Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Biznesplan.org Biznes plan (Katalog firmy - nauka i …)

Miniaturka domeny biznesplan.org5 lat/aSEO

Otwórz biznesplan.org

Plan biznesu jest dynamicznym sposobem urzeczywistniania przedsięwzięcia, szacowania jego możliwości i potencjału oraz identyfikowania otoczenia, w którym przedsięwzięcie ma być realizowane.

To potężne narzędzie dla każdego racjonalnego przedsiębiorcy, umożliwiające mu zestawienie w jednym dokumencie szerokiej analizy przedsięwzięcia, stworzenia strategii oraz planów marketingowych i finansowych, dokonania analizy produktu i usługi, oszacowania kosztów i poszukania najbardziej efektywnych rozwiązań. Zapraszamy do naszego serwisu...

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Serwis świeży i pełen pomysłów Grzegorz, 2013.02.12

Pisane prace spełniają wystkie standardy Marcin, 2013.02.12

Potrzebowałem Pomocy i dobrze trafiłem Adrian, 2013.02.12

Są dobrzy. Polecam Mietek, 2013.02.12

Potrzebowałam konsultacji przy magisterce. Pomogli Ilona, 2013.02.12

Poleciłem znajomym Maciek, 2013.02.12

Zleciłem pracę z chemii. Wywiązali sie na 100% Polecam Tomek, 2013.02.12

Napisali pracę z prawa i administarcaji Polecam Edyta, 2013.02.12

Skorzystałam z usług i polecam dalej Ada, 2013.02.12

Strona spełnia wszystkie standardy Witold, 2013.02.12

Skomentuj biznesplan.org

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski Tax & Money jest chorzowskim biurem rachunkowym oferującym klientom profesjonalną księgowość oraz controlling. Ponadto firma specjalizuje się także w szkoleniach BHP, pomocy w uzyskiwaniu środków finansowych na rozwój przedsiębiorstwa oraz w obsłudze kadr i płac. Przedsiębiorstwo zajmuje się ponadto świadczeniem profesjonalnego doradztwa biznesowego. Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach, natomiast biuro obsługi klienta w Chorzowie.
 • Księgarnia ekonomiczno - biznesowa ajbuk.pl Internetowa księgarnia ekonomiczno - biznesowa ajbuk.pl - dla biznesmenów, studentów oraz pasjonatów z dziedziny biznesu i ekonomii.
 • Tworzenie Biznes planów Strona Libredocs.com to witryna umożliwiająca tworzenie Biznes planów, planów finansowych, marketingowych, projektów inwestycyjnych i wszelkich dokumentów firmowych. Narzędzia udostępniane on-line, szybki dostęp do dokumentów z każdego zakątku świata, przejrzysty i intuicyjny interfejs, rozbudowane kreatory pomagające stworzyć dany typ dokumentu. Więcej informacji znajdziesz na Libredocs.com
 • Dofinansowanie dla bezrobotnych Informacje na temat dotacji, które może pozyskać osoba bezrobotna lub niepełnosprawna w celu uruchomienia własnej firmy. Prócz liczny artykułów w serwisie znajdą Państwo wzory Biznes planów wykonane na potrzeby dofinansowania z Funduszu Pracy, oraz dział pytań do eksperta. Zapraszamy od odwiedzi serwisu PierwszaDotacja.net
 • Dotacja z urzędu pracy Nazywam się Anna Jachowicz i jestem doradcą finansowym z długoletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu dotacji z urzędu pracy. Dotacja z urzędu pracy, to rodzaj narzędzia finansowego, które pozwala na założenie własnej działalności gospodarczej i jej rozwój.
 • Wycena przedsiębiorstw - Plus Value Plus Value sporządza wyceny biznesów, Biznes plany oraz buduje modele finansowe. Raporty szyte są na miarę klienta według międzynarodowych standardów.
 • Analiza finansowa przedsiębiorstwa Zajmujemy się analizą finansową na poziomie akademickim. Realizujemy analizy podmiotów gospodarczych, czy też osób prywatnych. Zapraszamy!
 • Elektroniczny obieg dokumentów Wzory dokumentów. Wszystkie potrzebne dokumenty. Jeden z największych zbiorów plików prawnych do pobrania tj. wzory pism, umów, formularze, pozwy, kodeksy oraz dokumenty. Sprawdź teraz!
 • Pomysł na biznes Z nami rozpoczynanie swojego biznesu jest dziecinnie proste. Odwiedzaj naszą stronę regularnie, a poznasz najlepsze plany na biznes, dowiesz się jak i z czym wystartować, czego unikać, by nie zainwestować źle i wiele innych rzeczy!
 • Biznes plan - wzór Serwis oferuje różnorodne wzory gotowych Biznes planów, przygotowane na potrzeby osób chcących otrzymać dotacje na uruchomienie własnej firmy w ramach środków finansowych z PUP, POKL 6.2 lub POKL 6.1.3.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Biznesplan.org w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com