Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Wino francuskie Moje wino - oceny (Katalog kulinaria, trunk…)

Miniaturka domeny www.mojewino.pl16 lat/a Mini

Otwórz www.mojewino.pl

Portal miłośników wina. Umożliwia oceny wina w sposób umożliwiający automatyczne wnioskowanie o smaku wina. będącym w typie użytkownika portalu. Im większa liczba win ocenionych przez użytkownika tym lepsze wnioskowanie systemu.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Oceny trochę apteczne, ale dzięki temu nie trzeba pisać esejów, które nic nie znaczą. Podoba mi się to, że skoncentrowano w postaci punktowej naprawdę wiele możliwości. Szkoda tylko, że jeśli ktoś wybrał jakąś opcję na "nie oceniam" to ta wartość też się wyświetla (powinna znikać). lisek_hytrusek, 2009-10-08

Skomentuj www.mojewino.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mojewino.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.mojewino.pl Odśwież zrzut strony

  Moje wino - oceny (strona www.mojewino.pl - Wino francuskie)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. wina świata - sklep internetowy z winem Euro-wino Sklep internetowy oferujący ponad 1500 win z całego świata, a także akcesoria do wina. Kurier gratis przy zakupie powyżej 349 zł, powyżej 500 zł podarunek.
  2. wina, wino wina owocowe z dolnej sklepowej półki, wino a raczej napój winopodobny przybierał różne nazwy: jabol, alpaga, siara, nalewka itd., ale na pewno wszystkim znane jest jako wino marki wino. wina pamiętające czasy PRL i trwające z nami aż do dziś.
  3. wino Blog winiarski blog jest potężnym zbiorem artykułów dotyczących wina, zarówno owocowego jak i tego tradycyjnego gronowego. wino staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju!
  4. Sstarwines - wina na gwiazdkę, 6000 opisów wina Strona zawiera opisy win, etykiety i opinie. Czasami notka przeradza się w wątek. Dlatego sstarwines to nie tylko baza ale i forum. Czasem ma charakter bardziej encyklopedyczny.
  5. wino, wina, sklep z winami Podawanie wina to niemal rytuał. Wraz z odgłosem ustępującego korka wkraczamy w tajemniczy, pełen uroku świat niezapomnianej chwili. Od tej pory nasze spotkanie nabiera wyjątkowego znaczenia. wino to rzeczywistość, która Cię nie zawiedzie...
  6. Ninnet - porcelana bone china Klasyczną elegancję duńskich produktów które uwydatniają niezwykłe bogactwo faktur i szczegółów zdobniczych znajdziemy w ofercie firmy Ninnet.
  7. Forum winiarskie Forum winiarskie jest miejscem gdzie możesz swobodnie porozmawiać o swoich ulubionych alkoholach z innymi smakoszami tych trunków.
  8. wino - sklep z winami, wina francuskie Grand Cru jest firmą kupiecką importującą i {sprzedającą|dystrybuującą} wina. Tworzymy kilkunastoosobowy zespół pasjonatów wina, a zarazem profesjonalistów w handlu.
  9. wino białe i czerwone Poznaj jeden z najbardziej popularnych na całym świecie napojów alkoholowych jakim jest wino. Poznaj rodzaje wina i różnice między nimi oraz techniki produkcji wina...
  10. Kursy i szkolenia z wina Szkolenia, kursy wina, kursy wiedzy o winie - indywidualne i grupowe, Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk. Wszystko co chcesz wiedzieć o winie!
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com