sprawa tyczyła się podejrzeń o przywłaszczenie korzyści pieniężnych.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.aferapzlmielec.pl teraz!

Skomentuj www.aferapzlmielec.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Awaryjne otwieranie samochodu Leżajsk Miło nam przedstawić Państwu ofertę firmy CAR-TECH z Dzikowca niedaleko Rzeszowa. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw, konserwacji oraz obsługi elektronicznych podzespołów samochodowych. Specjalizujemy się w dorabianiu oraz programowaniu kluczy i naprawie fabrycznych immobilizerów. W naszym serwisie istnieje możliwość dokonania korekty licznika przebiegu, a także dostosowania przebiegu po wymianie sterownika silnika albo licznika.
 • Uporządkuj swoje zdrowie - BliscyZdrowiu.pl Portal BliscyZdrowiu.pl to miejsce, gdzie osoby chore na choroby przewlekłe mogą porozmawiać i powymieniać się swoimi spostrzeżeniami na temat schorzeń. Serwis udostępnia także przydatną funkcję własnego dzienniczka choroby.
 • afera mielecka afera mielecka jest związana z zakładami lotniczymi w Mielcu. Jego przedstawiciele zostali podejrzani o przyjmowanie korzyści finansowych a także fałszowanie dokumentów. Wymienione działania miały doprowadzić do upadku zakładu. Posądzony został Józef Gaj, który później został oczyszczony z zarzutów.
 • Korekta licznika - cofanie przebiegu Autoelektronika - diagnostyka, oto czym się zajmujemy. Komputerowa naprawa i korekta elektronicznych liczników samochodowych. Posiadamy najnowszy sprzęt do elektroniki samochodowej.
 • Profesjonalne korekty liczników Nasza firma zajmuje się naprawą i korektą liczników elektronicznych i mechanicznych. Działamy na najnowszym profesjonalnym sprzęcie co z wieloletnim doświadczeniem daje 100% satysfakcji.
 • Korekta elektronicznych liczników samochodowych Realizujemy absolutnie wszystkie modele samochodów. Dojeżdżamy do klienta na terenie całego śląska, małopolski i nie tylko. Możliwość wysyłki zepsutego licznika do naprawy czy zmiany przebiegu.
 • przebieg ciąży - Twoje 9 miesięcy Strona 9-miesiecy.com.pl ma na celu wprowadzenie w tematykę związaną z ciążą, porodem, a także przez okres kolejnych 6 tygodni. Ciężarne dowiedzą się, jakie dolegliwości czekają je podczas ciąży.
 • Oprogramowanie dla Firm Oprogramowanie dla Firm. Sklep z programami komputerowymi. Ewidencja przebiegu Pojazdów, Inwentaryzacja, Organizacja Pracy, Obsługa Biura, Kilometrówka.
 • Strona o II wojnie światowej - daty, wydarzenia Strona opowiada o przebiegu II wojny światowej na świecie (z wyszczególnieniem Europy i Polski). Znajdziesz tutaj najważniejsze daty i wydarzenia z tego okresu.
 • Ciąża kobiety przebieg ciąży opisany miesiąc po miesiącu, ciąża w I, II i III trymestrze, rozwój płodu w trzech trymestrach ciąży, zdjęcia i opisy płodu.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Aferapzlmielec.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com