Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Martaarendt.pl Adwokat Białystok (Katalog prawo)

Miniaturka domeny martaarendt.pl4 lat/aSMS

Otwórz martaarendt.pl

Kancelaria Adwokacka Białystok

Działalność Kancelarii Adwokackiej polega na udzielaniu szeroko rozumianej pomocy prawnej, w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych, opinii prawnych, jak też innych dokumentów prawnych, prowadzeniu negocjacji, a także na występowaniu przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania oraz urzędami.

Usługi Kancelarii skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorców, organów państwowych i samorządowych, a także do organizacji społecznych. Zakres działalności obejmuje pomoc prawną w ramach prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz konstytucyjnego i prawa europejskiego.

Działalność Kancelarii polega nie tylko na udzielaniu jednorazowych porad prawnych, ale także na prowadzeniu stałej obsługi podmiotów gospodarczych.

Odbiorcami świadczonych przez Kancelarię usług prawnych są zarówno klienci indywidualni- osoby fizyczne, jak też mali i średni przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą nie tylko na terenie województwa podlaskiego, ale i całego kraju, jak też wykonujący usługi transgraniczne.

Pełen zakres usług znajduje się - tutaj

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Naprawdę Pani Mecenas, jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani porad oraz tego jak poprawadziła Pani naszą sprawę i na pewno wrócimy jeśli będzie taka potrzeba :) Zadowoleni, 2013.01.15

Skomentuj martaarendt.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Kancelaria adwokacka Adwokat Alina Korzeniewska specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych. Adwokat podejmuje się zarówno roli reprezentanta osób pokrzywdzonych przestępstwem, jak i roli obrończy podejrzanych i oskarżonych. Dużym atutem jest doświadczenie nie tylko w praktyce adwokackiej, ale również jako prokurator, które adwokat Alina Korzeniewska zajmowała przez dziesięć lat.
 • Prawnik, kancelaria, adwokat i prawo Białystok Adwokat Alina Korzeniewska ukończyła studia prawnicze w roku 1997, a latach 1997-1999 ukończyła aplikację prokuratorską. Przez okres 10 lat zajmowała stanowisko prokuratora w prokuraturach powszechnych, a następnie prokuraturach wojskowych. Od 2009 roku prowadzi praktykę adwokacką. Kancelaria ma w ofercie obsługę klientów indywidualnych jak też firm.
 • Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych i firm Kancelaria Adwokacka adwokatów Marcina Fidury, Przemysława Świetlickiego i Błażeja Witkiewicza świadczy kompleksową obsługę prawną dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Nasi prawnicy to specjaliści doświadczeni w wielu dziedzinach prawa z rozległym doświadczeniem na sali sądowej. Reprezentujemy klientów przed sądem jak również udzielamy konsultacji w zakresie różnych dziedzin prawa, opiniujemy umowy, piszemy pisma i wnioski procesowe.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Martaarendt.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com