Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Fermo.pl Systemy pojenia i zadawania paszy dla drobiu (Katalog rolnictwo i hodo…)

Miniaturka domeny fermo.pl4 lat/aSMS

Otwórz fermo.pl

Systemy pojenia brojlerów i karmidła automatyczne dla drobiu

Manualne karmidła i poidła dawno już odeszły w zapomnienie. Hodowla drobiu a w szczególności tucz brojlerów i chów niosek wymagają sprawnych rozwiązań systemowych. Takimi rozwiązaniami są systemy pojenia oparte na miseczkach okapowych i smoczkach niplach. Dystrybucja paszy i kamienie brojlerów odbywa się poprzez liniowe systemy karmienia z karmidłami automatycznymi. Dla gęsi indyków i kaczek cały czas popularne są poidła dzwonowe tzw. dzwony gdzie woda zadawana jest od góry wężem bezpośrednio do dzwonu z samoczynnym zaworem automatycznym.

Tutaj także jak w niplowych systemach woda może iść przez dozownik witamin i leków. Poidła dzwonowe są bardzo dobre dla indyków i gęsi gdyż mogą mieć głęboką misę i swoimi dziobami ptaki te łatwiej piją. Da gęsi też cały czas bardzo dobrze sprawdzają się karmidła cylindryczne wiszące lub stojące. Pasza do tych karmideł trafia specjalnymi plastycznymi rurami ze spiralą w środku. Najczęściej linia ta idzie pod sufitem kurnika.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Oferujemy przygotowanie reklamy państwa strony za 0zł. reklama za darmo, 2013.02.19

Skomentuj fermo.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • karmidła dla królików Jako firma Gumboro świadczymy profesjonalne usługi, które na celu mają wspomagać oraz ułatwiać prowadzenie hodowli i utrzymywanie zwierząt małych oraz dużych. Tylko u nas znaleźć można karmniki oraz materiały do hodowli, poidła, dodatki paszowe mineralno - witaminowe i wiele innych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej wejdź na naszą stronę internetową. Tutaj również możesz zamówić takie materiały, które Cię interesują. Nie zwlekaj, zamów już dzisiaj. Zapraszamy!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Fermo.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com