Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Jak-zdobyc-dziewczyne.pl Jak poderwać dziewczynę w 12 randek i utrzymać z nią związek (Katalog psychologia)

Miniaturka domeny www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl7 lat/aSMS

Otwórz www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl

Jak Poderwać Dziewczynę

Zobacz jak poderwać dziewczynę i utrzymać z nią związek. Dzięki tej stronie nauczysz się, jak zdobyć dziewczynę.

Zbudujesz także potężną pewność siebie, abyś nigdy nie zastanawiał się już, jak zagadać do dziewczyny ani o czym z nią rozmawiać, tylko będziesz działał.

Na tej stronie znajdziesz kompletny plan chodzenia z kobietą na randki, aby doprowadzić do związku oraz dowiesz się, jak utrzymać związek:

jak poderwac dziewczyne

 • Zobacz video, jak rozpoczynać konwersacje z nowymi dziewczynami za pomocą humoru sytuacyjnego

 • Odkryj, jak zagadać do dziewczyny, która Ci się podoba bez stresu.

 • Poznaj najlepsze miejsca, gdzie zabrać dziewczynę na randkę oraz jak ją pocałować po raz pierwszy ;-)

Opinia Czytelnika:

Witaj Pawle! Aktualnie jestem po rozwodzie i zacząłem analizować cały mój miniony związek. Zainteresowałem się społecznością PUA i technikami podrywu dziewczyn. Przeanalizowałem większość materiałów od tzw. mistrzów podrywu. Od każdego z nich wziąłem i przetestowałem kawałek, który mi odpowiadał. Z czego część podziałała a część nie. Zaintrygował mnie jednak jeden fakt.

Czasami, gdy nie podziałało prawidłowo jakieś zachowanie na jednej dziewczynie pomyślałem wtedy, ok to nie działa, ale z następną reakcja była wręcz książkowa. Doszedłem do wniosku, że to pewnie brak praktyki, więc ćwiczyłem, ulepszałem, ale efekt nadal był podobny. Pomyślałem wtedy, że musi być ukryte jakieś drugie dno, którego nie dostrzegam. Na youtube znalazłem Twoje nagrania i zagłębiłem się w ich treść. Myślę, że w nich właśnie znalazłem coś czego wcześniej nie dostrzegałem. Po zakupieniu materiału o zdobyciu dziewczyny w 12 randek, wszystko zaczęło układać się w całość. Ustaliłem swoje zasady i wymagania co do kobiet i relacji z nimi. Zacząłem prawidłowo rozpoznawać reakcję kobiet na moją osobę i skupiać się tylko na tych, które pokazywały oznaki zainteresowania mną. Wcześniej traciłem czas i energię na kobiety, które w ogóle nie były mną

zainteresowane, ale tego nie dostrzegałem. Idąc dalej tym torem zakupiłem od Ciebie kolejną porcję wiedzy, którą zamierzam przyswoić i zastosować, aby zbudować swój nowy “zdrowy” związek z kobietą, która faktycznie jest mną zainteresowana, a z czasem będzie we mnie zakochana. Najważniejsze jest jednak to, że zrozumiałem swoje błędy jakie popełniłem w ostatnim 11 letnim związku małżeńskim. Gdybym miał tą wiedzę trzy lata temu nie dałbym swojemu związkowi drugiej szansy, która ostatecznie kosztowała mnie dużo więcej pieniędzy i zdrowia (zainteresowanie poniżej 50%). Nie mówiąc już, co z tą wiedzą zrobiłbym 11 lat temu. Może byłbym z całkiem inną kobietą? ;) Na pewno jednak potrafiłbym szybciej rozpoznać obniżający się pozioma jej zainteresowania i wiedziałbym, co na to poradzić.

Tylko, że wtedy internet był w powijakach i na kablu telekomunikacji, a o prowadzeniu swojej strony czy bloga mało kto miał pojęcie. Pozdrawiam,

-- Radek, 37 lat

Zapisz się na darmowe porady już teraz i nigdy nie trać więcej wspaniałych kobiet :-)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl teraz!

Skomentuj www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lutego 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Blog o lifestyle i uwodzeniu kobiet Strona poświęcona rozwojowi osobistemu i stawaniu się najsilniejszą wersją samego siebie. Między innym jak mieć ciekawy lifestyle oraz jak uwodzić kobiety, czyli wszystko czego potrzebujesz aby stworzyć atrakcyjną osobowość.
 • Zdobądź ją Zapraszam do mojego darmowego kursu uwodzenia kobiet, w którym nauczę Cię jak naturalnie zainteresować każdą piękną kobietę i być z nią szczęśliwym.
 • Jak poderwać dziewczynę Zmień swój styl życia. Przeglądaj filmy - poznasz styl życia, który jest korzystny dla dziewczyn. Jak podrywać dziewczyny? Aby zainteresować sobą dziewczynę, nie musisz być maszyną strzelającą tekstami na podryw. Masz być pociągającym mężczyzną dla kobiet, co sprawi że one same będą chciały się tobą interesować. Jak poderwać dziewczyne - na stronie porady jak zacząć rozmawiać z dziewczyną; 8 porad, które ułatwią Ci podejście i przeprowadzenie rozmowy z kobietą. Twoje nastawienie jest ważne...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Jak-zdobyc-dziewczyne.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com