Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sopicki.pl Brukarstwo - układanie kostki brukowej: małopolskie i śląskie (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny sopicki.pl8 lat/aSEO

Otwórz sopicki.pl

Postaw na rzetelną firmę teraz

Świadczymy usługi na rzecz nabywców: indywidualnych, organizacyj i instytucji, mało oraz wielkopowierzchniowe. Prace czynimy z materiałów własnych lub doręczonych za sprawą klienta. Każde zlecenie rozpatrujemy odrębnie. Istnieje możliwość negocjacji cen.

Na dokonane usługi układania kostki brukowej, granitowej, w oparciu o utworzoną umowę, obowiązuje co najmniej 24-miesięczny okres rękojmi.

Wystawiamy faktury VAT.

Kostka brukowa cieszy się szerokim zainteresowaniem, ze względu na jej trwałość i estetykę. Jest bezpowrotnym układem zagospodarowania przestrzeni. Dostatek barw i konturów dostarcza wręcz nieskończone możliwości wprowadzenia jej w obszar.

Jakość kostki brukowej, granitowej, określa się na kanwie atrybutów:

 • rozmiary – dopuszcza się odchylenia do 3 mm od wymiarów górnych granic kostki a także do 5 mm od grubości kostki;

 • wytrzymałość na ściskanie – klasa “35” to kostki o grubości 6 cm wytrzymujące obciążenie przez samochód osobowy (nacisk 35 MPa), a klasa “50” to kostki grubości 8 cm wytrzymujące nacisk samochodów ciężarowych (50 MPa);

 • mrozoodporność – minimum 150 ciągów mrożenia lub rozmrażania lub 30 szeregów mrożenia i rozmrażania w roztworze kwasu solnego;

 • nasiąkliwość – nie winna wykraczać 5%;

 • ścieralność – powinna równać się 4,5 mm dla klasy “35” i 3,5 mm dla klasy “50”.

Przy sprawunku przystoi ocenić wygląd zewnętrzny kostki, a w szczególności:

 • jednorodność powierzchni licowej kompletnej serii;

 • czy nie ma rys i spękań powierzchni;

 • czy nie ma kropek i zabrudzeń, których nie da się zmyć wodą (wykwity wapniste są akceptowalne);

 • czy krawędzie i naroża przy górnej nawierzchni kostki nie są wyszczerbione.

Wskazane jest również dowiedzieć się jak długa jest rękojmia na konkretny wyrób również jakie są jej warunki, a także czy kostki spełniają wymagania PN lub dysponują zgodną deklarację adekwatności z permisją techniczną.

W okresie zimowym świadczymy usługi związane z odśnieżaniem

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Mimo ciągłych zmian koncepcji przez moją żonę, firma dała radę, ja czasami nie potrafię...:D Darek, 2016.10.25

Zgodnie z deklaracją - solidnie, terminowo i z założeniem, że nie ma rzeczy niemożliwych:) Zuza, 2014.08.21

Dziękuje za doradztwo i dotrzymanie terminów panie Łukaszu.
Polecam tą firmę - warto! Zuza, 2013.03.09

Skomentuj sopicki.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Usługi budowlane GREGIPS to firma budowlana działająca na terenie Rzeszowa i okolic. Oferujemy między innymi wykończenia wnętrz oraz docieplenia budynków.
 • Usługi brukarskie w Łodzi Firma Rakowiecki specjalizuje się w pracach brukarskich. układanie kostki brukowej to główny profil naszej działalności. Kostka brukowa oraz kostka granitowa używana jest przez nas do wykonania wielu prac. Zajmujemy się również budowaniem altan ogrodowych, drewnianych, które będą idealnym dopełnieniem kompozycji ogrodowych. Wykonujemy również systemy ogrodzeniowe oraz świadczymy usługi koparko - ładowarką.
 • układanie kostki brukowej Profesjonalne usługi brukarskie – układanie nawierzchni z kostki brukowej, granitowej, ażurowej. Wykonywanie prac kanalizacyjnych, podbudowy pod fundamenty, roboty ziemne, wyburzenia obiektów oraz prace związane z projektowaniem i nadzorem budowy dróg. Rozbiórki i wyburzenia. Działamy od 1991 roku.
 • Brukarstwo Zgierz W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno sprawnych a także terminów usług przy sprzedaży wysokiej jakości oraz stylowej kostki brukowej.
 • Elewacje Szczecin Odnawianie struktury elewacji, wykończenie wnętrz w Szczecinie przy współpracy z doświadczonymi architektami wnętrz, malowanie dużych nieruchomości (metoda natryskowa) to nasze główne specjalizacje. Dzięki nam przejdziecie Państwo przez remont bez problemów technicznych. Realizujemy wszystkie zadania terminowo i doradzamy przy zakupie materiałów budowlanych. Wszystkie dodatki do nieruchomości dowozimy własnym transportem.
 • Działalność w zakresie robót brukarskich Prowadzimy działalność w zakresie robót brukarskich. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, specjalistyczny sprzęt i doświadczenie, które są gwarancją zadowolenia. Jesteśmy na rynku od 1996 roku. Ponad 20 lat doświadczenia na rynku podoła wszelkim wymaganiom i wyzwaniom stawianym przez klientów. W naszej ofercie znajduje się m.in.: - układanie kostki brukowej oraz granitowej - układanie płyt chodnikowych i ażurowych - ustawianie palisad, krawężników i obrzeży, Sprawdź całą ofertę!
 • Usługi koparką i prace ziemne, budowlane Warszawa Oferujemy państwu usługi koparką, prace ziemne budowlane Warszawa! Firma "Koparka Warszawa" oferuje Państwu kompleksowe usługi koparką przy robotach budowlanych, koparko-ładowarką, usługi związane z wynajęciem koparki, pracami ziemnymi, niwelacją terenu, przygotowaniem terenu pod inwestycję, układaniem kostki na terenie Warszawy i okolic. Więcej informacji pod numerem tel.: 602 221 519 lub na stronie internetowej firmy budowlanej "koparka Warszawa": koparka-warszawa.pl
 • Usługi Remontowe i Budowlane Szczecin Nasza Firma Remontowo Budowlana działa na terenie Szczecina i okolic. Wykonujemy remonty według projektu lub indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami remontowymi i budowlanymi, ale przede wszystkim malowaniem tradycyjnym i natryskowym (agregatem hydrodynamicznym), szpachlowaniem ścian i sufitów (ręcznie lub maszynowo), różnego rodzaju zabudowami z płyt GK, układaniem glazury, terakoty i gresu, paneli, deski barlineckiej, montażem armatury i ceramiki sanitarnej.
 • Rafał Lehmann - tapetowanie mieszkań Kartuzy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Zakład Budowlany Rafał Lehmann. Nasza firma zaistniała w 1997 roku w Kiełpinie, ale działamy na terenie całego Trójmiasta. Oferujemy kompleksowe i fachowe usługi budowlano-remontowe. Zajmujemy się: budową domów i budynków użyteczności publicznej, pracami ziemnymi, montowaniem płyt gipsowo-kartonowych, układaniem glazury, malowaniem ścian, tapetowaniem, instalacjami wodno - kanalizacyjnymi oraz centralnego ogrzewania.
 • Renowacja kamienia Agat Renowacje to firma świadcząca usługi kamieniarskie od ponad 30 lat. Duże doświadczenie i fachowość to największe atuty firmy.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sopicki.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com