Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ital-pol.info Tłumacz j.włoskiego Katarzyna Balińska (Katalog tłumaczenia)

Miniaturka domeny www.ital-pol.info5 lat/aSMS

Otwórz www.ital-pol.info

Jestem Polką, choć moją drugą ojczyzną są Włochy, w których spędziłam ponad dwadzieścia lat. Zdobyłam tam gruntowne wykształcenie: zaczynając naukę w szkole podstawowej. Tytuł magistra filologii romańskiej obroniłam na Uniwersytecie w Palermo. Długotrwały pobyt we Włoszech i zdobyte doświadczenie zawodowe pozwoliły mi poznać włoskie realia, mentalność, kulturę oraz obyczaje.

Od dziesięciu lat jako native speaker języka włoskiego zajmuję się zawodowo tłumaczeniami pisemnymi oraz ustnymi – konsekutywnymi, symultanicznymi, szeptanymi i telefonicznymi. Prowadzę działalność consultingową i pośredniczę w nawiązywaniu kontaktów między Polską a Włochami. Uczestniczę jako tłumacz w różnorodnych imprezach targowych na terenie całego kraju, jak i za granicą.

W 2008 roku założyłam firmę, której siedziba znajduje się w Gdańsku oraz Połczynie Zdroju. Od tego czasu świadczę nieprzerwanie usługi w zakresie tłumaczeń. Współpracuję z przedsiębiorstwami oraz klientami z całej Polski oraz z zagranicy. Wieloletnie doświadczenie wsparte zdobytym wykształceniem filologicznym i ciągłym dążeniem do doskonalenia warsztatu tłumacza sprawiają, że moją pracę charakteryzuje wysoka jakość. Pracując osobiście nad każdym zleceniem, mam możliwość zaoferowania stawki preferencyjnej względem konkurencyjnych firm. Tłumaczenia branżowe konsultowane są również ze specjalistami z odpowiedniej dziedziny. Otrzymane materiały traktuję jako poufne.

Koszt tłumaczenia pisemnego zależy od rodzaju tekstu i terminu realizacji zamówienia, a ustnego – od miejsca i czasu trwania zlecenia. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do złożenia zamówienia. Wystawiam faktury VAT.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.ital-pol.info teraz!

Skomentuj www.ital-pol.info

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Ital-pol.info w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com