Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Jaworcam.pl HeliCam - zdjęcia lotnicze (Katalog fotografia)

Miniaturka domeny jaworcam.pl5 lat/aSMS

Otwórz jaworcam.pl

Zdjęcia lotnicze

Firma JaworCam specjalizuje się w fotografowaniu oraz robieniu ujęć filmowych z lotu ptaka. Do swych produkcji wykorzystujemy zaawansowane zdalnie sterowane platformy HeliCam wyposażone z elektronicznie stabilizowane głowice mogące zabrać na pokład aparat lub kamerę filmową.

Dużą zaletą tej technologii jest możliwość realizacji zdjęć w miejscach często niedostępnych dla samolotów, śmigłowców lub innych dużych maszyn latających.

Obraz rejestrowany przez HeliCama jest w czasie rzeczywistym przesyłany do stacji naziemnej, gdzie obsługa (realizator, zlecający) może od razu weryfikować czy tworzone ujęcia są zgodne z jego oczekiwaniami.

Ujęcia lotnicze i zdjęcia realizujemy z wykorzystaniem DSLR Canon lub sprzętu dostarczonego przez zlecającego.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mail’owego, gdzie otrzymacie Państwo wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie nurtujące was pytania.

Zapraszamy do współpracy,

JaworCAM

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz jaworcam.pl teraz!

Skomentuj jaworcam.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 8 podobnych stron WWW:

 • Filmowanie dronem Warszawa Usługi filmowania i fotografii podniebnej, z lotu ptaka wykonane przy pomocy Drona(bezzałogowy statek powietrzny). Jakość wideo 4K - 4096×2160 pixeli. Imprezy masowe i okolicznościowe, Śluby, wesela, panoramy miast, klipy promocyjne miast, regionów i siedzib firm, imprezy firmowe. Prezentacje hoteli,pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych. Dokumentacja postępu prac budowlanych inwestycji deweloperskich. Wideo relacje z imprez sportowych.
 • Zdjęcia satelitarne i lotnicze Przeglądarka zdjęć satelitarnych udostępnionych przez główne serwisy mapowe (mapy Google, Microsoft Bing, Nokia Here oraz MapQuest) wraz ze zintegrowaną wyszukiwarką miejsc. Tutaj sprawdzisz jak wygląda dana ulica czy budynek na mapach satelitarnych Polski.
 • Filmy i Zdjęcia z powietrza Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie filmowania i robienia zdjęć z powietrza. Posiadamy kilka maszyn latających i wysokiej jakości kamery wideo.
 • Fotograf ślubny Nowy Targ - fotografia ślubna, okolicznościowa Fotograf Tadeusz Śmiałkowski Podhale Nowy Targ. Od 2009 Członek Rzeczywisty FotoKlubu RP z tytułem Artysta Fotograf Fotoklubu RP (AFRP) a od 2012 roku Artysta Fotograf Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (AFIAP , Artist FIAP). Jeśli chcesz, aby Twój ślub był uchwycony na zdjęciach artystycznych przez osobę doświadczoną i wyposażoną w profesjonalny sprzęt to bardzo dobrze trafiłeś ponieważ na mojej witrynie internetowej przedstawiana jest fotografia ślubna najwyższego formatu.
 • Zdjęcia reklamowe w tym fotografia wnętrz i wirtualny spacer Specjalizacja w wykonywaniu zdjęć reklamowych. Oferuję kompleksową ofertę dla obiektów hotelowych itp. Wykonuję fotografię wnętrz i zdjęcia architektury również w postaci zdjęć lotniczych z mniejszych wysokości na terenie miast Lublin, Warszawa. Wykonam zdjęcia w tradycyjnym formacie lub jako panoramy 360 do wykorzystania jako wirtualny spacer. W ofercie również zdjęcia kulinarne oraz produktowe. Wykonam reportaż z uroczystości, imprez firmowych. Możliwe wykonanie filmu z lotu ptaka. Rejon cała Polska.
 • Zdjęcia z lotu ptaka Zajmuję się wykonywaniem zdjęć lotniczych hobbystycznie oraz na konkretne zamówienie. Zdjęcia wykonuję z wysokości od 100 do nawet 1500 metrów.
 • Zdjęcia z powietrza Z powietrza lub inaczej z lotu ptaka, czyli zdjęcia wykonywane przeważnie z samolotu, szybowca, śmigłowca lub balonu. Jedną ze stron poświęconych tej tematyce jest fotopress - serdecznie zapraszam.
 • e-marketing Marketing Miejsc, reklama w Internecie, Zdjęcia lotnicze - firma Etendard. W ofercie Marketing miejsc HeXity, tworzenie stron internetowych opartych na systemie Etendard CMS, sklepy interntowe oraz prezentacje multimedialne. Marketing internetowy...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Jaworcam.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com